Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok egy 125ccm-es Lifan blokkos pit-nek a szelepeit mennyire kell állítani ? :)
2011. szeptember 17. - 18. MAMI Kupa Balassagyarmat
Sziasztok segítséget szeretnék kérni. :S Miért van az hogy ha rárúgok a motoromra akkor légszűrőnél nagyon nagy adag fehér füstöt nyom ki most cseréltem olajat meg a szelep is most lett beállítva:S ? válaszokat köszönöm nagy segítség lenne :S
Laci!

Dobtam egy emailt, ha tudsz válaszolj légy szíves, sürgős lenne. Köszi.
Sziasztok stomp 140 es be kéne központi telo valakinek nincs?
Mert ez mindehol így van.

Ezek a szabályok a nemzetköziből jönnek.

A napi licenccel indulás 1re korlátozása meg ezért van, hogy váltsanak csak szépen licencet az emberek.
Anyagilag is megéri.

MZ kupában például egyáltalánnem lehet napival indulni ha jól emlékszem.
A kupasorozathoz én még annyit böffennék hozzá, h jómagam azt gondoltam, ezt az évet is végigsunnyoghatom minden egyes alkalommal napi startengedéllyel, pont úgy mint tavaly. Kecskeméten még így mentem, még a dobogó is sikerült.
Kalocsán (2.forduló) már sportorvosi hiányában a rajtrácsra sem állhattam , gyakorlatilag az első értékelhető versenyem Brezován volt, amire már licencet is váltottam. Két fordulón licenc hiányában nulláztam.
A magam részéről az alábbi konzekvenciát vonom.
Ha valóban hivatalos elismert kupasorozatban húzom a gázt, akkor a hivatalos kupasorozat szabályait kell szem előtt tartanom
Egy dolgot vitatok csak. Éspedig ,a MAMS szerint egy évben egy alkalommal, napi licencel is lehet indulni. Ha ezt mint lehetőséget kihasználom, akkor az ott szerzett pontok miért nem számítanak bele az éves elszámolásba?
elsőnek ki kéne dugaszolni a kartelgázcsövet
Sziasztok srácok!

lenne egy 125 4t pitbike. Az a helyzet vele hogy akkora olajnyomás van benne hogy állandóan szétnyomja a gyujtás oldali főtengely szimeringet.
és ha melegen lelazítod az olajbetöltő nyílás sapiját akkor olyan hangot lehet hallani mintha kb egy felrázott Colás üveget nyitnál ki.
Szerintetek mi lehet a baj vele?
Hogy lehetne orvosolni?

Köszönöm válaszotok előre is!
Hivatalos kupán nemigen lehet a pontozással játszogatni.
Igazán nincs mit!
Hát srácok, egy kicsit úgy érzem magam, mintha rám is fújnátok, pedig nem én találtam ki a pontozást, meg a többit. Igazából én nem is látok bele a rsz-be, hogy az Annáék mit is csinálnak pontosan. Versenyenként átveszik a gépem, aláírok, átveszem a transzpondert és kb ennyi.
Nekem sem esik jól, hogy Én 2. alkalommal kaptam kupát, mikor nem nekem járna igazság szerint. Nem is várom a végén, hogy bármit is fogok kapni...
Persze van bennem verseny szellem, de nem is vártam, hogy azonnal lesz valami. Igaz most Kakucson jót meccseltünk, de ennél többet nem is kívánok. Jól érezzem magam és legyen kivel boxolni egy picikét.
Köszönöm mégegyszer!
Robogós boltban vettem én is belsőt... megmondod a gumi méretét és adni fognak belsőt. Sztem. Vagy kifejezettem gumisnál kérdezd meg.
Csecs!Én is így számoltam de a máriapócsi versenyen kitalálta a mami ,hogy akinek nincs éves licence az nem számít bele a pontozásba ! valszeg .........és ez csak az én megérzésem........azért mert egy olyan versenyzőnek kellet volna kupát adni, aki nem megy végig a kupasorozatba,csak egy futamra beugrot a buli kedvéért de igazándiból nem is érdekel ez az egész
Szia Csabi!Igen egy vicc.A veterán szakágban más pontok vannak.Amit te leírtál és év elején ezt beszéltük meg ez a 2011-es gyorsasági pontozás ami szerint számoltam én is.Ami szerint:
Kiss Csaba : 200p
Tikász,,Zé" Zoltán : 130p
Csanádi,,Csacsa" Csaba : 127p
Kári Péter : 113p
Lengyel Krisztina : 97p
Halász Tamás : 90p
és a többiek Vészi 32p,Malek 13p,Lefler29p,Dienes 22p,Reményi 21p.
Sziasztok nem tudtok olyan pitbike vagy gumi üzletet ahol személyesen lehet 12-es kerékbe belsőt venni? Fót környékén ? vagy valakinek nincsen megvenném ? :)
Kedves Szfv-i Pit Bike kereskedés és szerviz!

Az lenne a kérdésem, hogy a szezon végén mennyibe kerülne egy stomp z 140-es Pit átvizsgálása?
Előre kérdezném, hogy ha kell henger, dugó, gyűrű, tömítés(ek), vezérműszíj cseréje, akkor az mennyibe kerülne?
Ha lehet szívesen segítenék, mert szeretném megnézni, hogy miként van szétszedve egy ilyen gép és érdekelne, hogy van összerakva a vezérlés, tehát mi alapján lesz működőképes.
A választ előre is megköszönném és egy előzetes ár is érdekelne mindennel együtt.

Kriszti
1,25-ös a menetemelkedés
"anyóka"

Hatalmas!
Nagyon szépen köszönöm :)
Ja és a tengely feje 12-es az anyóka 14-ek kulcsnyílású.
No:
Teljes hossz 200mm ebben a csavar feje is benne van
A fej nélkül 180mm
A menet 20mm
Az emelkedést picit később oksa?
Be kell szaladnom a városba...
Ha Leírnád megköszönném a menetet is akkor légyszíves! Muszáj bele csináltatnom egyet mert pályán használom és most is ha nemlett volna rajtam sisak akkor nincsenek fogaim :D
Előre is köszönöm!
Szia!

Nincs véletlenül kedvezményesen rugóstag szilet? 2db kellene, mert egy kicsit lóg az alsó...a gép gyári.