Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nem pitbike hanem dirtbike ! Én ezekből még nem láttam használhatót!
187 cm 90 kg vagyok.
Őrültködni milyen gépet kellene venni?
Mi ezeknek a gépeknek a kiadásai blabla...
Előre is köszi
Erre gondoltunk közel is van,illetve a tulaj elmondása alapján kisebb hibák vannak rajta üléshuzat,szakadva,illetve hátsó fék gyenge,illetve amit a hírdetésben is leírt.
http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/1798
51/HONDA_LONCIN_DIRTBIKE_.html
Hobbi célra vennénk,szabadidőnkbe egy kis erdei utak járására,nem krossz célra lenne.
Vélemény róla?
A pitbikeok fekvőhengeres négy ütemű blokkal szerelt gépek. 12-10 ,14-12 ,esetleg 17-14 kerékmérettel rendelkezhetnek már mint az mx-re tervezett gépek a super-motók 12-12 kerék méretűek , általában a 14-12(midsize) kerekű motorokon egészen jól el lehet férni (az egyéb méretek gyártótól tipustól is függenek) ezek nem gyerekeknek készülő motorok, a lábtartó kormány nyereg távolság nagymotorokéhoz hasonló! Általában Kínai gyártásúak ezért van köztük olcsó, gagyi és kicsit drágább (kb. 250000-től) ami már használható!
KMC 428 olcsó és tűrhető a minősége.
Sziasztok!

Ajándék karácsonyra!:

DNM alig használt első teló befogóival, tengellyel, csapágyakkal 40eft ért Karácsaonyra! 650mm-es
Sziasztok a haverokkkal venni szeretnénk egy pitbike-ot,de nem igazán tudjuk milyen méretüek ezek,képek alapján,kb 180cm magasak vagyunk,van e olyan méretü amin még aránylag kényelmesen el is férnénk,mert láttunk olyat aminek 12-es kereke van de az nagyon kicsi vagy van e olyan ami nagyobb és kényelmesebb is. ?
Válaszotokat előre köszönjük!
helló!
eladó egy 2007-es 125-ös pitbike! amit tudni kell róla:elöl 14-es hátúl 12-es kerék utcai gumikkal,4 sebességes,elöl hátúl működő világitás,50-es papirral és biztositással minden megvan ami a forgalomba kell,motorikusan tökéletes,esztétikailag is szép,berugós+öninditós,elöl hátúl csipkés tárcsafék,a motor most nagyon szépen le van festve
ajándékba adok egy csipkés tartalék féktárcsát és egy hátsó fogaskereket meg egy első krosszgumit
eladás oka:nem azért adom el mert szar hanem mert van egy nagyobb motorom és már nincs szükségem rá és kell a pénz anyagi okok miatt. akit érdekel irjon vagy hívjon!(telefonon gyorsabb)
akármilyen márkásabb lánc pl, regina,did,rk stb
nekem van 1 eladóm, fast-ace marzoochi koppintás, de a befogatásod nemlessz bele jó, azt mindenképp cserélned kell ha forditott telót akarsz. 735mm es 30.000 az ára
Hello!
Egy yx 150-es blokkhoz milyen láncot érdemes használni?(nem pályára lenne)
Sziasztok vennék fordított első teleszkopot!Akinek van és nem nagy összegért az légyszi írjon meg hogy bele tudom e rakni az enyémbe?Raktam fel képet róla!Köszi Zsolti.
Fú hé
Nekem ilyen lett a végeredmény...
Pittel nyomtuk mi is haver.
Pittel enduroztatok ketten? Az szép én is nyomtam vasárnap 2 órát lánc el is szakadt Holnap rakom fel az újat aztán megyek is csapatni
jó de ez egy 125 pitbike:Dszal nem enduro de a legnagyobb méretü
Erre csak annyit mondok neked, hogy a minap barátnőmmel enduróztunk egy kurvajót, ő felöltözve kb 55, én 85-90, tehát elbír, csak ne gagyit vegyél.
szerintetek 90kg vok meg 175 magas elbir egy 125 ös pitbike?
Azért a mi életünkben fogunk még bőven hallani 100Db feletti hangokat.(remélem) Lásd van MZ,Simson...stb kupa is még. Brümmögős Pitbike is lesz még 20-30 év múlva.
Ehhez az elektromos témához mondanék valamit. Egy bácsika elektromos kerékpárt szeretett volna vásárolni , az eladó hölgy arra a kérdésére hogy ez elmegy-e Budapestig(ide 70km) azt felelte ,persze hogy elmegy ha van elég hosszú kábele a töltőhöz! Hát igen ez ezeknek az egyik fő problémájuk ,de csak idő kell hozzá és ez is meg fog oldódni! Én az elmaradó hang hatást megfelelő méretű hangszóróval pótolnám így egy pitbikenak akár Gsxr1000 hangja is lehetne vagy bármi más!
hát ja.Naon király.
Képzeld,mókusok hajtják!
Dejólenne egy ilyen mókacsarnok télire!
http://youtu.be/S--sSW5S7c8
Elektronyos ketyere Pedro?
Pfejjj