Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Levettem a levegőszűrőmet így se pörög ki teljesen mintha letiltana a karbi.. ha odahúzom neki nyélgázra akkor meg benzingőz jön ki a légszűrő felől..
12-14 kerékszettet vennék vagy 12 elsőkereket és van egy molkt vm26 karbim eladó áron alul ...
Hali, a gyári, csak a vonógömbre rögzített kerékpártartók elég instabil cuccok, 40-50 kilóra tervezve, egy pit azért 70-80 kg, ha van rá mód, hogy esztétikusan megoldd, nem árt megtámasztani az autó hátuljához. Az én tartómat egy 12-es, és két 8-as csavar tartja, kb 3 perc fel/le szerelni, a pitet pedig egy fix kar tartja, a jobb oldali lábtartó helyére kell szintén egy 8-as csavart átdugni, úgy áll ott, mint katiba a gyerek!
eladó dnm teló, hibátlan 1000 res rugoval, 285mm es 25000
Megtaláltam Apraszaki féle szállítóra voltam kíváncsi, valami hasonlót tervezek, de inkább olyat, mint a horogra rögzíthető kerékpár szállítók.Csak azt nem tudom azok hogy vannak a horogra rögzítve, hogy az ne forogjon el. De majd megtudom...
Sziasztok!
Régebben láttam itt a fórumon fabrikált valaki vonóhorogra tartót a pitbájknak.
Érdekelne a rögzítés, az elv, minden.
Megköszönném a segítséget!
Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy mcm 140-es pitnek mi k a szelephézag adatai?Milyen olajat rakjak bele,ha felújítom?
Valamint,kinek van ehhez a masinához alkatrésze,és milyen?
Köszi a segítséget!
Szia!

Köszönöm! Szereztem ülést és az idomok már fent vannak...várok egy vázat és megy össze a gépezet.

#Zé kerekei is készen lesznek a héten...Az új gumikkal lesz szerelve. Már csak karburálás lesz, meg kis fúvókázás és remélem jó lesz a szekér... nem lesz "ŰR" gépezet (csak 110-es), de remélem jobban fog menni. Kapott egy 37 fogas hátsó lánckereket a 34-es helyet...egyenlőre ennyi a "tuning". Már ha ez annak nevezhető...
Helló! Vannak üléseim!
Reszelék nem igen lesz a blokkban, amit letört fogat az lesz lent. Nekem is ez volt ... Meg azért is szét kéne dúrnod, mert a letört fog ha nem hullik ki/nem takaritod ki egyszer még csinálhat galibát...
barátom crosspályájára kiakarom vinni majd :) igaz nem nagy pálya meg nem is igazán pitre lett tervezve de jóaz csak idegesít hogy mikor odahuzom neki és kéne mennie megtorpan szóval szerintem itt nagyonnagy fúvókacsere lessz :D
Szval lehet neki verni csak okosba. meg nekünk van kint itt pálya mi csináltuk ott érdemes ezeket használni nagyon zsír úgyteszed ahogy akarod ezeket meg olyanokat repülsz vele hogy elsem hiszed:)
Hát persze ha jó hosszú ideig csutkázod a motort meg ezek nem arra lettek tervezve hogy csutkázd neki állandóan ez nem simson meg ienek ha jólláttam a tiedbe egy yx 140 es blokk van ha annak tőtöd egyenesbe jó sokáig előbb utóbb megadja magát, amúgy is azok legfőképp pályára való. nemszabad csutkán menni énis mikor endúrózni vok nagyon ritkán húzom neki oda félgázzal meek haza, úgyhogy figyelj oda mitcsinálsz mert abból még nagy gondog is lehetnek.
széttudom szedni azzal nincs gond :D csak ha szétszedem akkor feleslegesen is képes vagyok benne dugót meg ilyeneket cserélni :D!
Meg még egy olyan problémám lenne hogy nem akar teljesen kipörögni én fúvókára gondoltam.. 75-öt megy.. de érzem hogy még menne 75-nél elkezd rántgatni mintha elfogyna az üzemanyag..
Te bolond vagy inas szétkapod mértvernél bele 100 ezer ft kárt :D az enyém 2 szer is legapróbb darabjaira volt cincálva egyszer volt dugó csere meg gyűrű mert már nekem kellett de más semmi és nemlessz semmi baja ha széthúzod, de csak akkor nyúlj hozzá ha értessz hozzá amúgy meg ha 100 ezer kárt vernél bele ami lehetetlen annyiból már veszel egy újj blokkot:D szval tuti léptető villa, am nekem is a 3 adikból hiányzik pár fog és nekem ugrál és mégsem volt reszelék mikor leeresztettem az olajat, szval neked sztem tuti léptető villát kell cserélni.
nemakarom széthúzni mert tudom hogyha széthúzam akkor 100.000-et beleverek a blokkjába :D új dugó új szelepek vez lánc vez fogaskerék + ami hibája van az a baj hogy ismerem már magam :D!
szia szerintem nem darálta le a fogakat ugyanis reszeléket az olajleeresztő csavaron nem láttam!
(nekem forcsa az hogy volt egy ilyen baja a simsonomnak akkor állandóan eltördelte a kukactengelyt.. és akkor is aztcsinálta hogy egyhelybe ha állt a moci nemtudtam kivenni sebességből)
Léptetővillát kilehet benne úgy cserélni hogy nem húzom szét a blokkot?
Szal befaragtam vele? Úgyis lesz valami barom aki megveszi. Akkor valaki bontson már blokkkot hogy legyen hozzá cók-mókom
Bölcsbölény az orionok alapbol egy kalap szart nemérnek mert egy kínai fos motor a blokkja az egy névtelen semmi, fogaskereket meg vagy találsz a pitbike.hu-n vagy nézzél bontott alkatrészek közt.
Szeva dt rider sztem 100 százalék hogy szétkell húzni mert ha kidobálja akkor léptetővilla csere vagy komplett váltó mert ledarálta a fogakat.
Üdv! Lenne egy Orion 110 -es pitem. Ez az első gépem, ésszinte hihetetnelnül nem értek hozzájuk. Honnan tudom eldönteni, hogy mi féle blokk van a gépben? Kellene hozzá egy váltó behajtó tengely, egy 36 és egy 24 fogas fogaskerék a kihajtó tengelyről. Valaki ha tud segítsen. Üdv.
Valaki tudna segíteni nekem? egy yx 140-es blokkjáról lenne szó. nem szeretném széthúzni a blokkot ha esetleg lehet állítani valamit hogy ne dobja ki a sebességet és ne addjon kerregő hangot!
Szia!

Köszönöm! Akkor irány a bolt...Lehet, hogy mondtad, de nem néztem vissza... :S