Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi meg a részvételt faszát meccseltünk!
hello valaki tud pitbikére hátsó láncvetetőt? érdekelne
Köszönjük a lehetőséget !
Vááá...igen így már megvan, de megelőztelek, mert mert már megtaláltam a képek között, de megvizsgálom a te képeidet is!
Szia!

Engem érdekelne a LIFAN blokk egye és a hozzá tartozó karbicsek.
Előzetesen méretekre lennék kíváncsi.Pl: A karbi torok átmérőjére és a Lifan blokk szívó nyílására és a szívócsonk átmérője, illetve a leömlőnyílás átmérője érdekelne egyenlőre.

És persze egy előzetes ár is érdekelne külön-külön mindegyik alkatrészre, amit kérdeztem. Külön még a Tank is érdekelne, HA az CRF 50-es idomszetthez való!

Előre is köszönöm!
Kriszti
Akkor most esetleg
pikcsörsz
Sziasztok!

#ZÉÉ édes! Nem tudom megnézni a képeket, csak az időtervet és eredményeket...Vagy tényleg nem értem az oldalt, ahová átvezet a linked?
eladó
ezittene
Gratulálok a nyerteseknek!
Itt nézegethetitek a tegnapi képeket.Pitbike kupa Én sajna a trehányságom miatt ki kellett, h hagyjam.
Majd legközelebb
motocross.vasarhely.hu-n(élő eredmények Kalocsa Mami kupa)
hol lehet eredményeket találni a kalocsai versenyről,,?
Bocsika javítanék! 14-es első belső kellene!
Sziasztok!

Ha valaki jön szombaton a MAMI kupa 2. fordulójára Kalocsára, attól kérnék segítséget!
Nagyon kellene egy első 12-es belső gumi és egy CRF idomos tank!
Ha megnézitek, akkor hozzatok legyetek kedvesek! Nagyon fontos lenne!

Köszike, Kriszti
Szétbontottam a pitemet, alkatrészenként eladó. Az egyik blokk lifan 125, a másik önindítós kinai 50-es (110,125-ös hengert lehet rá tenni).
A blokkok egybe van bontva is eladóak. A karbik 19-es, 22-es és molkt vm26-os.
Bocs, hogy koszosak az alkatrészek, de persze mielőtt eladom őket meg lesznek takaritva.

Ha érdekel valami írj, vagy hívj és megbeszéljük.
email: danilolz@freemail.hu
tel: 06205534429
Hello Mindenki!

Május 21.-én azaz szombaton lesz a Magyar Pitbike SM bajnoság II. fordulója, a Kalocsai reptéren!
Minden eddigi versenyzőnek és újnak is kötelező a részvétel!

Időterv, 2011. Május 21 Kalocsa-Foktő reptér,
MAMI-kupa II. forduló
Adminisztráció, gépátvétel és traszponderek átvétele: 7.00-10.30
Szabad edzések: 8.20-8.40
Időmérőedzés 10.30- 10.50
I. futam 13.00.- 13.25
II. futam 15.45.- 16.10

Egy plusz jó hír, hogy a tavalyi évhez képest lesz egy hosszú egyenesektől mentes rövidebb lekanyarított pálya, amin mi is indulunk, így szerencsére nem kell "percekig" bőgetni 4.-ben a motort!
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek mi történhetett a motorral? Vettem egy 125ös pitbek-ot pöcc röff és ment is a gép ahol kiprobaltuk semmi para nem volt vele elöttünk rakta össze a karbit mert tisztitva volt, Beraktuk a kocsiba oldalára fektetve, szedjük ki probaljuk indotani semmi, mégegyszer, semmi. Karbit szétszettük összeraktuk. Elképzelésem sincs hogy mi lehet. Ha valakinek van azt megkösönném:D Elöri is köszi. Csaóó
köszi mégnézem :)
hi. felvettelek msn-re (az adatlapodon találtam)
nekünk is volt ilyesmi gond szedd ki a subertet és nézd meg hogy a subert tű fixen van-e nem mozog fel-le ... mert nekünk vmi oknál fogva csúszkált a subert tű a subertba...
A motor egybe külön nem eladó
!
A motor eladó vagy külön a blokk?
De a motor is eladó ha valakit érdekel
Hali
Nekem van 12-14 kerékszettem eladó
jó cross gumikkal+ még 1 hátsó gumi is van télen volt fenn 500km van bennük hátsón van tárcsa és lánckerék is az elsőn nincs tárcsa ha érdekel írj