Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háj én ezt nem igen ajánlanám de kérdezzük meg a többieket is szerintük.....
Helló norbi.
Na találtunk egy pitbiket és ma megyünk érte tisza füreden van. http://www.kepesmotor.hu/bsa-m...
Szia!32 db 121 mm hosszúságú ,hátsó kerékbe való küllőre vadászok.Tudsz ebben segíteni? üdv.:HZ
helósztok, keresek 150ccm es dirt bike blokkot, ha valakinek van írjon léccives,fontos lenne. olyan mint a képen:
DREAM 666 nekem is ilyenem van nem egy szétesős fajta! jó kis gép goromba is YX140-es blokkal felszerelve!
hello keresek 12 első felnit ha valakinek van írj
Rendben és köszönöm!
Na ezek azok a hűtők amik semmit nem érnek!
10-es kerekek, 3,50-es gumikkal. Igy jobban fordul, bár futóművet felkeményítettem a betonra.
Cross gyári midi volt, 14-12.
a két egyforma 5k/db az egyedüli az 3k
Rendben és köszönöm!

Mekkora kerekek vannak fent? Gumi méret is érdekelne!
Mert amit kinéztem annak 12-10-es terepgumikkal van szerelve, de olyat szeretnék, ami neked is fent vannak.
Nem eladó, csak a kerék új benne, azt mutattam.
van 3 olajhűtőm is, holnap lefotozóm őket
Szia!

Ez a gép eladó, vagy most vette valaki?
Mert Én is pont ilyent nézegettem... sajna meg kell várjam a kövi fizut és megvan a pénz a gépre.
Engem érdekelne így, ahogy van, mert Én csak pályán szeretném használni.
Hy norbi.
Nem tudol akkor valamilyen pitbiket itt debrecenben? Mert mindegyik nagyon messze van.
Fúúú jó fasza na akkor hajrááá .
Ja, yo . Ien e.
Be tudnád fotózni? Köszi!
Nekem asszem van egy fölös olajhűtőm, hegesztett a tartófüle, de elvileg működik, bár nem próbáltam. Csövekkel együtt. Ha érdekel, csöri meg!
Hali meg vagy elégedve nagyon szívesen és használd többet mint én gondold meg ha kell még a tárcsa 3+ posta és feladom
Kiscsacsám! Eeekűdöd fottóját hüttőnek? Oszt dönt a válságstáb hogy joe...Ok?
Tsók!
Megggyen!
Csöcs! Volt régebben egy vizes pocketbájkém ,aszt ahhoz kaptam egy tartalék hűtőt ,holnap ha majd hazakeveredek vmikor megnézem a lomok között ha meg van akkor vhogy eljuttatom persze ha ez jó neked
Én is csak drágáér tudtam venni, amikor sürgős volt.
Valami régebbi lég-olajos japó vasé bontottba nem jöhet esetleg szóba?
a mélcím zrider68kukigmailpontcom oda jöhetne a fotográfia
Mikorra kéne ez a hűtőtest?