Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Brian!

Neked van valami infod a Michelin Power Race-el kapcsolatban? Pályázáshoz/versenyzéshez kellene és erre van elég jó ajánlat, de itthon nem nagyon használja senki és nem igazán tudom, hogy milyen.

Köszi
Brian,
Biciklit?
Hol lehet venni?
esőgumi
és icebear-nek hívják most,ami nem jelent semmit
Igen, bármelyik Suzuki kereskedésben lehetett venni.
Köszi.
Keress bátran!
Szia!
Michelinben mid van használt ami nem túl "pályára való" és mennyiért? 180!55X17 -es méretben. Pilot Power 2ct esetleg Road2 .
Szia Brian!
Világoskék rizla kapucnis pulcsit itthon belehet szerezni?
Értem, az se rossz ár
Csak utánnanéztem merre is laksz és hát picit messze tőlem....
Mindegy...elmentem az elérhetőséged és ha úgy alakul akkor mindenképp hívlak...Köszönöm a segítséget, nagyon rendes vagy....
Üdv. Kriszti
el kéne indulni ezen a volt yeti racen most valami icenemtommi oda milyne gumi kéne? vaaagy, ledobon a kétéves olajat a moccból, és úgyahogy van?
Új Qualifier (120+180): 55e, új Metzeler Z1/Z3 (120+180): 48e.
Alig használt Qualifier (120+180): 35e.

Illetve van csúcskategóriás, garantáltan H-ringen 15 kört futott, Dunlop D209GP (120+190) párban: 45e.
Én Révkomáromban dolgozom és Révkomáromtól 20 km-re lakom...
Mennyiért adod a Qualifier-t? Én ezt ami fent van párban vettem 46000 Ft-ért....tudom ez nagyon jó ár volt érte, gondolom te nem adod ilyen olcsón .... Metzeler mennyiért megy?
Bocs belekeveredek már ebbe a sok szarba...
Van új Qualifier-em és Metzeler-em is.
De nálam a használttal sem "fürödnél be", nem akarom és nem is engedhetem meg, hogy bárki elégedetlen legyen velem, vagy a nálam vásárolt gumival.
Merre laksz sk-ban? Én Kb. 70 km-re lakom Parassapusztától.
pilot power 2ct
Ami tartós és tapad is. Metzeler Sportec M3. Vagy két komponensű gumik: Diablo Corsa III, Dunlop Qualifier 2, Michelin Pilot Sport 2tc.
Én a "sima" Qualifier-t használtam....az istenien tapadt....Valami olyat kéne találnom. Néztem a gumiaidat, de én inkább újat vennék. A használtal már egyszer befürödtem, na meg az , hogy én Szlovákiából vagyok (sajnos ) és a postai díj nagyon sok a két ország között-tapasztalat szintén. Ha tudnál valami hasonlót mondani a Qualifier-hez hasonlót, csak egy kicsivel tartósabbat azt megköszönném. Hallottam már olyat, hogy a Pirelli Diablo Corsara valaki 600-as gixerrel rament 8000km-ert....hat nemtudom hogy igaz-e Kösz i az infót...ezt is meg ah írsz vissza azt is....
Olyan gumit, ami tapad is és tartós is, még nem gyártottak. A BT-014 inkább tartós utcai gumi és nem is meggyőző a tapadása. D209-ből melyiket használtad? A "sima" Qualifier-t vagy GP verziót? Nem mindegy! Keress meg telefonon! Itt elérsz.
Bandit: Ppower/Proad
Simson: Wee Rubber
azt hittem szivatsz....
volt ma szerencsém egy bt 015 vagy 016al /már nem emlékszem/ szerelt R1hez,minusz 2 fok volt,próbakörre kellett vinni.
Óvatosan indultam kanyarodva a kapubejáróról az útra,még a kuplungot sem engedtem ki teljesen,de már meg is borultam...
Mintha jégre mentem volna,pillanatok alatt keresztben feküdtem...
El nem tudom képzelni,hogy mivel és hogyan motoroznak ilyen időben.
Gondolom
B-King, slick....
Motorozik itt valaki ebben a jó időben?
Ha igen milyen gumival,és milyen motorral?
Pilot Power 2CT, Continental Sport Attack, Dunlop Qualifier 2, Pirelli Diablo Corsa III, Metzeler Sportec M3, Avon VP2 Supersport, Bridgestone BT016
Használ vagy próbált már itt valaki Pirelli Angel St-t?