Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaahh jaa, joo..
oksa, gyere nyugodtan
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZ-rú Fussá gyorsabban,ne maradj le.Má le levéleltük
Az olajhűtőkről van most szó?lemaradtam..
06304222642
ezis még eladó:
PIT
21.-én megyek arra,előtte majd kérek telószámot,ha még meglesz a cumó azt elhozom
hali

megvannak még, ha érdekell, dobj egy mailt:
m3nyus@gmail.com
Heló! Halász Tomi vagyok vecsésről és láttam hogy vannak olajhűtőid, tutira érdekelne ha megvannak még, meg-hogy mennyibe adod, külön vagy egybe ha kettő van.
ÜdV H Tomi
SZEVASZ Tuki!
Érdekelne a motorod, konkrétan milyen típus, hány éves, állapot, teljesítmény, meg az ár legalja... stb. Emailt írj vagy sms-t vagy hívj föl légyszives: HERRFP@GMAIL.COM vagy 06 20 365 8385 (telefon gyorsabb)
Helló!
Nekem van egy nagyon jó nem szétesős pitbikém 50-es papirral és biztositással,minden megvan ami a forgalomba kell,200 ezer ft ért vettem,nem tudom te mennyit szánsz rá,de 120 ért oda adom mert nagyon kell a pénz de ha komolyan érdekel akkor még lehet alkudni is!nagyon jól össze van rakva!
ttol függ mennyit szánsz rá van most eladó olyan mint az enyém az bírja és nem szétesős 200 ra tartják fél éves kb abból nem ment 3 hónapot idő hiány miatt
Sziasztok!
Új vagyok itt és tanácsra volna szükségem. Visszaolvastam vagy fél évet a fórumban, de nem találtam a választ. Szóval a kérdés hogy milyen típusú használt pitbike-ot érdemes venni? Nem akarok olyat ami felháborítóan hamar széthullik. Hobbi célra akarom csak használni, játszani vele, meg városban közlekedni. Versenyezni nem. Költségtakarékos, de megbízható megoldás érdekelne. Mit tudtok ajánlani illetve mi az amit semmiképp se szabad megvenni? Előre is köszönöm a választ!
Ja és hogy a jobb csuklója tényleg csak két állású-e?
Pedro ha már arra jársz megnézhetnéd hogy a Mike Valade-nak milyen karbi és gyujtás van a motorján!?
aha, igen a végén gondoltam hogy be kell csavarozni a 2 lukba, csak le van törve az ülésről az ellendarab. Meg ezeken kívül valahol középtájt nem kell beakasztani? Mert mintha ott is lett volna rajta pöcök. Csak azért kérdem mert nem vagyok benne biztos hogy ez a gyári ülése, a vázra is egy darab cső volt rákötegelőzve, az tartotta alulról .
Helló!
Ugyan ilyen pitbikém van,tudok segiteni pár dologba,az idomok ahogy mondtad az ülésre vannak felfogatva és az ülést ugy tudod felfogatni hogy a kipufogó dob melletti vázon van 2 luk az ülést oda kell helyezni és 2 csavarral oda fogatni,és még a tankon van mind a 2 oldalon egy-egy luk az oldal idomokat meg oda fogatod és kész is vagy.
hello, ma végre lett nekem is egy pitem, bse xr125 2008. Eléggé fellelt állapotban van, ezzel kapcsolatban lenne is néhány kérdésem: Lehetséges hogy az idomok az ülés aljára vannak csavarozva? Az ülésnek a felfogatása hogy van ezen a típuson megoldva, mert itt nem nagyon van az alján semmilyen fül. Illetve érdekelne néhány alkatrész: hátsó lengővilla, segédváz, gyorsgázkar, ülés, fúvókaszett. Mikuni karbis, tud valaki mondani ehhez egy úszószintet, illetve szelephézagértékek is érdekelnének(lifan 125, 4up váltós).
köszi
Akkor nekik is HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Úgy tudom hogy Csontos Milán és Matern Balázs is megy Milánóba!
Pénteken repcsizem Milánóba megnézni a Max Biaggit!
Meg a Eicma motorshowt.
Ja és a Déczi Balút és a Vidó Ákost akik képviselik a kis hazánkat a Milánói Pitbike MX viadalon!Hajrá magyarok!(bocs ha más is jön,én róluk tudok)
eladó a karbim Dellorto vhst 28, gyorsitós, "D" súberhenger,tomaselli átételes olasz gázkarral,gázbowdennel, unifilter vadiúj légszűrővel,TPS szenzort is adok hozzá,+2 db súbertű, szivocsonkal, kompletten felszerelhető.Alkatrészellátásában tudok segiteni, fúvókák stb.
ár:50000 ,Új ára 89900
Hőősünk csak azért ilyen negatív , mert neki sikerült beleválasztani ,és ezért fikázza ezeket a motorokat de az adatlapját nézegetve ezen nem is csodálkozom nekem is naon beakadt ez kismotor ,amivel hála egyre többen vagyunk így
nem, nem azért, csak több, mint 1 éve használom és bánt, ha leszólják a pit kategóriát



nekem csk pozitív tapasztalatok vannak
okés majd szólj
fogalmamsincs mikor lessz, télen nemvalószinű, tavaszra tervezem
majd felhívom őt, és ha nincs gari, akkor kell a tied!
egyébként mikor lesz vasad?
ÖÖ ha arra gondolsz ,hogy azt a hozzászólást én írtam tévedsz még csak a nick nevünk sem egyezik