Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Versenyzői "C" licenc 7 350 Ft
Biztosítás ...nem tudom mennyi
és a nevezési díj olyan 15.000Ft körül van, ha csak egy versenyre jönnél.
a MAMS.hu-n megtalálsz mindent!
Szia!

Lehet napi licenc-et is váltani a helyszínen a nevezésnél. Úgy tudom jogsi kell hozzá csak és személyi igazolvány.
Budapesten lakom, rs125-tel mennék. Csak éves licencet lehet kiváltani? Mert nem hiszem hogy kijutok az összes versenyre.
szocformula.hu-n be kell regisztrálni.Vagy a pitbike.hu supermotard fórumban megtalálod. Kell egy Mams tag sportegyesület akinél kiválthatod az éves licencet és az éves biztosítást megkötheted.Hova valósi vagy b_ricsi? Van a közelben motoros egyesület aki tagja a Mamsnak?Milyen motorod van?
Üdv.
szevasztok, a mami kupa kategóriák szabályait hol lehet megnézni? Mi kell a licenc kiváltásához, és hol kell intézni?
Sajna el kell adnom a pukkibájkomat.)))):
Sok munkám van benne.Jól jár az új gazdája!
http://www.kepesmotor.hu/brand...
Köszönöm a támogatást! Zé segítségét várom nagyon! , mert össze kell rakni a szekeret. Sajna a Tuning most elmarad az újjáépítés miatt... . Remélem, hogy nem lesz horror ára a károk helyreállításának! Hát a sebeim... fekete az alkarom, a térdem meg alig hajlik, meg a combom is meghúzódott rendesen... Az izomláz már más tészta Nincs bennem harag, de remélem abban sincs aki összeakadt velem...?!Jóval lassabb gépem van és no extra rajta. Idővel talán lesz, de jó lenne, ha lenne olyan ellenfél, akivel tudnék bokszolni legalább egy kicsit, vagy húzna felfelé.
Csűű!sztem ne nyalogasd a sebeid....mee király voltál hidd el sokan megtehetnék, hogy beneveznek egy ilyen eseményre ....és mégsem ilyen-olyan kifogásokkal takarózva .én személy szerint örülök ,hogy csatlakoztál a PITSUMO-sok közzé ,legalább színesíted a csapatunkat ! Ja sztem a sallangot ( műszereket) szedd le a motorodról mee csak a baj van velük! és feleslegesek is a cuccokat meg majd Zé küdi
Sziasztok!

Nekem nagyon tetszett a verseny! Igaz nem vehettem fel veletek a versenyt, de jól éreztem magam, a történtek ellenére! Nyalogatom a sebeim, összevakarom a motorom és remélem, hogy a köv. fordulóban is részt tudok venni több sikerrel. A segítséget pedig köszönöm azoknak, akik bármit is ajánlottak a balesetem után! :):)
Jaa és valaki tapasztalta már ezt a problémát?
Hali.. az lenne a kérdésem hogy ha a dugatyú magas fordulaton belever a szelepbe az minek a jele? Elgyengült a szelep rugó?
Kuva szépen motoroztatok majd ha rendbe szedtem a motoromat akk. a következő versenyre rágyúrok!
Nagy gratula Mindenkinek, a legnagyobb pedig a Tominak, aki okos motorozással (ellenben velem ) megszerezte a győzelmet!
Gratula mindenkinek Csabi............
Kecskemét Pit SM.
ÜDV! kínai 107-125 ccm-es motorhoz minden van bontva!telefon-06308465894
VÁÁÁÁÁÁ hónap "pukkibájkverseny" VÁÁÁÁÁÁ mennyünkmán
Persze nem a Pedro miatt de tényleg az alábbira változott az időterv!
A hétvégi Kecskeméti Pitbike futam időbeosztása változott!
Mivel 8-ig alszom ezért :
Szabadedzés 8.20-tól 8.40-ig
Időmérőedzés 10.30- 10.50-ig
I. futam 13.00.- 13.25-ig
II. futam 15.45.- 16.10-ig(bár én hamarabb beérek:)))))

Gyertek,gyertek!
Hello. Egy röpke kérdésem/problémám lenne. Rockstar sport 140-m van (YX blokk) és mostanában azt csinálj a kicsike,hogy ha 4.-ből lefelé akarok váltani,akkor egyszerüen mintha megszorulna..beragad a sebesség,hiába húzom be a kuplungot,de nem emel ki. Leállitom,kicsit megtolom előre-hátra és ismét tudok váltani fel-le..

Ilyet még nem csinált,egy motorom sem,ezért furcsa ez nekem.