Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak sajnos + a szállítás...
ja ez már jobb igen
de ebben csak 5 rugó van nekem 6 kell és a lamella is több. nézegettem ezt az oldalt, de az üzlet keresőnél nincs Magyarország.
http://www.barnettclutches.com...

Akkor ez kell neked. Nekem is 2001-es volt. En allat meg eledtam mert az asszony..... na hagyjuk
VTR SP1 (SC45) 2001
Motor? tipus? evjarat?
Azt nem tudom, mert nem igazodok ki az oldalon. Azt se tudom melyik lenne jó a motoromhoz. próbálják magyarra fordítani, de inkább hagynák angolul.
Rendelni sem engedik?
Ezt találtam ( http://motopartsshop.hu/?oldal... ), de amikor írtam nekik csak a Lucas-t és az EBC-t mondták hogy van.
nyugodtan megveheted, jó cucc.
Lucast sajnos nem hasznaljuk igy nincs velemenyem rola.
WTF? Pedig minosegi.
Akkor EBC.
Az a baj, hogy Barnett-et azóta keresek mióta ajánlottad, de sehol sincs.
EBC-t nem szeretem de megfelel, viszont a Barnett egesz jo.

Neten keress rajuk.
Sziasztok!

Lucas termékekről valakinek véleménye? Kuplung lamellát szeretnék és nem tudom milyen minőség. Vagy egyéb márka? Nem nagyon találtam mást.
Ebből nem tudod meg! A Dot xxxx szám kell és nem betű.Az első két szám a gyártási hetet,a második két szám a gyártási évet jelöli.Ha három szám van akkor pedig 2000.év előtti a gumi.Ott is az első két szám a gyártási hét,a harmadik szám pedig az év.
Üdv Mindenkinek!
Egy kis segítség kellene!
Kawasaki zr 400d (xanthus) típusú motorhoz kellene valami szerviz könyv vagy bármilyen okosság.
Előre is köszönöm!
Sziasztok!

Van egy kb 1993-as évjáratú Aprilia RX50-em. Mikor megvettem ment rendesen, egyszer kétszer menet közben lefulladt, de aztán nagy nehezen el lehet indítani újra és akkor sokáig ment.

Most a télen szét lett szedve, mert elég gány állapotban volt. A motor és a karbi nem lett szétszedve. Kipufogó lett kiégetve, meg a légszűrőház lett leszedve.

A kipufogó vissza lett rakva, de csak szivatóval jár a motor és csak alapjáraton. A gázkar végállásában kattan vissza a szivató a helyére, akkor felpörög és egyből le is fullad. Ha szivató nélkül indítom, akkor is felpörög majd egyból le is áll. Ha full gázt akkor felpörög és azt tartja is de amint elengedem lefullad.

A légszűrő és a műanyag háza még nincs rajta, ez gond lehet vagy teljesen más a hiba oka? A különolajzás ki van kötve, annaka csöve csak szabadon lóg, lehet hogy ez is számít.

Mellékeltem két képet a karburátorról és a blokkról.
A papagáj ha beszart, ha nem ,de túlélte! Tegnap hoztam el a telókat és ma délelőtt beszereltem, szemre középen van és ezt a méregetés is alátámasztotta . Nem tudom mi lehetett a baja. A rugók nem voltak eltörve (gondolom szóltak volna ha igen), de annyi biztos, hogy most a mozgása is fényévekkel jobb. Talán az lehetett, hogy belül szar volt valami vagy olajhiány? Nem tudom, de őszintén nem is érdekel, mert most jó Köszönöm mindenkinek, aki segített.
Sziasztok!

Most vettem párban MICHELIN PILOT ROAD 2 gumit.

Első DOT HBCW, hátsó DOT W8C0 van írva, ez mikori évjáratot jelent?

köszi
Chubby köszi szépen a segitséget !
A GSX 1400, gixer 1000 K1-K2(?) TL 1000, Hayabusa elsö generáció, 2000 elötti gixer 750 pár évjáratának volt ugyan az a 320-as féktárcsája. Ezek föleg túrásabb üzemmódban előbb koptak kagylósra mint mentek minimum alá. A gsx 1400 -es tulajok közül jó páran vettek kína forrásból kb 50 ezerért tárcsákat pár éve. Nekik azokkal eddig tudomásom szerint nem volt bajuk. De nyilván több gyártó, és forrás is lehet, próbáld meg az 1400 fórumban megkérdezni mely típus vált be.

Èn az enyémet bontott gyárival cseréltem, de 3 párból tudtam egy párt összerakni. Ès 10-15 ezer km múltával megint kezd pulzálni, de még műszakin nem szóltak érte, és még nem zavaró.
EBC-nek van ez a szabadalma, mely szerintem elég sok problémára jelent ma megoldást.
Közeljövöben erre is érdemes fokuszálni.
Bar kinabol meg nem rendeltunk de utangyartottat mar hasznaltunk. Biztos lesz itt valaki aki egyenesen kinabol hasznalt ilyet.
Amiket mi hasznaltunk Pl. EBC nem volt gond bar nehany utangyarto is kinaban gyartatja le.
A kinai gyartmanynal lehet gond az anyagminoseg (elpattan, vagy deformalodik hore, vagy esetleg gyorsan kopik) es lehet problema a nem azonos anyagvastagsaggal vagy hullamossaggal ami luktetest remegest okoz fekezesnel.
Az hogy "floating" vagy esetleg "full floating" a tarcsa, csak elony.
És mi a véleményetek egy ilyen féktárcsa párról? 36e.ft.
http://www.ebay.com/itm/Floati...