Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia ha darabos törés lenne azt éreznéd hogy durván kerrek a blokk vagy valami hangot hallanál azért....szerintem engedd le az olajat egy tálba és nézd meg hogy van e benne valami darabos apróság nem a picirka forgácsporra értem hanem a durvábbra amit te mondasz hogy fogaskerés stb...ha nincsen az azt jelenti hogy vagy úgy adták el hogy kivették belölle vagy az van hogy csak a karburátorod van eltömődve! az a motor lelke !
vagy a gyertyád a rosz!
én egy gyertát cserélnék benne legelőször ha jó ha nem!
de legalább akkor az kizárva és nem egy nagy összeg!
utána karbis tisztíttás és beállítás!
ha ez megvan és még mindig rosz akkor vagy gyujtás vagy törés!
szépen kilehet rafkózni!
ha valami nemmegy szólj!
Sziasztok !
Egy kis segítséget kérnék a napokban hozzá jutottam egy 125-ös Honda Orion-hoz és az a gondom vele hogy melegen is igényli a szívatót ha leveszem egyből leáll . Továbbá mikor felrakom 3.-ba akkor elkezd rángatni . Azt gyanítjuk hogy fogaskerék törés van a váltónál mintha ki ki kihagyna a kihajtás .Minden segítséget szívesen meghallgatok előre is köszönöm .
Hali

Most pénteken ki jön Dunakeszire terem motorozni?
eladó telók:
hátsó: DNM 285mm es 800 és 1000 res rugóval:30.000
elsó Fast-Ace marzó koppintás, midsize (735mm):30.000
heló
köszi a segítséget holnap nekiállok és megnézem ezeket
üdv
Szevasztok!Van egy elado pitbike om,nagyon jo szorbe!MCM 125.Ha valakit erdekel tobb info az adatlapomon,vagy a 06702817606 os szamon!Udv.
Sziasztok...
Valakinek nincsen eladó sm kerékszettje ?
Külön - külön is vennék gumit és felnit.
Első12"- Hátsó12"
kicsit késve de itt a kép
Karburátor probléma(fúvka dugulás,alapjárati,fő, alacsony benzinszint, nincs alapjárat beállítva, leesett a tű, falsot szív, vizes benzin stb..).
köszi szépen!
youtube-on van elég sok videó ebben a témában

http://www.youtube.com/watch?v...
segítség
van 1 vízhűtéses pocket bike-m
az a probléma hogy beindítom szívatóval azzal szépen jár a motor 1 ideig utána elkezd fulladozni ekkor elég meleg már a blokk vissza engedem a szívatót hirtelen felpörög a motor és leáll :(
karbi légszűrő tiszta új gyertya van szikra van benzin új benne.
MI lehet a gond?
sziasztok érdeklődnék!125ccm lifan blokos pitnek a vezérlését szeretném beállítani és ehez kellene nekem segítség ha bárki tudja legyen szíves le írni nekem előre is köszönöm!üdv Gabi!
Sevasztok!Vettem a gyermekemnek egy 125-ös pitet,10x12-es kerekkel viszont kicsinek találom.Az volna a kérdésem nincs e valakinek 12x14-es eladó gumival tárcsa nélkül!Előre is köszönöm!
Ámberek! Keresek 2 db 10 collos gumit robogóra!
Ha van valakinek feleslegbe, ordíjjon!
hy
ajánlom figyelmetekbe!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
budapest 11. kerület
posta játszik, akkor 5k+posta
holnap rakok fel képet
szia hova valósi vagy mert én Nógrádmegye-i mert érdekelne az idomok:)
komplett citromsárga idomszettem van új, 5000 ért a tied
sziasztok van valakinek crf 50-re hátsó sárvédője?citrom sárga:(
Üdv neked is!
Nekem most megmakkantak a pitjeim, ezért nincs mivel menni, de hátha életet birok lehelni rövidesen vmelyikbe
Üdv Fater!
Megvagyok, csak egy kicsit szétszóródtam , minta drazsé
Lassacskán hozzákezdek a pukibájkokat tunyingolni az idei szezonra.
okés köszi
ha emailba egyszerűbb akkor m3nyus@gmail.com
Nagyon szívesen küldenék, de én ilyen számítógépes művelethez nem értek (nekünk még tologatós "számológép" volt az iskolában) megpróbálom megfűzni a lányomat hogy segítsen! Helló Zé régen hallottam felőled ! Üdv. a fórumon!