Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!
180/55x17es gumim van michlet pilot sport!Érdekel?óccsóért
Hali!
180/55X17 Michelin Pilot Road 2 használt is és új is érdekelne!
Láttam a honlapodon egy Bandit 1200 S-t. Mikori , ,km , és ár érdekelne.
Valószínű majd a közeljövőben lecserélném ( elcserélném a "nagyvasamat"
Pirelli Angel 190-es legújabb fejlesztésű túragumi eladó. IDEI! Megrendelt de el nem vitt gumi.
35.000Ft.
A mito gyári gumimérete 110/70 és 150/60. Nemtom EXC-re mekkora gumi fér hátra, de ilyen keskeny felnire szerintem ne rakj 180as gumit. Törekedj a 150re, max 160, mert a 180as széleit behúzza a keskeny felni, lesz belőle egy nagy félgömb és olyan szar lesz a kezelhetőség, hogy nagyon.
Dünlop 195/70 17 kr108 médium 35000ft új
ja,az afrika is eladó
Szevasztok, segítség kellene, Supermoto építéséhez vennék cagiva Mito felniket az újabb sok küllőskereket, de nme tudom miylen gumi méret fér el elöl, és hátul, neten keresztül vásárolt dolgot meg uyge nem tudom szemrevételezni. a Mito felnik hány colosak? hátulra pl 150/55 R17 azt tudom felmegy , de pl 180 as gumikat tudnék szerezni, az már nem fér el szerintetek? KTM EXC 2001 esről van szó, mi a biztos ha mondjuk a villa hézagot le mérem? Ha a lánc csapokod nem lehet hogy bele ér a gumiba?
az az afrika twin is eladó?
10-et?
20-nál cseréltem Bár a tapadása azért nem egy sportgumi, de végülis feltennék ilyet megint, annyira nem is gáz. De azért a PR2 egy más kategória ahhoz képest hogy ugyanúgy túragumi...
na?
A COnti Road Attack jó gumi. Nekem nagyon gyorsan felmelegedett és több mint 10 ezret elmegy.
Helló Mindenki!
Új és használt motorgumi kis és nagykereskedelem!
Minden méret-minden tipus!
www.jokergumi.hu
06707767317
Vágott slick gumik eladók 190esek dunlop kr108

Kettőt odaadom 13ért!
Tel:06305711483
Sziasztok!
ContiForce SM-el van valakinek valamiféle tapasztalata?
Közúti supermotózásra kéne(pálya csak elvétve).
Amire kiváncsi vagyok:profil(dönthetőség) tapadás vs élettartam és hogy megéri e az árát?
Előre is kösz!
Ha gondolog faraghatunk még le az árból!
Talán mert nem a slicket adnám oda hanem a michelin-t!ÉRdekel?
Nem kell slick nem pályázom! csak túra képp gépelek a haverokkal!
Nem tom ki mit mond de nekem bevált ez a gumi.csapattam vele a mátrában és tapadt!
Nakedman!

Már levettem róla!ezzel a gumival vásároltam, vettem rá pirelli supercorsát sc2 a ringre..pár slick gumim is van még.
ÉRdekel?
várjegy kicsit, most kértem le az osztrák nagyker árat, lehet hogy tudok jó árat mondani egy-két napon belül.
hát igen ott lentebb van a link amit küldtem ott van a bizonyíték rolla... akkor ez a gumi amit fogok venni!
Kb ja :)
Motor és rider függő mint mindegyik, de elég sokat, normál túrázónál szerintem akár 20000 fölött is elmegy, de aki hajtja a gépét annak is 15-öt biztosan.....persze égetés és hasonlók nélkül....
Nekem is pilot road 2 van hátul. Zr7-esen is az volt, meg a zx 12-n is.
Szerintem a tapad úgy mint egy sportgumi és nem lett kocka a 12esen sem
Skacok és km be mennyit bir és birt ki kb.nektek a PR2? köszi