Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 160ast nemrég tették fel (conti race attak street), most előre kellene valami "univerzális" cucc. Nekem nagyon bejött a dunlop, viszon a pilot powerről lebeszéltek, mert azt mondjaa srác, nem olyan jó, mint amennyibe kerül...hmm...
5000? akkor neked valami bakelit kellen, csak az meg nem tapad...Bazz mikor találják már fel az örökké tartó -20fokon is jól tapadó slicket?
SP2? az finom, de nekem csak a mezei van, az rs ugyanaz, mint a sima r, legalábbis mint 43kw-os(volt)
gumcsi?........gumcsikilcsi....
Hellóka!

Valakinek vélemény,tapasztalat ContiMotion gumcsiról?Kopás-tapadás?
Suzuki GSR 600-ra venném és gumigyilkos vagyok mert 5000km-nél többet semmilyen gumi nem ment el hátul.
Nem kicsit
Jogos:D A kódokról írni is teredelmes?:D
Nem akarok regényt írni
Ja és a kódokhoz tartozó tapasztolatok is jól jönnének:D

köszi
Brian!

Nem tudnád leírni pls a D211-es ködjai mit jelölnek? Sof-Medium stb..ezekhez milyen kódok tartoznak?

Előre is köszi
D208GP-t már régóta nem gyártanak. Jelenleg D211GP-nél tartunk (nekem van is eladó) Illetve van 160-as "tapadós" gumim is, Pirelli Dragon.
... és nekem is volt GSX-R 400 SPII
d208gp lehet még kapni? sehol nem találtam.. bár utcára nem tetszett, hidegen meg éléetveszély , nekem a sport attac is bevált pályán, szint felett teljesített, a 36 fokban sem csúszkált, mondjuk egy 60 lovas motoron...
Üdv!
Conti race attac streetről valami vélemény? Most tetettem fel a sort attac helyére. Bár elöl sportmax gp van . eddig csak annyi volt, hogy a 25-ikén szakadó esőben jöttem haza balcsiról (mekkora balfasz voltam:D ) . na és pályára mit ajánlotok? Elöl szerintem használt guma lesz (d209gp, vagy nem...:P) csak az a baj, hogy 160asban nem nagyon van vagyis nincs használt pályagumi:S, de mintha ugy láttam volna hogy a d209gpből is van 160as...egyébként nekem is a d a favorit, de először fura volt, aztán rájöttem, meg fekvilágosítottak, hogy kevesebb ájer kell bele a feszesebb acélváz miatt, azóta tutíííí
Sziasztok
120/70 R 17 és 160/60 R 16 új Continental Road Attack érdekelne
kössz a segítséget
Brian, küldtem egy mail-t! Majd nézz már rá légyszi!
Hello! Engem csak az érdekelne h hogy kell választani a gumit? Van erre valamilyen szabály? Úgy értem, hogy ha pl. dúrva az aszfalt ak. kemény vagy puha gumi kell?
köszi mindenkinek a segítséget, tényleg beszőkültem a 300kg-miatt meg a 210, de a lényeg h cserés a gumi, mármint vissza a dealerhez, mert a jézuska a méretet is rosszul jegyezte meg, szal mindenképp csere
szia
Nekem Michelin Pilot Road om volt elsőnek az bírt 20.000 km ert, utána volt Metzeler em 14000 bírt most van Continantal Road Attackem fent van 22000 km re most kell majd cserélnem.
Szerintem mind három jó gumi
De a Michelin nagyon bevált sima és esős úton is én a Pilot Road ot ajánlom
3 éves a mocim és 50.000 km-et tettem bele
Szia!

Bocs , hogy beleszólok , de a motorod megpakolva - (vagy esetleg üresen)-az 2 db keréken oszlik el ! Vagyis ha egy 300 kg-ig terhelhető gumid van akkor a motorod megpakolva veled , pároddal, csomagokkal , ruhásszekrényekkel , kiskutyussa stb... max 500-550 kg körül lehet. Azért kb - mert a motorok súlyeloszlása ez első és hátsó kerék közt olyan 50-50% szokott lenni de ez motortól függ , van ahol csak 40-60v% vagy 60-40% stb.
Más a sebességindex: Max ennyit bír el a gumi . De szerintem nem fogsz folyamatosan 200-210 környékén menni...?
Na meg a szélesség sem mindegy -nemtom a te gépeden mi a gyári méret de nemhiába találták azt a szélességet ki ahhoz a tipusú motorhoz....kanyarstabilitás , stb.
és köszi az előző választ és boldog karácsonyt!
még ennyit h 210km/h a végsebesség, meg 300kg a terhelhetőség, ez mennyire reális? mert sulyra sokszor több mint 300kg, moci 220kg+80kg én + 60kg barátnőm+ pakkok és nemakarom eldurrantani vagy hasonlo
Várhatóan kevesebb km-t fog elmenni, mint a sima ContiForce.
sziasztok srácok! a Jézuska hozott egy hátso gumát, csak egy baj volt vele, hogy elfelejtett előtte konzultálni velem, a gumis meg hülye volt a témához, vagy nemtudom, egy a lényeg, hogy
Continental Contiforce SM 150/60R17-es gumit hozott a 600zzr-re
gyanitom hogy mivel supermotora tervezték ezért puha lesz és gyorsan kopik... vélemény esetleg?
Jahh, értem. Hát van még egy kis időd eldönteni hogy mi legyen talán
Köszönöm a válaszokat!
Dehogynem jo lesz az is de hamar el fog kopni,remélem sokkal többet fogunk gurulni.Ugyhogy csak idölegessen van megoldva a kérdés.