Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ott a jeladó is baloldalt az a hosszúkás jobboldalt meg az imbuszkulcs mellett a mágnesek
nem mindegy , hogy mennyit mutat max km/h úgy néztem amit linkeltél max 188km/h de nem biztos
milyen több funkció kell 2xes árért?
majdnem úgy néz ki
több rajta a funkció sztem
mennyi? akkor ez vmi márkás cucc? mert ránézésre olyan mint pl.
ez link
köszi az ötletet, de még csak tervbe van mert, magyarba 65 70 ezer
itt kinn meg 170 euró azaz 50k körűl
Köszönöm nektek, akkor bontott tárcsa lesz.
kellene adni hozzá, de ha nincs ilyen 2-3ezer ft lehet
de ne azokkal a piros toldókkal rakd össze hanem forraszd meg és szigeteld le lehetőleg zsugorcsővel
Szerintem nincs,de tuti lehet venni kiegesztokent.
köszi!
ha megnézed a képet az nincs benne?
lehet külön venni?
üdv
Kell hozzá egy mágneses jeladócsavar a féktárcsacsavar helyére.
sziasztok!
1 kérdés ezt a fajta óraegységet be lehet építeni egy 93-as gsx 750f-be?
a km óra nekem még spirálos de ezen az egységen nem
de adnak hozzá jeladót akkor gondolom megoldható?!
valakinek tapasztalat?
féktárcsát nem köszörülünk........
egyszer én is próbáltam 2mm vastag lett mire jó lett a tárcsa
meg lett a szar pofozva rendesen
Egyik cimborám CB 500-ának tárcsáját vittem el egy nagyon profi cnc-s ismerősömhöz, de azt is csak azért mert a tárcsa amit újonnan vett 10ezer km után lett egyenlőtlen és megbukott a vizsgán. Csinált a mester hozzá támlapot és úgy támasztotta meg a tárcsa ellenoldalát a megmunkáláshoz. Mire kész lett pont a kopáshatáron állt meg a tárcsa vastagsága, ráadásul az anyaghiba továbbra is fennállt úgyhogy kuka, esetleg nehezéknek vagy óradísznek lett volna jó...
Szerintem se szabad foglalkozni vele.
Altalaban kagylosra kopik a tarcsa. Valahol a kerülete mentèn 0.02-0.03mm rel vèkonyabb, exert pulzal a fèkerö. KB Milton pontossàggal kène felszabàlyozni, eat kB a sikköszörü tudja, de ahhoz szèt kène venni, a rotorrol levalasztani... Jo esetben leveszel a mar kopott tàrcsàbol oldalankent egg tizedet, de lehet többet kell, akkor meg mar a minimum ertek apart leszel. Ès akkor meg kell venni mèregdragan szegecseket.
Egyszòval azok kuka.
Biztos, hogy a féktárcsa az oka?
Sziasztok! Mi a véleményetek a féktárcsa felszabályozásáról? GSX-R750-en beráz az eleje nagy sebességről fékezésnél. Ha a vastagság engedi, lehet? Nincs 60e.em újra.
Eladó Yamaha fzr 400 karbisor tökéletes állapotban szinte új membránokkal,nem ló semmije sem nem sziv farsot sehol.Ár:15000-e 06306636816
Sziasztok!

Lenne gy kérdésem, hátha valaki tud segíteni, 2004 es Suzuki GSXR 600-ba szeretnék fagyállót cserélni és az lenne a kérdésem, hogy milyet kellene vennem bele konkrétan, nem csak a színre gondolok...

Köszöntem előre is...
Koszi szepen! Megprobaltam, es kifert. Nem kellett leszedni semmi mast hozza. 2 csavar volt tenyleg amivel fel volt fogatva.
Koszi szepen meg1x!
Sziasztok!
Szerintetek nagyon gagyi egy YAMAHA DT 125 MOTORPOWER hengerfej tömítés mondjuk egy ATHENA-val szemben?Igazából csak a h.fej tömítés kéne a szettből.
Köszi!
évek óta nem megy
Hello!
Bocsánat,hogy ide írok,de elég sürgős.
Valaki tudja esetleg hogy ez az oldal működik-e vagy fölöslegesen várok?
http://babyzoom.hu/biker-biker...
10.-én adtam fel a rendelést,automatikus visszaigazolót kaptam csak,azóta semmi,mobilszám nem elérhető,sem a telefoné.
Köszönöm!
Az onondito 2 csavarral van felfogatva. Ha ezt a 2 csavart kiszeded elvileg a motor kihuzhato a blokkbol, nincs a blokkon belul semmi rogzites. Namost abban nem vagyok biztos hogy az onindito motor balra kicsuszik-e mert ott a bal oldali dekli utban lesz. De ha csinalsz egy kepet alulrol a motorodrol akkor megmondom.