Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a gyors reagálásod!
Ha szétszedem a karbit,utána mindenképp karbiszinkron?
Inkább fennakadt a tűszelep, vagy hasonló hiba.
Sziasztok!
Segítségeteket kérem!
GPZ500asom elkezdett durrogni a kipufogóba.Gyertyát cseréltem,egy darabig ment,majd újra kihagyott.A gyertya csupa lucsok,és a bal kipufogón csöpög a benzin.Szikra van,még sem ég el a benzin.Előfordulhat hogy kitámaszt,beégett a kipufogószelep?
Köszönöm.
nekem gumiágyas a kormányrögzítő felfogatása aztán könnyen elmozdul
esek-kelek mindig
koszi az eddigieket, meg annyi, hogy mitol fodulhat ez elo? A motort most vettem, amugy szepen gurul, nem egy korabbi baleset eredmenye amit nem lehetett rendesen korigalni? Esetleg elso teleszkop felujitas utani pontatlan beallitas?
először csak tedd be a kereket valami fix helyre(1 fa vagy ilyesmi) aztán ránts egyet a kormányon, ha nem áll helyre akkor jöhet a kormánykiflis -lazítós dolog
nekem a ténérén simán visszajön ha elnyaklik, 1 intenzív rántás és már gyárias is
A kifliket fellazitod es tekersz a kormanyon balra ugy hogy vagy utkozesig forditod vagy valaki segit tartani a kereket. Vigyazz nehogy lecsusszon a teloszarakon a motor. Ezert ha van bak amit a blokk ala tudsz tenni az jo. Ezzel viszont addig probalkozz amig nem erzed egyenesnek a kormanyt.
Sziasztok,
Egy Aprlia Pegaso 650-el kapcsolatban erdeklodnek. A problemam, hogy egyenes haladasnal a kormany enyhen jobbra all. Lehet ezen valahogy allitani, mitol fordulhat elo?
Koszi a valaszokat elore is!
nagyon szépen köszönöm! Ez voltv a gond valóban levegős volt !most már megy .köszönöm!
Beállítottam Aprilia tuareg 350 motoromon a vezérlést Beindul minden rúgásra nem pörög ki normálisan, meg alig pörög ma elmentünk motorozni felmelegedik pukkan egyet a motor és leáll . Ha hagyom pihenni egy kicsit beindul, de pár száz m után le is áll. A vezérlés nem lenne normálisan beállítva ? Vagy a Gyertyának nem lenne jó a hőértéke ?
kiskőrös? tőled nincs túl messze
írj egy mailt, ha érdekel
Hengerfejet,hengert.

Tudtok ajánlani megbízható gépműhelyt Kecskemét vagy környékén.
sok jót hallani róluk horváth paliék székutason ha nem vállanák el a gépmunkáimat fúrást és
főtengelyfelújítást akkor szerintem elküldeném nekik jók dolgoznak.
ők csinálnak főtengelyt és furást?
Aki ott javíttatott, és jó lett, ahhoz a szerelőhöz menj, aki jól dolgozik !
Ez jó kérdés. Mert ugye a gépműhelyben lehet gépeket műhelyelni, oszt mivel az egy mű hely ezért nem is valódi, de az is lehet, hogy ott nincs is ember hanem csak gép és ezért gépműhely és ott embereket szerelnek. ....a fene tudja..
mit akarsz velük csináltatni?
Akkor kit
Ne a "gépműhelyt" kérdezd , mert ott is emberek dolgoznak. "Tévedni emberi dolog ", a sündisznó is ezért kapcsolt hátramenetbe a gyökérkefén!
omegamotor gepmuhely.
Velük javíttatott már valaki innen, vélemény róluk?
Azokat megnéztem, azon kívül más?
Főleg ezek:
régi számon 12760-40F00 új számmal 12760-40F01
régi számon 12771-40F00 új számmal 12771-40F01
12782-35F10
Köszi, h utána nézel!
Mi kellene? Hatha tudok jobb arakat.
Az fasza. Még jó, h megnézte. Nekem ahogy kopik már akkor érzem a motoron, h valami nem jó...

Nem, még nem sikerült. Képzeld, megrendeltem a Ron Ayers-től a cuccokat(ki is fizettem), vártam, több napot. Semmi nem történt. Megkérdeztem, h mi a helyzet, és nekiálltak szövegelni, h nem jók a netes áraik(mert a Suzuki emelt vagy mi), és ugyan fizessek már rá még 100 dollárt...
Kicsit kiakadtam. Várok valami akciót, hátha lesz a télen...
A kereket mar forditva tartom szal a bal oldala megy tonkre hamarabb minden guminak mivel az ut kozepe ill bal oldala magasabban van mindig. Es raadasul mondja a tulaj hogy tobbnyire palyan megy meloba. Elkepzelheted mi lett volna ha elesik.

Oszi aztan rendelted amit mondtal? Mert semmi nem jott. Meg nem is valaszoltal.