Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali megjöttek a lomok, egy kérdés csak: a lánc mennyit futott?
Milánóban megláttam a tutit!
jah okés, csak tényleg pár darabvan ebből a cnc vázasból, azt kicsit gyanus hogy darabonként akarja eladni
Nem tőlem lopták el hanem a cimborámtól akinek eladtam. Az adatlapomon látható a motor. Nem az enyém volt amit belinkeltél de azért köszi.
még régebben irtad hogy elopták a pitedet, nem véletlenül ez?
LINK
Holnap felrakom.
első telódról légyszi csinálj pár képet, a villapapucsokról leginkább

Köszi
gondoltam,ha befagy a Balcsi dobhatnánk egy derbyt!
2db külső gumi /1 hátsó,1első /, 1db belső /hátsó/, 1db lánc/420-as/ 1db első rajtszám t. 16000+POSTA!
A Két gumi, belső, esetleg a lánc, első rajtszámtábla, ha nem aranyárban méri kend.
Mi érdekelne?
Alkatrészek külön eladók?
A motor ára 320 000ft.
blokkban 71 üó van / ÜZEMÓRA MÉRŐVEL MÉRVE/ ,5 üó-ként motul olaj cserélve. Daytona blokkja japán / nem kínai/ . A motor kapott egy olasz erősített kuplung szerkezetet /50000ft/ . Ezen kívül az idén tavasszal fel lett újítva: új dugó,nagyobb olajhűtő,új lánckerekek,új fékbetétek,új blokkvédő,új hátsó fékolaj tartály,új renthal lánc,új láncvezető,új vezérműlánc,új légszűrő, hátsó keréken erősített kűllők,új koyo kormánycsapágyak,új kerékcsapágyak és még néhány apróság. Felújítás óta 8 üó-t futott. Adom a motorhoz a képen látható új alkatrészeket is! Hívj :06302380213
Hátha valakit érdekel, Gilera enduromat cserélném Pitbikera:

http://www.kepesmotor.hu/giler...
a teló az enyém
eladó:
Váz:30.000, full alu, 2X könyebb mint a vas váz, 2. generációs erősitett
Hátsóteló:30.000,285mm DNM, 2 rugóval(800/1000lbs),átlemezelve.
Gumi:20.000,Dunlop tt92 gp,90/90-10,99% osak
Hát öööööö én biztos ööööööööö nem tudok menni
szia, én írtam neked mail-be hogy nem árulod-e ki a blokkot. Ha veszel újat akkor sem?

más téma: Milyen lehetőség van mx kategóriában versenyzésre, milyen költségekkel jár, kell licenc vagy ilyesmi? Mennyire gáz az ha valaki(én) kezdőként szeretne menni egy sima 125-össel?
jólenne ha összejön 20 e rem és megveszem az új blokkot addigra akkor én ottleszek:D
Hejj mindenki elvagytok tűnve?
Jövőhét vasárnap TANKI gyerekek?
kínai
márka az meg akármi lehet
Helló!
eladó egy 2007-es 125-ös fél nagy testű supermoto pitbike,nagyon jó állapotba van,télen-nyáron hidegen melegen egy rugásra indul!magyar papirokkal biztositással minden megvan ami a forgalomba kell! akit érdekel az irjon vagy hívjon! 80 ezer ft ért akár ki viheti nem azért ennyi az ára mert szar hanem mert kell a pénz!