Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a választ .
Na ha te gépet cserélsz , akkor 60db vidikari , azt termeled a bitcoint , nekünk meg f@x se lesz nem vidi amerika kapitányról meg a tré nyolcasáról /V8/ !
Bocsánat de nagyon elfoglaltak vagyunk. Ígérem jön majd, van anyag de nincs időm. Meg a számítógépem is csere érett amivel a videókat megvágnám. De abból nem tudom mikor lesz valami mert új autót vettem és hajtani kell a melót hogy a részleteket nyugodtan tudjam fizetni. Kemény.
Nem igazán , mert az atomjaira potyog és úgy rakom össze kencével !A betétcseréje csak hab a tortán ! Persze olyan is van aki csak bebassza , azt jó van az úgy !
Az is meg van egy piroslámpánál:))
Ha nem lenne -15 fok a műhelyben már összeraktam volna rég, de valahogy nincs sok kedvem ilyen hidegbe mosogatni benzinnel az alkatrészeket
Nem csináltam még, de gondolom egy fékbetét csere sem tart tovább egy délutánnál
A Simo az más ! Azt munkába menet egy piros lámpaváltásnál leszervizelem !
Akkor én mit mondjak?
Örülök hogy nem csak én állok itt a téli nagyszervízzel
Csak is ! Féltem a tárcsákat , nem mellesleg az utolsó milliméterig egyforma a fékhatás és a tárcsa ú jállapotú marad ! A betét nem ég el nem üvegesedik , nincs hangja stb. Már próbáltam ezt elmondani többeknek de tíiz ezret spórol , 100ezres tárcsán meg őszi mélyszántás ! Na mindegy ! Ki hogy érzi ! Józsi , nagyon elkutyálkodtad a vidiket !
Genuine brakepads.....finom!!!!!
Hát ja nem egy rideg tartású gép az tuTTi!
Én meg most ciceregtem a Kawasakinál ! Megjött a szervizeléshez pár motyó Hollandiából 55e meg az olaj+szűrő 15e Aztán még neki sem álltam !? De a majomnak veszek banánt , ha kell egy pótkocsival is !
Az enyém multhó 9-én cicergett olajcsere után a garázs előtt 80-fokos olajig.
Az biztos hogy a Nazareti aki ebből megállapítja , de hogy ez nem injektor cicergés az qrva isten !
inkabb attol aggodnek, ha nem cicereg. Akkor nincs szelephezag. Es az az eletszeru, hogy csokken, nem pedig hogy no. De aki ezt meghallja videon keresztul, az jezus krisztus :D
Szervusz!

Vác, Bolgár utca 8/A P21 szervíz, nagyon megbízható nem pénzéhes szorgalmas precíz szakember!!!
Én személy szerint ide járok és ide is fogok amíg van motorom!
Szervusz!

Vác, Bolgár utca 8/A P21 szervíz, nagyon megbízható nem pénzéhes szorgalmas precíz szakember!!!
Én személy szerint ide járok és ide is fogok amíg van motorom!
Az eredeti kérdés az lett volna hogy tudnátok-e ajánlani olyan szakembert aki suzukik terén jartas?
Mert én nemtudom semmihez hasonlitani ezt a ciripelést.
Illetve amúgy is szeretném felvenni a kapcsolatot egy szakemberrel aki az éppen aktuális karbantartásokat eltudja végezni a motoron.
Épphogy olyan mintha lenne. Vagy nem arra gondoltál?
Ezen nincs szelephézag? Az az egyetlen cicergés, ami miatt aggódnék.
Hát ez a baj ! Egy TESCO- s edényt ne hasonlíts motorhoz , főleg ne egy ZX-10 - hez , hisz ez csak egy Suzuki ! De komolyan , a barátod ZX-10 Kawájának meg hangos a váltója ! Igen több Ríder is írta már az injektor cicergést , csak az orvosságról nem írt még senki ! Ahány szerelő annyiféle vélemény , aztán érdemben nem történik vele semmi ! Amúgy megy rendesen , jó sokáig ciceregjen még !
Szia lehet hogy nagyon ráparáztam a dologra.
De modern motorok terén tapasztalatlan vagyok ezért inkább kérdezek mielött faszságot csinálok.
Mibol gondolod, hogy van barmi problema?

Video teljesen felesleges volt. Meg eloben a motor mellett is ketseges megallapitani zajok alapjan, bontas nelkul barmit, nemhogy video alapjan diagnosztizalni.

Szerintem tultolod.
Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni.
A még januárban sikeresen hozzá jutottam életem első komolyabb sport motorjához ami egy gsxr 1000 k8.
Eddig 2t cross és enduro motorjaim voltak majd 3 éve vettem egy karbis gsxr 600 sradot ami hasonló kategória mint ez a k8 gsxr de nem injektoros.
A problémám az az lenne hogy:
Valami furcsa ciripelő hangot hallok a motorból ami a mai napion vettem észre. ( havi 1 alkalommal beindítom a motorjaimat bemelegítem és az utcában gurulok vele 1 oda vissza kört.)
Olvasgattam az interneten ezt meg azt is és sokan azt írták hogy ez elvileg csak az injektorok hangja, de érdekes módon a haverom 2004-es zx10r-jének nincsen ilyen hangja.
Ezért szeretném elvinni megnézetni ezt a gondot.
Budapesten és 50km-es vonzáskörzetében van megbízható szaki aki nem csak a pénztárca méretére kíváncsi hanem tudás is társul a szakértelme mögé?
A válaszotokat előre is köszönöm.
Elnézést ha netán sértő kijelentést tettem de sajnos jártam már pórul cross motor karbantartással kapcsolatban.....
videó a problémáról: http://youtu.be/9FZ34Sb6vRs