Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak ne alapjáraton, mert oda mikroszkóp kell.......
én is azt hittem hogy a dt pumpa befosott aztán gázt húzva elkezdte nyomni
Elnézést az off hozzászólásért!

Nem szenvedni kell, innen nyugatabbra hiány van a szakképzett motorkerékpár szerelőkből.. Hogy ahhoz nyelvet is kell tudni..? Igen, így van... Meguntam azt, ami otthon van és váltottam.. Meguntam a tipikus magyar mentalitást, a másikra fújást... Itt kint is kerülöm a magyarokat, amikor csak lehet, mert abból jó dolog csak nagyon ritkán sül ki..
Ha nyűglődsz, nem találod a helyed, szenvedsz akkor váltani kell !
Beinditod és lehuzod a karbirol a csövet azon látod tol-e
Sziasztok!
Hogyan tudnám megnézni, hogy működik-e a különolajzás? Még nem indítottam be a gépet és nem tudom hogy működik- e az olajszivattyú. Esetleg kellene benne cserélni valamit, hogy tuti legyen?
vele már beszéltem egyszer, de messze van
kiskőrös közelében kellene valami mester
A motorozz.hu-n petya89 néven van fent.
06202614429
Makón van egy srác.
dr- hez általában van minden , de lehet jobban járnál egy komplett henger fejel

http://www.gerecsemotor.hu/has...
A bontottnak én is örülnék,de eddig sehol se találtam.Esetleg ha tudsz
valakit aki ilyent bont?
van aki azt mondja jó , van aki hallani sem akar róla , neked kell dönteni .

Én vennék egy jó állapotú gyári bontotat , az biztos !
de ettől fügetlenül lehet jó a fém szórás ,
ha csak ennyi a gond akkor átfestjük :) milyen színt javasolsz ?
Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata szelephimba felújításról? Fémfelszórással felújítanák.(10000.- olcsóbb mint az új ) De nem tudom,hogy mennyire tartós?
bukócsövet, doboztartót ki csinál legközelebb kiskőröshöz?
olyan érdekelne aki már több ilyen akción túl van, és nem kicsi ívekből hegesztgeti, hanem hajlítja a csövet
pénz nem számít, csak ne legyen drága
Te! Azok a bódéajtók azért elég szarul néznek ki nem?
Szerintem nem bántott itt senki , csak az igazat mondtuk - am !
A társóság fele 20-30 éve evvel a fránya két kerekűvel foglalkozik ,
és senkinek nem megy úgy, mint régen

Szerintem a motorszerelés BIZALOM -ról és a motor szeretetéről és a hozzá értésről szól !

Van aki azért szerel motort,hogy pénze legyen és van akinek / pl: itt is páran akik már mániákusan szeretik ezt csinálni / ez a mindene meg javítani a rosszat !

űdv Tasi
Csak gonoszkodnak.
Hát igen.
Sziasztok !

Elolvastam kedves hozzászólásaitokat :) Meg kell mondjam nagyon jólestek :) igazán jófej társaságba sikerült belecsöppenni.
Tehát eddig sikerült leszűrnöm, hogy hülyék vagyunk, hazudozunk, tömegesen járunk alkatrészért és csődbe fogunk menni. Valamint tele vagyunk melóval.
El kell oszlassak néhány tévhitet ami alapján itt írogattok kedves motoros "társak".
Nem januárban kezdtünk, csak éppen nemrégiben költöztünk ide a IV. kerület Zsilip utca 8.szám alá. Két éve kezdtük csak az előző helyen kissé hangosnak bizonyultunk és kitették a szűrünket, valamint a biztosabb lábakon állás miatt szerettünk volna autókat is vállalni. Ez a hely sem a legjobb, de megpróbáljuk felfuttatni, épp ezért is tettem ide ezt a kis reklámot. Sajnálom, hogy megzavartam ezzel a kis net életeteket. :) Bár ha lerobbantok errefelé amit nem kívánok, akkor van nálunk motormentés is, még hozzá elég kedvező áron.
Tele vagyunk melóval ? Ezt nem tudom honnan veszitek :) Bár úgy lenne, de sajnos nem bővelkedünk benne, ezért is hirdetünk :) Ha tele lennénk, nem próbálnánk se reklámozni se autókat szerelni, mert azzal is foglalkozunk, még ha fanyalogva is, mert azoknak kettővel több kerekük van az ideálisnál.
Nem töltöttem ki az adatlapot , Hát igazatok van ebben az egy dologban, sürgősen pótolni is fogom. Nyugodtan nézetek el errefelé,már, ha van egy kis időtök amit nem a gép előtt ülve, találgatással és pletykálással szeretnétek eltölteni.
Ha semmiképp nem szeretnétek kimozdulni, akkor kattintsatok át facebook oldalunkra ott megnézegethettek bennünket Farkasfalka Hungária néven.
Egy érdeklődő már volt innen, reméljük tudtunk neki segíteni.
További szép délutánt nektek!
Sziasztok!

Van egy Suzuki Tl1000S-em. Olyan kérdésem lenne hogy hogy amikor bemelegszik akkor az első henger felől egy ciripelő hangot hallok.
Vezérmű lánc okozhatja mert laza? Hogy tudom megnézni? llletve azt is mondták h a dekompresszor..
Szerintetek?
Pontosan azért hirdet már itt is , mert nincs meló !
A Suzuki interatba 2 kereskedő és 4 szerelő volt mindig ........... most egy kereskedő , egy szerelő . Tavaly 14 db motort attak el , és nem azért mert szar a Suzuki ,.......... két -három éve ha nem volt melóm , le vetem egy veteránt a padlásról ........... fel turbóztam és piac .
Ma már ez sem működik . Okosba elszegényítették a népet , örül ha mindent be fizet és nem hal éhen , NEM MÉG MOTOR !
Én? Aggódni?
Csak megdicsértem, milyen jól csinálják.
üdv lecsó ne aggódj lassú viz partot mos, tudnék mesélni ilyen extra super szervizről elöször még úgy döcögött aztán már 3-an jöttek 1 ives reteszért aztán 2-en aztán elpárologtak mint a döglöttbenzin game over
üdv ez nem a magyar népmesék? én több mint 20-éve müködő komoly elismert szervizben dolgozom és 1 hq kizárolagos importőre vagyunk és nincs javitani valóm nem hiszem hogy én csinálok valami rosszat de szivesen elmenék a sráchoz továbbkpzésre ha ilyen jól nyomja üdv a szenvedő motorszerelő társaimnak
Sziasztok! Tud valaki abba segíteni milyen oilok kellenek egy Polaris Phoenixbe?

Köszi
Magyarországon évente 12000-15000 cég alakul és kezdi meg tevékenységét .

Magyarországon évente 12000-18000 cég megy tönkre vagy hagy fel tevékenységével .

Éljen Magyarország SZERETLEK a hülyék országa

MÁR ITT TARTUNK . , motorszerelök a spelyzbe !