Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dobj be róla képet a miskócéskörnyékébe, ha van.
nem kell utánfutóra két alufelni? 4x100 as? régifajta ...
Bezony!
kormányváltás?
Nekem van egy kormányom eladó!
Újszerű, fekete. Ócsó.
Hali!Már nincs meg
Dobj már be képet arról a Monkey-ról!
Most voltam 2x De elég jól belejöttem meg nagyon tetszettt a feelinggg. Ja láttam az sm es kiírást majd meglátom anyagilag hogy jövök ki. Én mennék, de nem csak rajtam múlik apu én meg
Majd meglátjuk!
Szia MuZs:

Jól nyomod a teremben (is) a motorozást . Akarsz jönni pitbike Sm versenyre is?
Szerintem mindenképp ott a helyed! Lesz 140cc -ig kategória is, így nem leszel hátrányban a blokkod miatt sem!

1. verseny: Április 16---------Kecskemét

Készüljetek...!
Hát csak úgy ha a gyújtásalaplapod 2 tekercses ha nem az akkor kell bele venni egy olyat és akkor már lesz világításod is ez az első

http://www.youtube.com/results...

pár video a pénteki teremről
Sziasztok!
Beszereltem egy yx 150-es blokkot egy honda monkey-ba.
Kérdésem:hogy lehet világítást összehozni ezzel a blokkal?
Köszi! Igen,már írtam közben a Molnár Petinek is.:D
Hello! YX 140 jobb oldali blokkház(amiböl a 2 jobb oldali tartó szár kimegy a hengerhez)sajnos megrepedt a csapágyak között. Erre lenne szükségem,akár bontott,akár új.Valaki tud valami boltot,bontót, stb..? ( a motoaction-ös Balázst már kérdeztem,neki nincs egyenlöre.)

Válaszokat elöre is köszönöm!
Sziasztok mini motorosok (nem sértésen venni)
Ma reggel arra ébredtem hogy építésbe kezdek van itthon egy Simo sr robogó vázam és ebbe szeretnék bele operálni valami pit blokkot de sajnos halvány lila fingom sincs hogy honnan tudnék beszerezni egy komplett blokkot hozzá hátha ti jártasabbak vagytok a témában.
Vagy csináljak én is segítsetek galériát
Gyújtás bekötés! Feketét a feketéhez, pirosat a piroshoz! Látatlanba ennyit lehet segíteni! Legalább 5 féle pitbike gyujtás van forgalomba.
Köszi de már csináltattam 95-t meg még 2 alapjáratit is 35 és 40.Van itt egy nagyon ügyes esztergályos. Ennek ellenére ellehet szórakozni a beállítással annyi féle lehetőséget kínál a karbi.
Hali

Hát igen, elég macerás belőni, nekem még sajna nemált össze a gép, de apránként azért haladok...
főfúvokában tudok segiteni, mármint szerezni, ha kell
helló nekem van egy olyan problémám hogy nemtoom bekötni a gyári gyustást megvan hozzá a cdi és a kábel köteg is meg a trafó is csak az összekötést nem vágom lécci SEGÍTSETEK!
ú bocsi ez az email címem télleg bocs!
helló nekm van eladó blokkom 12000-be ha érdekel maj tel szám:
jani_bari@freemail.hu
Hali
érdekelne a kormány ha megvan még
ára?
köszi
üdv.
Hello M3nyus ! Úgy néz ki hogy összeállt a gép, nem lesz egyszerű belőni hozzá a karbit!
Helló
ha van valakinek eladó?
kormány ,ülés ,kuplungkar,
köszi
Halli sziasztok
Valakinek nincs eladó 14colos pit első felnije kompletten eladó engem nagyon érdekelne és ha valaki még tud 14colos utcai sport gumit olcsón eladót az légyszi írjon már nagyon fontos email cím:kisvaczi@citromail.hu köszi előre is a segítséget!