Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát azt, hogy hogyan csinálja :D
tekercsek jók ... mondj ohm értékeket jeladó mennyi ? gyújtástekercs mennyi ? a CDI-n a fekete fehér szál mennyi mikor kontakton van és mennyi mikor nincs ?
Sziasztok olyan gondom van nekem hogy van egy Lifan 4 ütemü kína crossmotorom. de nincsen szikrája . tirisztort vettem rá másikat igy már ad fel áramot de mégsincsen szikra . jeladót trafót cseréltem de sehogyse jó,a tekercsek jók ! ha tudok segitsetek már . köszönöm
és mit nem tudsz ?
kb. általános iskola 6. vagy 7. osztályos anyag!
r*r*3,14159*h
Sziasztok!
Van egy 125ccm-is 2T Yamaha tdr-em, szívótorkot cseréltem benne, de most nagyon visít a membrán benne. Tudnátok segíteni, hogy mit csináljak vele?
Köszönöm.
Ditechröl karbisra
2700.-ért van itt nálam CR9EH9 a polcon. Ha 8-as kell, azt szerdára tudok intézni
mit akarsz rajta alakítani ?
A köbcentit nem csak a dugattyú átmérője határozza meg hanem a löket hossza is. Vagyis hogy mekkora utat tesz meg az alsó és a felső holtpont között.
Helló !" Kinter"
Tudsz segíteni ditech átalakításban ? Vagy esetleg valaki más ?
Elvileg 70ccm 3. túlméret, de nem esküdök meg rá.
A pontos köbcentihez pedig nem elég csak a dugó átmérője
Sziasztok
Megtudnátok nekem mondani ,hogy a 47,6-os dugó pontosan hány Köbcentinek felel meg? Próbáltam Google-ba keresni átváltót de nem találtam.Vagy ha valaki tud linkelni egy táblázatot hogy hogyan is van az átváltás úgy is tökéletes lesz.
Leggyorsabban JT láncszemet hol kapni?
Sikeresen préseléskor berepedt az egyik.
Még sose jártam így...
lakamoto.hu
Érdeklődj ünnep után.
1 darab annyi
Nem olyan sok az 4 darabért!
NGK CR8EH-9 van benne igen és tényleg 3000ért hozzák a meteorba máshol 3790ft :(
Igen,elég sokat is állt
semmit ha szar a gyertya ki kell cserélni vagy NGK vagy Denso a Denso kicsit olcsóbb vannak még kínai szirszarok ha sűrűn szereted piszkálni lehet velük próbálkozni
CR9EH-9 kell a gepedbe. Valoszinu nem egetted ki rendesen. Homobszorast is lehet alkalmazni. Mindketto nem elegans megoldas ujra kell cserelni. Nem hiszem hogy 3000 forint lenne az ara. De emellett mas is lehet a baj. Allt a motor sokaig? Vagy csam most csinalta hirtelen?
Segítsetek légyszi!
Indítanám a 92" VFR750em és nem indul csak még teker az önindító addig megy utána leáll.Kitekertem a gyertyákat és megnéztem 3 rosszul adja a szikrát oldalt.Kiégetem a gyertyákat de ugyan az!
1. - Mit tudok még velük csinálni?
Ma néztem ezt a NGK ..8.. 9 es(nem emlékszem pontosan) gyertyát ami benne volt 3000ft darabja.
2. - Nem tudtok másik olcsóbb típust mondani?Vagy ti milyent használtok!?
Válaszokat előre is köszönöm!
amúgy teljesen olyan, mint a drz.. a szelepzsebelés, hajtó csap, gyűrűk.. csak ebben 95-ös a nagyobb méret, nem 94
szia! ha be akarod azonosítani, akkor 2003 450-es fse. 95mm-es hengerbe. és 2002 400 fse. 90mm-es hengerbe.. ez pl megegyezik a DRZ alapmérettel. lényeg, hogy 3 gyűrűsek legyenek. ez milyen márka? ezek a dugók? az ára jó!
Sziasztok!
Van egy 125ccm-is 2T Yamaha tdr-em, szívótorkot cseréltem benne, de most nagyon visít a membrán benne. Tudnátok segíteni?
Köszönöm.