Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy! Supermoto őrület
Csacsa!Mi lesz a Pancsin?
elöl 100-as hátul 120-as és 12-est javaslok elöl-hátul.Slick?
vannak jóféle mintás gumik pl. Heidenau RSW,Dunlop TT92,Sava MC31,
De ha mindenáron slicket akarsz,akkor pitbike.hu-n Heidenau slick,Motoaction.hu-n Ycf vagy Innova slick bár ezeket nem ismerem.Az RPT-s Csabi ment Heidenau slickkel tavaly őt kérdezd meg,h hogy muzsikált.Én Sava MC31-el megyek idén,de az aranyárban van.Tavaly próbáltam elöl 14-el menni,de optimálisabb a 12/12.
uff
Kecskemét április 16.-án!Versenykiírás a mams.hu-n(bár elég érdekes)
olyat kérdezném aki pályázik aszfalton, hogy milyen méretű, márkájú gumival szokott menni, előre jó-e a 14-es felni, vagy aszfaltra le kéne cserélni 12-esre?
tud valaki esetleg slick gumit 12-14 kerékméretre?
csáó kb 10szer borítottam szét a hátulját! meg vannak húzva és se a tengelynek se a csapágyaknak nincsen bajuk! a 3. a hibás.. :)
Csöcs Nem tom hogy melyik nap akarunk menni ezt Zé-vel kell majd megbeszélni ....de ahogy magunkat ismerem,már pénteken ott leszünk ,ha jöttök és persze Zé-is ráér és a főnököm is elenged 3 napra,mert onnan meg megyünk a Pancsi ringre
A motor faxa ,nincs vele baj az első teló szaraxik egy kicsit ...sztem az állítási lehetőség elmúlt róla akárhova tekerem jelentős változás nem naon történik + egy félcentit mozog úgy hogy nincs csillapítás a jövőhéten szétkapom hátha tudok valamit vele csinálni ,és jobb lesz!
Hátsó kerékben csapágy nem ment szét? Lánckerék rögzítő csavarok megvannak húzva?
Tudtok valakit aki 140Sportba indul?
Én a jövőhéten megyek haza.Motor darabokban én tüdőgyuszizok,de ott leszek Kecsón.Atti szerintem nem,Röder Tomi meg szerintem jön,vagyis megy .Csacsa lejöttök már pénteken(15.-én) Kecsóra?
*valakinek
a 17. kerület körül nincsen valaki aki pitezik? pl a malév melletti krosszpályán? vagy a helikopter lakópark melletti erdőben? erdei pályához nem lenne kedve valakihez? van pár egész jól kijárt ösvény és ha velemjönne pár pites csinálhatnánk egy erdei kis pályát! :D
Szeva Csacsa! 2 hete mentem egy keveset. Nem ártana most már többet motoroznom, mert lassan kezdődik a szezon.
Mi újság a gépeddel, minden rendben vele?
Valószinű azért ugrál mert a 3 adig sebességből hiányzik pár fog ez a bse xr 125 nél és a chp speed mininél elég sűrűn van szval valószinű hogy az, nekem is levan a 3 adigból pár fog darálva és mikor megyek vele 3 adikba ugrál néha.
Hallihóó !Mi a történés veled vmerre motorozás volt mostanában?
Tévedsz, azt az anyát nagyon meg kell húzni! Az tartja az egész kuplungot.
ÉRDEKES TÜNETEK!

sziasztok elég érdekes tüneteket produkál a bse xr 125ösöm
olyan mintha a lánc ugrálna mármint ha hátul a fogaskerék mellé akarna menni viszont a láncvezető nem engedi és visszaugrik és letör egy két fogat.. stb stb szóval miért csinálja ezt ha full egyenesre van állítva a hátsó kerék? tolómérővel mérem húzom és egyszerűen ugrik a lánc van mikor nem csinálja van mikor 4-5 alkalommal egymás után 1láncom már elszakadt így!
Sziasztok!

Egy kis kuplungos kérdés..
A képen, a '12'-s csavart,mennyire szoktátok meghúzni?Mert ugye ha nagyon rá van húzva,akkor nem emel ki,ha pedig laza,akkor nem csinál gondot nekem? Egyébként YX140 blokk.


Üdv szükségem lenne egy mutatós, használt de viszonylag jó állapotú kipufogó dobra természetesen nem arany árba előre is köszi
http://www.pitbike.hu/hasznalt... Eladó most 50000ft kedvezménnyel csak 250 000ft! Ajándék 40000ft értékű alkatrész! Tel:06302380213
Pitbike eladó SÜRGŐS!
1szer használt, ha sérólést találsz rajta engedek az árból!
0630-6332254