Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok segítségeteket kérném gumivásárlás előtt állok Yamaha FZR 400-ra lenne előre 120/70 ZR 17 kellene!Aki tud nekem segíteni esetleg abban hogy maga is gumis és árul vagy boltja van vagy bármi ahol tudnék venni azt szívesen várom!

Ja és még egy kérdés FONTOS lenne a motornak előre a szervízkönyve 110/70 ZR 17 ír de most is 120/70 van benne , ha én most bármilyen 120/70 veszek az rá fog menni ugye?
Csak a 200-as mérethez szólnék hozzá. Én jónéhány motoron használtam 200/55-ös D211GP-t és akárcsak a 190/55-ös méretű "kistesó", brutálisan tapad, a motor ugyanolyan könnyen kezelhető vele és spec. a D211GP 3komponensű, tehát elfogadható élettartammal is szolgál.
Köszönöm a válaszokat,tanácsokat!
Még keresni foglak mindenképp a tavasz közeledtével!
Kb egy hónapja beszéltük a Z felhúzását,arról majd még mindenképp szeretnék több mindent megtudni!
Akkor nem érdemes maradj a dünlopnál!
Igen én is így gondoltam!Az első gumi szerintem még kibír egy hátsót!
galffy@citromail.hu de nem biztos h aktuális attol lfügg mennyi lesz a javittatása a motornak
Ugy az igazi ha egyforma! Ha az elsö is lassan cserés akkor párban érdemes
Köszönöm a választ!
Hát igen lényegesen jobb áron van!Gondoltam a Bridgestonera is!De elől egyenlőre maradna a dunlop!És nem tudom milyen lenne azzal összepárosítva!
Van új Bridgestone BT045 26460ft
Szia!

Dünlop 52800ft
Bridgestone BT021 43260Ft ezt azért irtam neked mert spórolsz majd egy tizest!
Köszönöm!
Most is qualifier gumik vannak rajt!De szerintem még a simák!
Mert 2006os gyártásúak!
Nincs nagy tapasztalatom gumik terén,de meg voltam/vagyok vele elégedve!
7000km van idáig a hátsóban!De egy 1000esnél többet már nem fog bírni!
helló, nekem van egy, írj egy email címet, aztán küldök róla képeket!
hali 140/70-r17es kellene ha esetleg van vkinek
Vagy Qualifier II legyen vagy RR a sima Qualifier nem egy tapadóbaknok. Bár motora válogatja, és aBkingen elment 8000-et, egy pályanappal, de a végén csóválta a seggét mint az őrült, és egyszercsak elment az eleje....amint kopik azonnal csúszik, más is ezt mondja.
Dunlop Qualifier érdekelne 180/55 r17!
Előre is köszönöm!
Szia! Igen! Ird meg milyen érdekel és adok rá árat!
Ok. Köszi.
Ha kell szólj és küldöm bárhová!
Zsolti Dunlopokat is árulsz?
Köszi, már csak a szállítást kell megoldani.
Csak újjal foglalkozom ! 2009es gyártás
Zsír ujj, most a gyárból? Mind a kettő?
78945ft
120/70 17 ill. 180/55 17
Milyen méretben?