Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kiss,,RPT-53"Csabi!Várom az élménybeszámolót-képeket!
uff
sziasztok durrog és fullad a motorom mi lehet gond segítsetek létszi karbi kitakarítva új gyertya :S ha finom gázzal megyek kb negyed akkor jó :S
szia sajnos a LIFAN egy olyan kínai termék amelyekbem ezeket a gyerekbetegségeket nem gyógyították meg ----sajnos a minőségében van az ár is és ezek nem egy nagy motorok---
Szia!

Nekem van eladó Pitem, de az 110ccm-es és sztem Pit-et nem fogsz találni 50-esben, mert tudomásom szerint nincs 50-es Pit.

Képet teszek fel, ha Te is a telefonról.
Ide várom a további leveleket: zzr400@freemail.hu

Kriszti
Hali! Van egy HTC Advantage telefonom! Negyon szép állapotban! Ezt szeretném egy 50-es kis pitbike-ra ill pocket bike-ra cserélni! Fontos, hogy 50 es legyen a kishugomnak lesz! Várom a jelentkezőket ne tessék lehurrogni! :D
Sziasztok kérdéssel fordulok hozzátok. Miért lehet az hogy Lifan 125 blokkról van szó és amikor igen csak bemelegedett nehezen indul és amikor meg röffen még nem indul a légszűrőn tol ki egy adag fehér füstöt ?:S Hidegen pöcc röff :S
Elküldtem a levelet...
gabor8181@freemail.hu ra írd meg nekem hogy mikor vetetd mennyiért és hogy mit kérnél érte...köszi
110ccm, jó állapotban lévő kis gép. Pontosan nem tudom, hogy hány LE, de alattam viszi a 60km/h-t (95kg vagyok). Motorikusan még nem kellett hozzányúlni, friss olaj van benne (azóta a húgom használta párszor az utcánkban). Pályagumikkal van szerelve, mert én pályán használtam. Kormány és kerékagycsapágyak cserélve lettek, rugóstagnál szilentek újak. Most kerül bele új belső tömlő. Sport kipu került rá. A kinézete is megváltozott, mert a húgom átmatricázta. Most Fehér-Piros, de le lehet szedni a matricát és akkor Fekete-piros lesz, ahogy a képen.
Ha kihagytam valamit, akkor kérdezz bátran és válaszolok rá!
képet tipust mindent amit csak tudsz mutass róla ccm? lóerő...km állás stb.. légyszives...
Szia!
Nekem van egy eladó pitem...
sziasztok............SEGÍTSETEK RAJTAM....65 kilós testemnek valami strapabíró pitbike kéne..........ti mit tudtok mondani tanácsot--hol mennyiért stb---
Hali!Nincs valakinek eladó kuplungkarja felfogatással együtt?
Indigó! ha ezt nekem : motoaction.hu irtad akkor kérlek keress fel mailben az info@motoaction.hu n ha nem rám hanem a csabira gondoltál sorry....ritkán vagyok ezen a fórumon de üdv mindenkinek!
lehet leaszfaltazom a kislángi pit pálya egy részét és igy sűrűbben találkoznának a szakágak :
#Zé:
Tudnál dobni nekem egy e-mailt, mert lenne egy pár kérdésem (motorral, lehetőségekkel kapcsolatban) és nem találtam az adatlapodon infókat hogy közvetlenül megkereshesselek, esetleg összefussunk majd valamikor?
Előre is köszi.
Általában kinyomja a tulfolyón!(ha csak nincs eldugulva) Lehet hogy nem is mind olaj , hanem benzin olaj keverék , ha nem zár rendesen a benzin csap, tűszelep!
Sziasztok!
Mi van ha egy Pitbike-ba 0.9l olaj kell és több van benne majd nem 1.5liter?:)
Igen eléggé...így ki is hagyom.
Viszont:

Kedves Szfv-i Pit Bike kereskedés és szerviz!

Az lenne a kérdésem, hogy a szezon végén mennyibe kerülne egy stomp z 140-es Pit átvizsgálása?
Előre kérdezném, hogy ha kell henger, dugó, gyűrű, tömítés(ek), vezérműszíj cseréje, akkor az mennyibe kerülne?
Ha lehet szívesen segítenék, mert szeretném megnézni, hogy miként van szétszedve egy ilyen gép és érdekelne, hogy van összerakva a vezérlés, tehát mi alapján lesz működőképes.
A választ előre is megköszönném és egy előzetes ár is érdekelne mindennel együtt.

Kriszti
Így elég drága ez a sport!
100 EUR volt a nevezési díj ha ötödikéig elküldted a pénzt, utána már 150 EUR. Plusz egyéb megkötések is vannak, pl hogy csak SAVA gumival lehet nevezni, ez újabb majd 200 EUR költség...
Szia!
Engem érdekelne a verseny és hogy mennyibe kerül a nevezés és egyebek, mert én nem tudom megnyitni a PDF file-t.
Neked mennyit kellett fizetned?
Indulásról oda menetelről tudunk-e beszélgetni?
Sziasztok!

Egy versenyről szeretnélek informálni Titeket.
Pitbike Motard Európa kupa futamot rendeznek 2011.08.20-21.-én Szlovéniában, Vransko-ban.
Nem csak pitbike lesz, hanem Supermoto, Oldtimer, Classic.
A teljes időtervet iTT találjátok.
Én leadtam a nevezésem, ha nem jön közbe semmi akkor indulni is fogok.
A pálya honlapját itt találjátok: AMZS Vransko
A tavalyi versenyről egy videót pedig iTT
0.10 0.15