Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Udv, Lenne egy olyan problemam h a motoromon kieg az izzo, alapjaratba meg nem de kicsi gaz utan szijja, fesz.szabalyzot csereltem es ugyanaz a szituacio, mi a banat lehet? ktm 300 exc a gep
No meg ha nem kemény, akkor a vége remekül elszegecselődhet!
nem feltétlen jó a rideg csavar mindenhová
lehet valami egyedi szerkezeti kialakítású
És acélcsavar valószínűleg 10.9-es minőség.
sűrűmenetesek nem?
és a menetemelkedés az valami sajt fajta?
Köszönöm a segítséget.
helo topik
6-os szelephézag állító csavart keresek de nemtudom milyen tipusban van ekkora,biztos sokfélében,pár tipp kellene.
köszönöm
Körbenézek a javasolt témában.
Ha nem 100 %-os akkor nem is választom a "vagy jó vagy nem" közt nem rizikózok, nem vagyok ennek a kókányolásnak a híve, de ezért is kérdezek meg több emberkét!
Köszi a segítséget!
Nem is igazán akartam én elhinni, mert nem is nagyon hallottam erről a megoldásról, ha olyan bevált lenne az egész akkor sokan alkalmaznák ezt, de a számomra így felejtős!
Köszi a segítséget!
keress körbe a neten fémszórás témakörben
a hegesztés mindig lutri, kiszámolni ki lehet mindent, de a végeredmény ritkán 100%-os
Wartburgé a főtengő?! NEM KELLENE MINDENT ELHINNI AZ "ÖREG SZAKIK" NAK! Az a 120 fokban felhegesztés talán elmegy egy 100 éves motorban, de én tanulmányaim során sehol nem találkoztam ezzel a marhasággal.
Sziasztok! Új motorom van és nem találok hozzá szerviz manualt. Esetleg, nincs meg valakinek? Kawasaki Z1000sx 2014 hez.
Sziasztok!
Vna egy főtengelyem igen ritka van hozzá felújító készeletem viszont a főtengelycsapágyak lecsúszank róla!
Ajánlottak öreg szakik egy megoldást, hogy a tengelyekre 120 fokos eltérésekben 3 vonalat fel kell hegeszteni és azt méretre esztergálni, mennyire megbízható ez a megoldás, ti mit tanácsolnátok?!
A letölthetö doksi megmondja...
(valszeg egy sima szuszogó)
Üdv mindenkinek! Tudna nekem segíteni valaki? Hogyan kell bekötni Aprilia RS 50 Minarelli AM 6 blokkal szerelt mociba a feszültség szabályzót. A fórumban találtam több hozzászólást, de egyik sem azonos. Esetleg bekötési rajz valakinek. Előre is köszönöm.
az a váltó szuszogója ! egy megfelelő méretű gumi cső kell rá !
A jobb oldaláról leszeded kompletten,majd elöl visszateszed a bloktartó csavart és utánna veszed le a bal oldalit.Nem baj ha egy emelővel alátámasztod a kipufogó alatt.Én így végzem.
Sziasztok!CBF 600 SA-ról(2008-as) hogyan tudom a bukócsövet szakszerűen leszedni mert újra kéne festenem és ahogy látom tartó elemként is szerepe van,alá kell támasztanom a blokkot,mert nem szeretném,hogy az ölembe hulljon,előre is köszönöm az ötleteket!
Helló!
Tudja valaki esetleg erre a kis fehér csőre mi megy?
A blokk yamaha dt125r
aliexpresz
legelső rendelésünk egy "replika" eredetileg kurvadrága óra volt, 600ft ingyen postával
tesztnek jó lesz....... meg is jött rendben, az óra fullgagyi, a szerkezet fordítva volt benne (12 órakkor félhat volt) ezt leszámítva nem nézett ki rosszul
megfordítottam a cuccot benne, azóta is megy és pontos, de kb másodpercre 2 éve megy, az asszonynak a szűk 6 ezres értékű q&q márka óraállítástól óraállításig 20-30 másodpecet eltér
nesze neked gagyi........
az eredeti francia ngk jó volt. az astra elment vele 60ezret, pedig ki kellett volna cserélni a gáz miatt 15 ezernél....
az biztos hogy a régi ngk amin az a fura jel volt(a franciáknál nem volt az a jel) az addig ment amíg a test elektróda el nem fogyott teljesen
amivel anno a hondával szoptam ngk nem láttam semmit ami hamis nyomokra utalna
Pontosan nem tudom a számukat, de mivel szállítással foglalkozom inkább így van sejtésem. Viszont elég régóta gyártanak errefelé is kamut, deigazából mindegy, illetve annyiban nem, hogy az itteni kamu kicsit jobb.
tudod te hány olyan cég van ami valójában ázsiai de az eu-n belül vagy bárhol pl ukránoknál csinál egy kamu céget? a hamisítványt nem kínálják hanem a neten megrendeli a szerencsétlen pénzhajhász (pl alibaba.com) és elküldik neki aztán ő teríti tovább a többi hülyének aki elhiszi vagy el akarja hinni, hogy a is jó lesz.