Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
pitbike alkatrészek minden mennyiségben! nézz be, megéri!
Nagyon olcson pit alkatérszek váz és blokk is.

pista014@freemail.hu
blokkal nemigazán szokott gondlenni, minimális odafigyelés melett, inkább a fékek nem jook rajta, teleszkópok, küllők kitörnek stb.
Hát nem versenyezni kellene Max gurulni a környéken. Tehát chinese, Ha olyan a minősége minta quadjaiké, akkor elgondolkodtató
nemszeretnék senkit megsérteni, de ez szar
ha nem akarsz nyügöt magadnak nem venném meg a helyedben, de ha csak a faluba kell "járkálni" oda tökéletes.Elkell dönteni mit szeretnél
Üdv néktek! Tudtok vmi infót adni erről a motorról? Kínai? Szar? Mi ez? Agb 29-nek miondják, de passz piros mert járatlan vagyok e téren. Olajhűtős, 125-ös
rpt Csaba eltűnt mint az a csomag, amit ő pedig feladott csak nem kapom meg 2 hónapja! csúnya posta
MAjd pénteken,vagy szombat délelőtt Lesz sok más is
kép róla?
Úgy rémlik mintha a Csabi használt volna valamilyen hasonló megoldást a Pitbike SM motorján.
RPT,RPT jelentkezz!Vétel.......
Új fejlesztés yoshimura,semmi köze ehhez Hasonló kinézet,de mégsenem ez az elve,újabb
szerintem az nem hűtő amire te gondolsz, hanem csak egy sima szellőztető ami a hengerfejből összegyűjti a kartergázzal kiáramló olajat, majd visszavezeti a blokkba, nyomást meg a szabadba.
ITT van róla robbantott kép hogymükszik
Kartergáz hűtőt használ itt valaki pitre
szia, ez a bse kb a belépőszintnek számít a használható pitek terén. Nekem is ilyen van, csak 2008-as verzió(kb ugyanaz csak kisebb egy kicsit), nemrég vettem. A felnik, kerékagyak, küllők erősen, nem szakad ki úgy mint a gagyibbaknál. A futóműve bírja az ugratókat, keveset fogyaszt, fékek használhatóak. Viszont attól hogy újat veszel, sajnos ennyiért még kínai a minőség, tehát egy japánhoz képest sokat kell vele foglalkozni. Haveromnak ilyet vetünk nyáron újba: kb 80üóra alatt leszakadt a kipufogó, elszakadt a kuplungbovden, elmelegedett a fékolaj, ill az első telóban meghalt a szimering (ezt nem csináltuk meg, mivel ugyanúgy csillapít olaj nélkül is ). Ezeken kívül olajcsere(15üzemóra), láncállítás(2üzemóra), légszűrőtakarítás ami rendszeresen kell neki, de ez ugye más motornál is alapvető. A visszahajlós karok törnek mint a ropi, a lánc nagyon nyúlik.
Szerintem nézd meg a régebbi xr125-öt is, felszereltségre ugyanaz csak kicsit kisebb meg olcsóbb. Használtba meg olyat nézz ami karban volt tartva, nem hülyegyerektulajtól, mert simán le lehet lakni 1 év alatt is nullára a motort. Viszont olcsó az alkatrész.
Igazából a legnagyobb baj szerintem a használtakkal hogy el vannak szállva az árakkal, mindenki szinte új árba akarja eladni.
Hello!
Szeretnék legyártani egy spec. kipufogót a 150-es blokkomhoz.Milyen vastag csövet szoktak használni a könyöknél?
sajna nincs nálam minta...
http://mxracer.unas.hu/spd/pit...

Erről kinek mi a véleménye?
Nem tudom használtan vegyek-e és kockáztassak , h szétesik alattam , vagy vegyek vadi újat.
Ötlet?
Szia

Ma postáztam
csá! mennyi lenne az ára?
Helló .M3nyus! A Dunloppok meg vannak még?
Valakinek van elado villahidja eladó.Kettö kellene
hali, akkor teszel be képet a sárvédőről amit beszéltünk? aztán majd eldöntöm kell-e
Én ahha, jaja, pont elhúztunk a srácokkal messzebbre, mikor jöhettél...
tegnap akkor te voltál kint a tankin? az avtó ismerős onnan...
Akkor szerinted ez nem éri meg?
Még hobbi célra sem,sokat kellene szerelni ?