Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Van egy eladó GPX 160-as ( Pitsterpro LXR) pitbike blokkom! Frissen szervízelve! Új Dúgó+szelepszár szimering ! a képesmotoron, a motorblokk kategóriában megtaláljátok!

Nagyobb blokkot szeretnék venni ezért eladó!
Eladó Monster Energy dekor kitt Crf70-s idomszettre!


http://kepesmotor.hu/matrica_t...
jahh és csúszik is a kuplung
Hali!
Lenne egy olyan problémám hogy van nekem egy BSE 150 PRO mocim és mentem vele és egyszer csak bekeményedett menet közbe a kuplung és egy idő után kise emel.. megállok egyhelybe beteszem üresbe meghuzogatom párszór a kuplungot és megint bepuhul.... elindulok akkor megint ugyan ez lessz.... mitől csinálhatja ezt?
De az tiszta, ki van takarítva.
és az a gáztartályos volt? mert ezek újonnan 45-55 között mozognak, a gáztartály nélküliek 25 körül vannak
sajnos nem találom,de emlékszem erre a noonfigos emblémára,meg hogy 25 volt. Olcsóbban egyébként érdekelne.
hmm hol láttad te annyiért?
Talán ki kellene takarítani a karbit!
tetszik a teló,de ugyanez újonnan 25
Talán célszerű volna egy óvási díjat is megállapítani, hogy aki óvni szeretne az meggondolja, másképpen esetleg külsősök szétóvják a brigádot.
Hali

Nekem van egy eladó dnm hátsó telóm, ha visszakeresel 1-2 oldalt van is fent róla kép.
ha érdekell: m3nyus kukac gmail.com
Segítsetek légyszi!
mert a 125cc pitem szivatóval működik rendesen de ha leveszem a szivatót egy darabig (kb. 4másodpercig) megy aztán elkezd durrogni a légszűrőbe és a kipufogóba is?
Szia Pedro!
1. Szerintem is teljesen külön legyenek értékelve, ne legyen olyan hogy "abszolút".
2. Igen, 2 futam lesz egy verseny napon.
3. pontozás. Szerintem is jó a gyorsasági féle pontozás (25,20,16,13,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1)
4. Jó ötlet hogy a legjobb 6 legyen értékelve.
5. Így van, ahogy beszéltük is, Te, Zé, meg én alkotnánk a "bizottságot".

Ezeket összefoglalva, kiegészítve készítek egy alapkiírást, ami tartalmazza a technikai szabályzatot is.

Ui: messze van még ápr.15, de elképzelhető...
sziasztok
Egy jó minőségű hátsó rugóstag,elérhető áron kéne pit-embe mert a gyári nem bírta. Van valakinek eladó? esetleg tudtok valami jó helyet ahol van? Valami jobb első is érdekel,de az nem sürgős,a hátsó viszont az lenne mert behalt. Előre is köszi.
A technikai kiírásotok is fenn van a szocformulán, olvasgassátok, ne érjen senkit meglepetés.

Regisztrálva, és belépve, látható csak a tartalom.
Épp idejében!
Csabi és többiek!Van 1-2 dolog amit meg kellene beszélni.(szerintem)
1. 140-es értékelve lesz -e az Openban amennyiben az 1.-3.ban végez?(szerintem ne)Legyen 1.-3. 140 Sport és 1.-3. Open külön.(tavaly Kecsón ugye az 1.-2. 125ccm-es volt)
2.Akkor 2 futam/verseny!?(szerintem 2 futam)
3.pontozás?gyorsasági vagy motocross?(szerintem gyorsasági,de nekem mindegy igazából,csak tudja mindenki.)25,20,16,13,11,10,9.....
4.7verseny van elvileg a Mami versenynaptárába.Akarunk-e mindegyikre menni?
Ha 7verseny lesz,minuszoljunk-e 1-et?(6 legjobb eredmény-pont.)
5.Javasolnék egy 3 tagú bizottságot a vitás esetekre.Lehetőleg külön csapatból 1-1fő.
u.i.: lehetne egy megbeszélés valamikor.akár 15.-én este Kecsón.
uff
2 Tekercses szóval a világítás is kijön rajta.
Amúgy egy honda orion-ban volt.
Fürdőruhás kép!? Tudni kellene hogy milyen fajta , milyen gyújtáshoz való?
Sziasztok!

Valakinek nincs szüksége egy vadi új GYÚJTÁSALAPLAPRA ?
Teljesen új csak ki lett bontva de sajnos öcsém pit-ébe nem jó.

Az új ár alatt eladó!
én mindig úgy érzésre állítom. nekem a szívószelephézag többnyire elfogy, a kipufogó meg megnő. legyen egy picike mindkettőnek, aszt jóvanaz.
Pedro+101! Már csak a bandázás miatt is bittos h megyek, a pukibájk meg olyan amilyen, legfeljebb fődhözverem ,és ünnepeltetem magam, mint egy rocksztár
Helló Zé! Ne hozz szégyent a régi motorblokkomra!
Zoli bácsi!Mi van veled?Szedd csak össze a Pitedet,mert április 16.-án Kecskeméten összecsapunk !
Licenc,sportorvosit nem elfelejteni!