Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! megtudná valaki mondani hogy ez konkrétan milyen motor?
OK! KÖSZI!
Elka gátló ELADÓ 60000FT. 2üó-t használt.
Alkatrészek a leirtakon kivü is vannak dolgok.

http://www.kepesmotor.hu/motor...
köszi, ment mail
varhelyi@primcom.hu
oksa köszi, dobsz egy mail cimet? kérdeznék párat a telóról
Hali

megvan még, okés félreraktam!
Csörögj elötte
Bocs,kicsit késtem a méréssel. 295mm hosszú!
Megvan még az első agyad?Azt le stipi-stopiznám!
Megyek valamikor megint hozzád cuccokért.
Majd jelzem,h mikor .Addig tedd el nekem az agyat.
köfi
A Győri fedett gokartpálya jelezte hogy nem alkalmas motorozásra a pályájuk.Ha valaki tud motorozásra(pitbike)Bp.-i csarnokot vagy fedett gokartpályát akkor lécci jelezze itt.
uff
dobj már egy mailcimet, vagy mailt hogy hány mm es az elka teló
Köszi
ipone 4t váltóolaj: 3800ft
ipone 2t váltóoaj:3800ft
ipone motorolaj:3600ft
Megoldható,de ha időm nem engedi(sok a teló),van versenyszerelőm,profi ,ha az is jó.
Más téma. Látom az adatlapodon hogy nagy szaki vagy . Van egy 2008 as husqvarna wre 125-öm amit jól tele pakoltak elektronikával meg folytásokkal,ennek köszönhetően csak 15 le. Hogy lehetne megpiszkálni kicsit? Vállalod e?
Ez a baj ,ha hozzám hoztad volna 15-ből megvan.Onnan úgyis sok jön ide
Én is bánom már hogy ennyi pénzt bele raktam de mindig az volt hogy na még ezt na még azt és tuti lesz. Reggelig tudnék mesélni hogy mennyit jártam esztergályoshoz meg küllőshöz. Az első telót pl a Déczi szervízben csinálták potom 30000ft-ért.
Láttam Köszi .Nekem XS-esek vannak 54-esek.Az 9-10 éves Agyam meg 40
Heló mesterem.Nem írtam olyasmit,csak az árára értettem,hogy sssssssssssok,sőt sokkolóóó Tudom mennyit lehet költeni egy szutyokra,van nekem is pár.Na,de ha eljön a gazdája, gyorsan csukd be a kaput,ha kitolta
XXS.Gyermek sisak.Nagyon gyermek!5-7éves.
Csika hidd el nem túlzok. A motor leinformálható a motoaction.hu-n. Egyébként csak az idén 300000ft felett lett rá költve. Jó hogy azt nem mondod hogy hazudok!
Kösz a választ 101!
Volna még pár gyors kérdésem a témában, de jobbszeretném emailben. Ez a címem: herrfp@gmail.com, vagy add meg a Tied, ha nem gond, és megkereslek. Üdv: Peti
Beépített TV van benne? Kicsit túlzol nem?
A Motort 2008-ban vásároltam a motoaction .hu-tól 800 000ft ért. A blokkban 71 üó van / ÜZEMÓRA MÉRŐVEL MÉRVE/ ,5 üó-ként motul olaj cserélve. Daytona blokkja japán / nem kínai/ kb 300000ft. A motor kapott egy olasz erősített kuplung szerkezetet /50000ft/ . Ezen kívül az idén tavasszal fel lett újítva: új dugó,nagyobb olajhűtő,új lánckerekek,új fékbetétek,új blokkvédő,új hátsó fékolaj tartály,új renthal lánc,új láncvezető,új vezérműlánc,új légszűrő, hátsó keréken erősített kűllők és még néhány apróság. A gyári hátsó gátlója helyett kapott egy ELKA gátlót / made in canada 100000ft/. A motorhoz adom még az új alkatrészeket amit a fotón láttál+a motoremelőt is. Az ajándékok értéke kb 80000ft. A motor nekem kb 1200 000 ft-ba van eddig és most mondhatom rá hogy tökéletes. A motor ára 400 000 ft az új alkatrészekkel együtt. Alkatrészek nélkül 360000ft. Gyári dnm gátlójával szerelve 300000ft. Tel:06302380213