Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:) vicces fiu vagy! beállítottuk ingyen! kössz a segítséget :) szevasz
ilyen lesz, csak nem ettől a gyártótól: ooracing charger 1300 v4
15-20 között mondott rá, budapest helyileg
tudnál mutatni linket hogy mien blokkot akarsz bele?
Szia! Mert sokkal jobban kijövök igy belőle mintha erre húznék egy 4 szelepes kittet!
oké,kérdezd meg. és hol csinálná?
http://youtu.be/QJciyJRJh8Q ha érted ,bár már egyszer megírtam!
Helló Geri! Miért nem húzol erre egy nagyobb hengert és egy négy szelepes henger fejet, ha jól tudom még a Kiss Csabánál (RPT) akciós áron kapható!
van ismerős aki megcsinálja, megkérdem tőle mennyiért válalja
Eladó egy jó állapotú motorblokk! Frissen szervizelve! Dugattyú, szelepszár szimmering lett cserélve. Csere óta 50 percet ment. 5 üzemóránként cseréltem benne az olajat, összesen 40 üzemóra van benne.

Ezekhez a blokkokhoz, biztosított alkatrész ellátás van !

Nagyobb blokkra váltás miatt megválnék tőle.

GPX 160, bármilyen pitbike-ba passzol! kisebb nagyobb módosítással bele lehet tenni bármilyen nagy motorba is!

http://www.kepesmotor.hu/motor...
hol lehet légszűrő házat venni?
mert sportlégszűrő van de az beázik a vízbe
38mm a karbinál az átmérő
Eladó!

Egyedileg épített Poni Romet, Simson blokkal, sport kipu(Tábori).

50ezer ft

0630-503-3705
hali
vettem hátsó telót de kicsit hosszú és ugy kellett beműteni. kb. 2 cm-el rövidebb lenne zsir . tudja vki hogyan lehet rövidebbé varázsolni? (ha lehet egyáltalán)
bse 150 szelephézag?
http://www.pitbike.hu/hasznalt... Még eladó 300000ft os irányáron ajándék HJC bukósisak,ufo protektoring,csizma,kesztyű,mez. A motor teljesen fel van újítva!
hali mindenkinek keresek pitbike idomot leginkább hátso fvarok idom kéne a motor lifan 125 akinek van az szoljon mert tuti vevö vok rá XD
Én gyártottam egy másik féktartó vasat úszó csapokkal a dnm-hez való felfogatáshoz. megvan még az is, ycf féktárcsa jár hozzá. harap mint állat, terepen majdnem sok is!
Igen, sumósok a hosszú telót amúgy is be szokták engedni, meredekebb villaszög miatt!
Hali
Nekem crf 70be kéne azon gondolkozom hogy én aszfalton vagyok legtöbbet oda elég lenne a hossza nem? ja és még annyit hogy a fékhez te raktál valami távtartót vagy a 220 as tárcsához pont jó a felfogatása mert ugye a felső felfogatás hátrébb van nem úgy mint az én telomon függőlegesen egymás alatt. mert nekem is ilyen a nyergem csak 210 tárcsával van
Nekünk is az egyik RPT-be kellene, olajcsere után nem olyan rosz ez a fast ace teló csak nehéz rá az ember és nagyokat repül, felkoppan!
Bocs, mégegyszer:
tami1emkukact-online.hu
Helló Józsi!
crf 50 be való, asszem 650 tengelyközépig. Bika kis teló, jó rugózású, erős masszív befogókkal, 2db 8-as! csavar szorítja. Rövidebb a rugóútja mint a 730-as telóé, de azt szépen végig is rugózza, meg csillapítja!
Bár ilyen lenne az az rtp-s(vagy mi ) marso replika ami a mostani motorombam van! Ez egy söprűnyél a dnmhez képest! de tényleg!
Csak hát crf 70-be rövid, ezért adom csak el!
Üdv:miki kkhalas
ami1emkukact-online.hu
730mm vagy 680mm vagyis milyen hosszú(tetejétől tengely középig) és milyen vastag a becsúszó szár átmérője, 2vagy 3 csavaros az alsó villahídba a beszorító bilincs?
érdekelni fog. email címed add meg és ha oda érek anyagilag jelentkezem
Kiskafi! dnm e. teló befogóival 35-ért?