Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ilyen gnóm fejem van.Hanyas a méret? 52?
Hali! olajad mennyiért van?
Új Laser gyermek sisak eladó.XXS-s.
Értelmes csere érdekelhet.
Hejj Debreceni betyárok! Vasárnap nem nyomunk egy kis össznépi endurozást a tankin?
http://www.kepesmotor.hu/onroa... ELADÓ ALKATRÉSZEK MINDENFÉLE TIPUSHOZ!
Tényleg 2 állású!Hát az a motor egy kicsit MÁS.Bár az ember is vetekszik egy szöcskével,de a Magyar fiúk sem vallottak szégyent.A többit majd tőlük.
jah meg egy tipus szám is jöhetne a teloról, ha tudod
Köszi!
köszi, egyenlőre csak érdeklődés szintjén érdekel a dolog, de méret jöhet
Daytona blokk felújítva eladó! Új dugó,vez.mű lánc,bucci kuplung. Felújítás óta 8 üó van benne. Ára:130000ft.
Elka gátló 60000ft+posta./ Új ára 100000 és 120000ft között!/ Holnap írok pontos méretet ha érdekel a dolog.
Hejj, megjött, sajnos egyik konzol sem jó nekem, még nem volt időm legyártani hozzá, de elég gyengécskének néz ki, majd kipróbálom, ha nem hozza a kívánt teljesítményt, megy fel a bringámra előre, mert azon úgyis csak egy mechanikus becsapódáslassító van. Kárba nem vész semmiképp!
Karbiról dobtam fel pár képet
valamint eladó egy ASV klón kuplungkar kompletten visszahajlós, 1X felvolt téve probaképp a motoromra 5000
KÉPEK
hej
Fék megjött?
elka gátló külön eladó? ha igen mipénz? hossza?
Köszi
helló!
eladó egy 2007-es 125-ös pitbike(orion)
nagyon jól össze van rakva!90 ezer ft ért akár ki viheti,azért ennyi az ára mert kikéne fizetnem egy tartorást meg már nincs rá szükségem mert van egy nagyobb mocim,úgyhogy nem azért eladó mert szar!akit érdekel az hívjon 06 20 35 60 725
tökéletesen megfelel...adatlapomon van mailcim, és akkor nem offoljuk a topikot....
Holnap délelőtt lefotózom, és délután küldök, ha megfelel.
tudnál egy fotót küldeni róla?
Megvan, igen.
megvan még a dio-d?
Eladó! Elka hátsó gátlóval + ajándék új alkatrészek 400000ft. Motor teljesen fel van újítva. Részletekért hívj:06302380213. Esetleg beszámolok bármilyen normális dolgot.
Ez pitbike dolog egy legohoz hasonlítható! Vannak itt is gagyi semmire nem való, használható jó, illetve prémium kategóriás alkatrészek, alkotó elemek! Ezek keverékéből áll össze egy-egy típus , márka! Egyes márkákon belül is vannak minőségi különbségek .Szóval nem könnyű eligazodni közöttük. Az "elérhető" árú gépeket (kb. 500000- ft-ig) mind Kínában gyártják . Néhány nevesített márka (pld.ycf, pitsterpro,..) ellenőrzi (talán) a gyártási minőséget de ezek is ott készülnek. Ime néhány már használható alkatrész márkanév: Lifan, Jialing, daytona, yx,DNM, fast ace, ... ha valami ilyesmikből áll össze a pit akkor esetleg érdemes megnézni , persze ott van még a használt rizikó faktor!
Sziasztok!
Erről a típusról vélemény?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_pitbike-42611
96
Amúgy nem csak konkrét ajánlatokat várok csak, hanem aki ért hozzá, kérem mondja meg a frankót: mit szabad megvenni és mit nem ezek közül a pitbike-ok közül!?
Ricsi! Küldtem mailt alkatrészekről!