Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elösszőr cserélj egy gyertyát, az a legolcsóbb
ngk cr7hsa
Nem tudom hogy mire utal de tényleg ez van ráírva: CB 124 ha kell le is fényképezem neked.
Hát a gyújtásról annyit tudok mondani hogy teljesen olyan kívülről mint a régi meg a vezeték színek is megegyeznek.
INNEN RENDELTE ÖCSÉM:

http://kinaimotoralkatresz.hu/...

légyszi nézd meg hát ha neked mond valamit ha látod.

Amúgy az egy dolog hogy letilt egy ponton de nem megy a motor, berakjuk 1-esbe elkezd húzni és azon a bizonyos ponton letilt.

Milyen gyertyát tegyek bele ? Meg még olyan kérdésem lenne hogy a CDI hibája nem okozhatja ezt a tiltásos dolgot ?

Köszike szépen az eddigi segítségedet is
Az a "CB 124" inkább CM 124 és a köbcentire utal. Nem lehet hogy fordszám-tiltással felvértezett gyújtás került bele? Mert ha igen, akkor ott elég is neki a pörgésből, ahol "ledadog". Ha nem ez a gond, lehet például karburátor-dugulás okozta gond is, de akár egy gyertyacsere is megoldhatja a problémát. Látatlanban nekem ennyi ötletem volt.
Szia igaz nem tudok neked segíteni sajna legalábbis ez ügybe . bizti fog segíteni valaki aki jobban ért hozzá meg lestem az adatlapod hmmm.... jó kis nem rossz . hatással lettél a bioritmusomra lehetne még több képet mondjuk motorosat esetlegesen . és remélem mihamarabb segítséget kapsz .
Szióka!

Bocsi a múltkori nem éppen szép hozzászólásom miatt :( nehari ideges voltam!

Egyébként teljes mértékben igazad van és ki is töltöttem az adatlapomat. Amennyire csak tudtam.

Most már kapok egy kis segítséget ? Please
Még mindig eladó! Hiper szuper csili vili pitem,minden földi jóval felszerelve. tel:06302380213
Szerencsére enyém még nem csinálja 2000km után rem nem is fogja egy darabig
Köszi szépen!

Semmit nem csinaltam vele. Csak mentem vele,és másodikban olyan volt,hogy,mintha átugrana a lánc a lánkeréken.De hát azoknak semmi baja .Aztán a pitbike.hu-n megkaptam a választ,hogy ezeknek az alkatrészeknek a kopása okozza ezt.
De állitólag mostanában ez egy "tipikus" pit hiba.
www.motoaction.hu

Kérdezd meg a Balázst nála van minden aztán hogy mennyi az passz
Hogy sikerült tönkre rakni?
Hello!
Valaki tudna abban segiteni hogy YX140-es blokkba(pitbike)honnan tudok és nagyjából mennyiért 2.sebességi fokozathoz fogaskerékpárt és léptető villát rendelni?

Üdv.
A bikinis kép csak vicc volt, az adatlapot viszont illik kitölteni, hogy tudjuk kivel állunk szemben. Teccikérteni?
Ja jó akkor köszönöm szépen a segítséget mindenkitől.....

Ha nincs bikinis kép akkor nincs segítség hát szép, gratulálok ez is csak azt mutatja hogy nem értetek semmit a pitekhez! Tisztelet a kivételnek. Egy egyszerű segítséget kértem úgy gondolom...
motoaction.hu
stomp z140 crf 70 idomos ez már elég nagy yx 140 blokkal 15le
mcm140 crf70 ez szintén ugyan ez árban meg 2 és 3 kilo között van mind a kettő én beletettem 2000km és még egy csavart se kellett meghúznom rajta 2x estem vele de az idomok le se érnek a földre csak a kormány meg a lábtartó ebből a szempontból is nagyon jó. olajcsere volt eddig meg hátsó fékbetét csere kb ennyi nagyon jó motor szerintem
Aprillia nézd meg www.pitbike.hu ott megtalálod a motorod, én neked a BSe pro 150-ent ajánlom kapsz a motorhoz + még 1 blokkot egy yx et és megéri de nagyon. Hy
nekem van hozzá fasza 16 os pitbike krosz kerekem ha kell postán kersztül olcsón odaadom!
köszi
Hello!Tudom milyen a pitbike!Az a kérdésem lenne vásárlás elött állok és magyarországon 2 oldal van amin találok "rendes pitbike-ot"....nah most nekem 200.000-300.000ft közt szeretnék vásárolni kicsit nagyobb (a crf 50 nél mert neke maz már kicsi)és kellöen erös blokkal pl yx blokkal szerelt kis gépet ki milyet javasol?! a segitséget előre is köszönöm!
Van benne valami
Bogárka, adatlap kitölt, bikinis fotók fel, máris mindenki rohan majd a segítségedre!
Szisztok!

Olyan problémája merül fel az öcsikémnek hogy van neki egy Pitbike-ja a típusát nem tudom a blokkra van annyi írva hogy ,,CB124" és végül is a probléma az lenne h. nemrég lett cserélve benne gyújtásalaplap, most már beindul a moci de egy bizonyos fordulaton olyan mintha letiltana! Menet közben is hiába húzod a gázt egy ponton elkezd tiltani és nem megy!

Légyszi segítsetek rajtam meg a kis öcsikémen.


Puszi mindenkinek!
Egy Puch robogót bütykölök, arra kéne.
Egyszer "beállítottam" a szelephézagot,de nem hozzá való szerszámmal, utána prüncögött, aztán utána belőttem jobban odafigyelve a hézagoló méretére, és megszűnt a piric.
10" minek az neked pitre 12 rakjál
nekem is picit ciripel a blokk a szelephézag állítás után neked elmúlt vagy nem gáz? Vagy lényeg hogy menjen

http://youtu.be/MM4e0FC1THo
Csávókáim, támasszon má' ódalba valaki két óccsó 10"-os utcai gumival má'!
hát ha tudsz venneei blokkot bele 35 éertt akkor annyiba ha olcsóbban akkaor mégolcsóbb de szerintem ujjonnan ..........
nemmindeg yhogy melyik tengelyen van eltörve mert az egyiken fix fogaskerekek vannak amásikon meg cserélhető
ez lehet 3000 ft is meg 35 000 is!
sajna!
Köszönöm a segítségedet . Gyertyát ma vettem bele újat mert eleve üzemképtelenül került hozzám és kiderült hogy csak egy gyertya kellett bele úgyhogy azt kizárhatjuk . Karbit biztos hogy be kell állítani meg ki kell takarítani . Ilyen típusú dolgot még nem tapasztaltál ? Amúgy ha tényleg fogaskeréktörés lenne a váltónál akkor az árban mennyit kóstál ?
van eladó pitbike gumim ha valakit érdekel!
3500 péz! 16 os!
posta is rendben!