Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv mindenkinek! kezdő vagyok ebben a témában, de nézegetem ezeket a "kis"mocikat gyenlőre mindenképpen használtat szeretnék, de egy év (vagy akár mésfél múlva lesz csak meg mert most másra kell költenem.. )de jólenne hogy valaki leírná hogy kezdőnek mit ajánl(teljesen kezdő vagyok 15 éves életemben kb 2 szer ültem motoron az is robogó volt ) na szóval az érdekelne hogy merre fele tapogatózzak ja és + lenne 1 olyan kérdésem hogy ha jól tudom ezeken a megszokott a elöl14-hátul12" os kerék. érdekelne (nemgáz ha nem) de bele lehet e tenni 1 picit nagyobb kereket(vagy ebbe pont az a lényeg hogy pici ) előre is THX! ja és előre bocs ha baromságokat fogok írni(vagy írtam )
hello lenne egy olyan problémám mcm120 szarakodik a váltó felfele jól működi de lefele nagyon kell játszani hogy leváltson pedig 3orája cseréltem olajat,és az alapjárat is elmászkál.mi lehet a baj?válaszodat előre is köszönöm
Sziasztok!
Valaki tud Debrecen vagy annak a környékén Pit Bike belső gumit? Méretet így nem tudom mert haveromnak kell.
Előre is köszönöm a válaszotokat
Csöcs ! Csabi ha vannak a fényképeződön normális képek akk. lődd már fel őket Köszi
Szia!

Pit-el nem mentem még közúton...de egyébként nem nagyon járok Becse fele...inkább Lacháza és úgy az 51-esre. Ha motorozom, GSR-el megyek...
Halló Indigó.. Láttam kicsit lejebb hogy válaszoltál a kérdésemre, úgyhogy köszi:) Amugy a Molnár Peti szerint csak új szelep rugó kell mert elgyengült.. amugy már szétvan szedve és szelep csere az tuti!
Jah és láttam hogy Ráckevei vagy ..... nem szoktalak nagyon látni hogy mocizol merre szoktál a pitbike-al? Amugy én Szigetbecsei vagyok
#Zé!

Megjött az alkatrész! A kérdésem, hogy a számlát hogyan tudom rendezni?!
Ott majd Kalocsán, vagy utaljak?

U.i.: neki is estem kicsit kicsinosítani... :))
Szia!

Nem tudom, hogy mikor jársz Pesten, de nekem jövő héten csak a KEDD és a SZERDA jó, mert csak ezen a két napon leszek Pesten, mert tavaszi szünet van a suliban.
Ha bármi kérdésed lenne írj mail-t a zzr400@freemail.hu-ra!
Szisaztok.
van néhány megmaradt alkatrészem mcm jump125 ből:

Berúgókar,váltókar: 1500 ft/db
Kuplung oldali dekni: 5000 ft
Kuplung: 5000 ft
Hibátlan váltó kompletten csapágyakkal: 13000 ft
Hátsó lengővilla tengellyel: 4000 ft
Első fékkör új betéttel, viszahajlós fékkarral: 10000 ft
Idomszett(klx): 6000 ft
Kormány: 5000 ft
mikuni vm 24 karbi szívócsonkkal: 6000 ft
Újfajta térhálós matt fekete váz: 8000 ft!
+Van még pár apróság amit nem írtam le

Érdeklődni az esteban32@freemail.hu-n vagy a 0630 387 71 07 es számon lehet.
Rendben és nagyon köszönöm!
Alig várom! :):)
Pécs,de majd ha megyek a héten v. jövőhéten Bp.-re akkor elviszem.
Szia!

Köszönöm, hogy kijavítottál. Nem vagyok még annyira benne a dologban. Sztem kell az idom szett! Megoldom, hogy fel tudjam tenni. Egyébként hová valósi vagy? Csak hogy ne kelljen alkatrészenként a postára szaladgálni. Úgy olcsóbb nekem is, hogy ha egyszerre több mindent csomagolsz...
Eladó dnm hátsó teló, hibátlan állapotban 285mm es 800 as és 1000 lbs es rugokkal.
Van egy komplett fekete crf50 idomszettem(3e neked)
Olyab,h BSE idom szett nincs.BSE mint pitbike márka és azon belül is van ami crf50 ,Klx idomokkal van.
Valaki tudja,h volt CRf70-es BSE?
Szia! :)
Nem olyan vagyok, aki egykönnyen feladja! :)
Nagyon megköszönném a karbit! Most van egy valami anonimusz, alig használható. Ha be tudom állítani, akkor tényleg jól jönne!
Az idom nekem a "förmedvény" szett volt fent, amit az egész kuka sajna. :((
Nem tudom, hogy a BSE idom szett jó-e rá, de utána járok, mert ha jó az üléshez és a tankhoz, akkor szeretnék egy komplett szettet.
Első körben a karbi legyen jó, utána meglátom, hogy lesz pénzem az idomra... előre is köszönöm! :))
Karbim van egy 26-os Mikuni koppintás.Gyári japó drága.Eljuttatom neked a karbit és ha betudjátok lőni akkor kifizeted,ha nem akkor visszajön.Az árat e-mailben dobom.Az idomok közül mit kell pótólni?
pedro

u.i.: Látom nem adod fel!Helyes.
Szia édes! :D

Nagyon várom az "alkatrészt", mert ma szétkaptam a mocim elejét. Szerencsére a telók épek maradtak. A féktárcsa még kérdéses. Szereztem kormánycsapágyat is. Még kell egy fékpedál és elvileg menetkész. Meg egy idom szett. A telókat is szétszedtem kipucoltam, új olajat kapott...visszaépítésre várnak. Legutoljára pedig gumizni kell majd, mert a gumik már meg vannak.
Nincs esetleg egy jó 26-os karbid? Mikuni, vagy hasonló? Egy megbízható kellene.

Pusziözön az "alkatrész"-ért! :D:D:D:D Alig várom!
még annyi hogy nem dobja ki a sebességet hanem úgy csinál mintha pl a lánc elugrana a fogakon tehát rántgat de ahogy néztem alig van benne olaj meg az is tiszta redva.. holnap veszek bele full szintetikus olajat
Szia! köszi a gyors választ! Nagyon szar és kevés olaj van bennt ez okozhatja esetleg mind2 problémát?
Háj!
Tegnap előkerestem, ma ebéd után postára is teszem az alkatrészt.
Szia!

Nem tudod véletlenül Zé e-mai címét? Valahová jól eltettem...akarok neki írni!

Köszi Kriszti
Szia!

Ha dobálja a sebességet, akkor elment az adott fokozat. Engedd le az olajat és ha a leeresztő csavaron fémforgácsot találsz akkor a fokozat elment és csere! Vagy az egész váltó, vagy csak az adott fogaskerék pár. Ha rángat, akkor más lehet a baj.

A másik baj lehet kenési hiba, karburálás, kopott a motor...stb...Neked is szét kellene szedni a gépet és átvizsgálni. Látatlanba ennyit tudok mondani.
Szia!

Ha belever a szelep a dugattyúba a, akkor elment a vezérlésed, egyébként, meg ha nagy a tuning a rugó is okozhat problémát!
De ha már belever (szted) akkor már kuka a szelep, mert törik, vagy görbül! Szedd szét!
Sziasztok végre sikerült beszereznem egy pitbike-ot :) 2 problémám van vele(illetve az egyik engem nem zavar) tudnátok segíteni?
yx 140-es blokkja van
1, kettesbe rángat a moci mintha kidobálná a sebességet lehet valahogy állítani rajta?
2, nem akar teljesen kipörögni se üresbe se terhelés alatt!

Válaszotokat előre is köszönöm!