Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

halli nekem van lengő villám de sajna tengelyem nincs, ha még mindig kel írj a villa amúgy 125-ösé amibe 14-es kerék volt
De nem olyan sűrgős
Helló Norbi.

Figyi tudnál akkor valamilyen pitbiket mert Uncsimnak meg a van a pénz rá.
A mai nap folyamán küldöm!
Sziasztok!

Egyik barátom akar venni magának a napokban egy bse pro 150-et. Tudnátok mondani róla valami véleményt, hogy megéri-e? Milyen minőségűek ezek a pitbike-ok? Illetve ha elmegy megnézni van valami típushiba amire érdemes külön is odafigyelni az alapvető dolgokon felül? Előre is köszönöm szépen!
szia küldheted a képet erre az mailra csesztak79@freemail.hu
Heló nekem van lengővillám ha gondolod írj és küldök majd képet!
Thx. Ottvan a fotográfus.
A nyitó kép bigfasza , kár h lemaradtam és nem láttam. Hogy sikerült ebből kijönni baj nélkül?
Hali...

Akkor senki? Ok. Akkor Bábolnán találkozunk!
Sziasztok ismét!

Az lenne a kérésem, hogy a Bábolnai verseny az bele számít a bajnokságba ami a pontokat illeti?
Ezt nem a MAMI szervezi! Csak azért kérdeztem, mert a MAMI nem megy erre a helyszínre!

Kriszti
Sziasztok pitbike hátsó lengővillát keresek tengellyel együt ha lehet akinek esetleg van kérem jelezzen! Előre is köszi.
A Zé motorja szikra nélkül is megy faszán és egy szikrával könnyebb is mint a többieké
Sziasztok!

Tényleg jó volt s verseny és a hangulat, de egy picit sértve érzem magam, hogy rólam nem készült kép...illetve nem került fel. Köszönöm szépen....
Köszi a képeket faszát motoroztunk a helyezetteknek pedig GRATULÁLOK
Feltettem a Brezova-i verseny képeit a fotók közé!
Köszi mindenkinek a részvételt!
Néhány kép ízelítőül:
Hali az egyik komámnak kéne14-12 kerék fasza bütykös gumival hi tudna a legjobb árba .
Gondolom átnézted akkor a jeladó vezetékeit meg a gyertyapipa-gyújtókábelt is. Lendkerékben a mágnesek közül mind egyben van?
Helló! Mennyire gondoltál? Adatlapomon mail.
hello nekem lenne egy olyan problémám hogy van egy mcm125-ös pitem és nincs szikra a gyertya jó a cdibox jó trafó jó ki lett mérve az alaplap is de nagyon kicsik az értékek ha valaki tud segíteni megköszönném
bármilyen alkatrész raktárról a legjobb áron
Jó is vót ez a kis motardolás
Szabó Kuksinak köszönjük a felajánlást
Ha csinázott vki képet, ne fogja vissza magát, ossza meg velünk is!
Üdv eladó egy pit sm szett 10-es első,hátsó kerék gumizva EGY alkalmat futott szinte új.
akit érdekel hajráááá..... .
http://kepesmotor.hu/bsa-minim...

Ha valakit esetleg érdekelne.... :)
Hello Mindenki!

Június 11.-én azaz szombaton lesz a Magyar Pitbike SM bajnoság III. fordulója Brezován-Visontán!
Pálya infó: www.gokartland.hu

Minden eddigi versenyzőnek és újnak is kötelező a részvétel!

Időterv, 2011. Június 11 Brezova
MAMI-kupa III. forduló
Adminisztráció, gépátvétel és traszponderek átvétele: 7.00-10.30
Szabad edzések: 7.40-8.00
Időmérőedzés 10.30- 10.50
I. futam 13.30.- 13.50
II. futam 16.40.- 17.00