Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Kriszti!

Nekem van két új utcai gumim,ha érdekel írj egy e-mail címet és ott megbeszéljük!
Üdv.
Hogyha nagyobb kerekeket szeretnek orion pitbike-ra tenni akkor ezek a kereket megfelelnének?
http://www.expressz.hu/auto/alkatresz/motorkerekpar/bo
ntott/hirdetes-25468822/
Ugy hogy a tárcsakfék maradna elől hátul , vagy mit kéne még hozzá venni?
hali nekem 1 lifan 125 nem tom rá lehet e tenni tudnál képet küldeni rola?elöre is köszönöm
Heeeeeeee mitkeresel itt! A kawaoldal odébbvan! Fan Fan Fan!
eeeheee nézz márrr te meg mit írogatsz ide héé?,..... bagjasiak nem írogathatnak ide heee...
Kösz a segítséget!
www.ooracing.com on vannak blokkfelek, valamint www.24moto.com on is
ne úgy keressd hogy bse 140 hajtókarcsapágy, úgy nem lessz sehol, préseltesd szét és vidd el egy csapágyboltba
Nekem kellene gumi!
Sziasztok mindenki! Érdeklődnék ,hogy van egy 140cc-s BSE-pitbike-m .És sehol nemtalálok hozzá alsó hajtókarcsapágyat. És blokkközepet . Vagy komplett blokkot henger nélkül! Aki tud valami olyan bontót vagy netes oldalt ahol lehet ijesmit találni jólenne ha linkelne vagy írna. Köszönöm a segítségeteket!
eladó dnm teló gáztartályos, 2 rugóval (800lbs ,1000lbs), 285mm es, 30k
Helló tbdrum! Told meg még egy kicsivel és viheted az én CHP minimet 1 szezont használtam vadi újonnan vettem kapott ez dnm hátsó gátlót ami nem gagyi,renthal kormányt,stb egy pár kép ja és ami nem elhanyagolandó én is debreceni vagyok
mármint h az indigónak szólt
helló érdeklődnék h ez nálad van eladó?
oks megnézem akkor az idomot na kéne nekem segitség SZIMERING kellene nekem 18,9 belsö 30külsö és 5a szélesség hol tudnák ilyet venni légyszi segitsetek
12-es hátsó és 14-es első
Crf 50 fekete komplett,esetleg fehér matricával.Milyen géped van?
Kriszti!Milyen felnieid vannak?14-12 vagy 12-12?
Sziasztok!

Kriszti vagyok. Új tagja a pitesek társadalmának.
Tervezem, hogy indulok a MAMI kupán.
Viszont örömmel venném, ha lenne valakinek olcsón jó gumija leginkább utcai, agy max supermotos!
Apránként tudom beszerezni a kellékeket. Egyedül vágtam bele ebbe a kategóriába abszolút 0-ról. Igaz motoros vagyok, pályázni voltam párszor, de igen gyerekcipőben járok e téren.
Szia!
Milyen méretüek a kerekek? Nekem 12-es első és 10-es hátsó kellene.
Apróban volt fekete crf70 idomszett tán 3 ezerért, nézd át!
hali nincs valakinek elado pitbike idomjai?
Csako hat annyi pénzért nemhiszem hogy jót fogsz kapni de lehet amit érdemes venni az :chp speed mini 125, chp racing 125, bse xr 125, bse pro 150, pisterpro lxr 160 és 140, bse klx 140,Hát ennyi...
Hello!
Pitbike-ot szeretnék venni és valaki tudna ajálnali jó márkákat ill tipusokat? kb olyan 120at szánnék rá és használtan szeretném venni
0 km-es zsír új gumik!
Eladó:

1db 12"-os HEIDENAU utcai gumi. 6000-
1db14"-os IRC utcai gumi. 5000-

Érd:email-ben: csambi007@freemail.hu