Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali nekem a kettes fogaskerékszettem ment tönkre a 23 fogúból kitörött egy darab a 17-fogú elvolt kopva!
Szasz Józsi! Lassan rá is fogok szorulni egy pszichiáterre, mert megmegy az agyam mire elbírom intézni hogy ott tudjak lenni a főnökeimnek nem nagyon jön be a pitbikeverseny!és hát a kollégáimnak sem olyan őszinte már az öröm
Látom benéztél Csacsa! Végezz Pszichikai edzést Brezovára!
hello!
keresek pitbike nyitott kipufogó dobot, akinek van, jelezze
köszi
Értem, és köszönöm az infót de nekem 2 hete sincs hogy szétlett húzva a blokkom és ki lett cserélve benne a komplett váltó, ha esetleg megoldódott a problémád akkor várom az információkat!

Köszi!
Hali nekem is ugyanez a problémám van pénteken lessz széthúzva a blokk akkor tudok konkrétumot mondani de valószínűleg fogaskerékcsere meg léptetővillacsere
Hali! Olyan problémám van, hogy a motorba új váltó van, és 2. ba ha hirtelen ráhuzok egy telit ugrik egyet a motor mintha nem venné be a 2. at. Ha lassan indulok vagy felpörög már nem csinálja. Olyan kérdésem lenne, hogy esetleg ezt belehet állítani? Vagy megint a váltó fogaskerék a hibás.?
szia, nekem kellene, hogyha a kolléga nem veszi meg.
hello engem érdekel írtam az email cimedre
eladó
3000ft
Nincsa valakinek eladó komplett hátsóféke?
mennyiért vetted a blokkot?
Teljesen át kell variálni a fogaskerekeket.4-esben is elindul teljesen simán álló helyzetből...
Jó is aza Lifan 150 :P gondolom jobban megy mint gyárilag :)
Egy kis érdekesség...
No nem baj, mert MA érkezett egy jó tank és egy belső is... Szal reszkessetek!
Üdv! Ami olyan volt elkelt, ami megmaradt (idomok váz stb) kell egy új motor építéséhez... Egy jó CO-s többre képes mint az egész kínai gyár :) Ha kész lesz a motor esetleg lökök fel képet, eddigi tervek alapján nem lesz egy gagyi gép
Kérlek adj tippet erre a 2 komponensű ragasztóra...olyan kell, amit nem old a benyó.
Egyébként minden szerszám kalapácsként végzi...

PEDRO: Írtam a gyereknek, de még válasz nem érkezett...sajnos. Próbálkozom még, mert kell...!
eladó dnm hátsóteló 285mm es hibátlan, 1000 lsb es rugóval
m3nyus@gmail.com
Üdv.
Légyszi segítsetek.Most szerettem volna venni egy 80-as kroszt de mégem veszek mer nagyon oörög.Érdeklődenék hogy ezek a pitek mennyit mennek mármint érdemesebb ójonan vagy inkább hasznátan is megéri és melyik a legjobbb ami olcsó is?
Köszi!
Csecs! vmi 2komponensű ragasztóval taknyold be a repedést ,tedd ki 2 órahosszára a napra , aszt jobb lesz mint újkorában!ha túl nagy a repedés akk. ismételni kell a múveletett! ha a csap tövénél van a hiba akkor ragaszd fel a csapot is ezután ha le akarod szedni majd a csapot ,már nem kell bajlódni 8-as crovával , elég hozzá egy kisköszörű meg egy vágókorong
Kb. 10 írással lejjebb a pbe-nél láttam egy tankot.
Sziasztok!

Lenne egy nagy kérésem! A következő versenyre szükségem lenne egy CRF 50-es idomszetthez való tankra! Az enyém el van repedve és a csapnál folyik a benyó és nem lehet már megcsinálni! Olyan 4000Ft-ot tudok rászánni, mert sajna nem lesz több pénzem és addig még fizu sem nagyon várható sajnos.... :((

Aki tud segít nekem? Ha lenne ilyen rendes "valaki" akkor írjon nekem ide é adok egy címet. Még a héten kellene nekem a tank, mert a MAMI megy a Szigetközbe 2 hétre és onnan megyünk majd a verseny helyszínére.Tehát a tanknak ezen a héten meg kellene lennie CSAPPAL együtt, ami NEM FOLYIK!

Köszönöm előre is!
Kriszti