Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cső srácok!
Anyagi okok miatt valószinűleg lecserélem jelenlegi motorom egy ilyen kistraktorra

BSE gépeket néztem, mert ezek azért még is megbízhatóbb gépek, mint az ilyen x-motos,Zongshen, meg kínai csúnyaságok...

Ezt a 3 típust néztem (képek)

Kérdésem lenne, h melyik az ami már úgy erőre is frankó (bohóckodás mellett egy kis enduróra is használnám)

És hogy még is mire kell figyelni, pl olajcsere milyen időközönként, kopó alkatrészek stb...

Előre is köszönöm a válaszokat
a többiek nevében nem akarok mondani semmit de én januárban tuti hogy megyek vmikor
Csacsa ti majd felnéztek valamikor a terembe?
no..legalább lesz ellenfél...2011 essel nem olyan nagy kunszt és kihivás... bár én félek ekkora teljesitménytől..még a végén tán kerékre is gyün
Jó sokan 05-ösel mennek
ejj ráérünk arra még.... má van egy 10 es vázam..hibbbátlan...no ehhez köllene cucc....persze a legkifinomultabb tizes mert nem szeretem a rakoncátlan motorokat..2005 ös
Van,de van olyan is,(majd lenyúlom a jánytú )amin nincs Motrid van má?Telójait lökjed ecsém,me fenn tartom a helyed.Ellenfelek má hurcolják
szomszéd falu..van ezeken váltó?
Jájj,de fasza
tényleg faxa lesz,minden péntek este 6-tól lehet majd motorozni 3000ft-ért elvileg kifulladásig ja és csak motorosok lesznek a pályán
Van, aki meg marha jókat motorozik a hóban, csak ne esne olyan nagyokat...
húú de jó móka lesz nekik a télen! más meg csak szívhatja a fogát,hogy mikor lesz már tavasz
köszi a választ
a jobboldali a valódi olajleeresztő, a másik a vezérműlánc feszitőjének a csavarja azt nepiszkáld.
10w-40 motorkerékpár olaj kell bele,kuplungadalékos
Sziasztok
Kíváncsi vagyok és nem tudom ,hogy miért van két olajleeresztő a blokk alján gondolom én(egyik az olaj másik a hajtómű).
kérdésem:A hajtóműbe külön olaj kell vagy egy olajban fut mindkettő?
Köszi a válaszokat.
oks kösz:)
külső gumira rávan irva méret
Hello!

Valakinek nincsen eladó pitbike (cb124)tipusú blokkhoz gyújtás alaplap vagy olyan ami belemegy ? 1 vagy 2 tekercses is jó lenne nekem ha valakinek van légyszi írjon nekem egy e-mail-t !

PLEASE
de ha kell tudok képet
igen azt tudom h méret szerint kell nemtudom pontosan mekkora méret kéne:S hol kell megnézni? sztem 14-es vagy nemtudom
de énis kb 2000ft re gondoltam:)
így biztos nemfogsz találni... méret szerint
kb 1500-2500 ft minőségtől függően
képed nincs róla? úgy könyebb lenne
Hali
kimentem motorozni és defektel jöttem haza
de csak a belső lyukadt ki szval azt akk kérdezni h 1
HONDA ORION 125-ös pitre hátsó belső gumi menyibe kerulne kb?
kösz szépen...
Hello!

valakinek nincsen eladó pitbike (cb124)tipusú blokkhoz gyújtás alaplap ? 1 vagy 2 tekercses ! ha valakinek van légyszi írjon nekem egy e-mail-t !

please