Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de vagy 4-5 terméknél?
van ami hónapok óta nincs
Trehány a raktárosuk! Elqrta a leírást a készletből. Aztán mikor nyulkáltak a polcon a levegőt markolászták!
rendeltünk tőlük cuccot
ami a weblapon "raktáron" állapotú volt
aztán mégsem
utána hetek után se volt semmi
egy kókler banda
No!? Csak nem foltot ejtettek az "ártatlan"-ságodon?
Írj már valamit!
ettől a cégtől ingyen se kell semmi
egy kibebaszott cég ez
No ez aztán az olcsó, egy kedélyes délutáni iddogálás árának alig a fele!
A jelenetet amit leírtál.....mikor előveszed a kalapácsot és csapkodni kezded a lánc környékét és a reakciót.
Mit filmezzek le?
www.amazon.de

TRENN- & NIETWERKZEUG FÜR MOTORRADKETTEN
+posta aztán majdnem 20 pénz
biciklihez van ilyenem az kb 350ft volt
Ez ugyan több, de nem sokkal: link
annyiért még nem láttam sehol
mondjuk 3ért se vennék ilyet
Ez igaz! ....ha végére értem a tekerésnek a nittelőn akkor, hogy levezessem a feszültséget összekalapálok valamit.
kalapálni jó ! már csak ezért is érdemes ilyet venni
15 rugó újonnan...
Attól még kereshetik kevesen. Nem beszélve arról, hogy a kalapácsos megoldás nem olyan mint a csavaros, nem szerettem és ugyan sajnáltam, hogy ellopták, de igazából már akkor is ritkán használtam.
nem pattan le a széle mert lágy anyag
ha van egy új nittelő megnézheted hogy a széle valami rezes masszával van kezelve, és az nem edződik meg úgy mint a csap többi része
alig kell megütögetni egyből szétmegy
azért 2 lánc ára egy olyan szerszám, és mivel csak saját gépeken csinálom nekem így is jó úgy is bekenem sárral és nem is látszik
szerszam dehogy nincs nekem is ez van
Ezt lefilmeznéd ha kérhetlek?
Azzal nincs is baj ini hogy hidegvagoval vered szet. Mukodik ez a lenyeg.
Az elofordulhat hogy inkabb le pattan a szele a csapnak ahelyett hogy deformalodna. Masik fontos dolog hogy osszepreselheted a csapot igy az szorul majd elkopik es belazul ott azon a ponton a lanc.
Ha mar 5 lancot csinaltal szerintem inkabb fektess be egy preselo szerszamba hisz nem annyira koltseges.
El tudod kepzelni hogy itt bejon a kuncsaft a csili vili CBR 1000 RR-el es ker egy lancszett cseret mi meg vesszuk elo a sindarabot ellentartasnak majd elkezdjuk pufolni a lancot egy hidegvagoval. Azt hiszem fegyvert rantana rogton.
Nem kell túlzásba vinni a szétperemezést, de inkább vidd olyanhoz, aki tudja mit csinál!