Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nem akarok magam ellen beszélni, de inkább vegyél újat, vagy a mez-t, nem akarom hogy emiatt baj legyen, hisz nem hiába nem rakja fel szervíz
Azt nem igazán tudom, hogy hogy lett javítva, ha jól láttam, akkor "gilisztával" mondják takonynak is , mint ahogy az autó gumikat javítják, és asszem ragasztva van. 5-ért tiéd
eladó metzeler me z4 , 160/60-18 gumi teljesen új! ára 18000 ft. 0620/992-4528
A kérdésem, hogy hogyan lett javítva , sima ragasztással vagy sütve, és mennyi az ára?
Szia Honda CBF 600 ra 120/70 R 17 és 160/60 R 16 gumi kellene mennyiért tudsz ?
Van egy Bridgestone BT 021R 160/60-as szint még szőrörs, csak az a baj, hogy javított, defektes volt. Ideiglenesen az is megfelelő, de valószínű, hogy szervíz nem rakná, fel, mert egy esetleges baleset miatt megrántgatthatják őket.
Hali !
Keresek bridgestone Bt 020-as 160/60*17 es gumit, új vagy újszerű állapotban.
Hát ez az, hogy messze van ,szívem szerint már holnap mennék a ringre
ócsó guadgumi kéne 20x9.50x8 méretben
Az még messze van
Ok , ha aktuális lesz, sztem majd ccsak tavasszal, akkor szólok, és kösz
20e/db a használt (új ára 76e)
igazából pályára, és a Rohonci lapon fordulásra kellene, gondolom akkor egyértelmű, hogy dunlop. Mennyiért vágnál hozzám egy 120/70-est?
Milyen Dunlop, mert egyáltalán nem mind1
D211GP ? Mert akkor nincs kérdés, nem lehet őket 1 lapon említeni. Jelenleg a legjobb gumi a D211GP
A Pirellit.
Mármint a diablo corsa 3
Dehogy kételkedem, csak irigykedem
Egyébként milyen a Pirelli Diabló III? Vagy inkább dunlop legyen?
Valami őszinte tanácsnak örülnék vegyes használatra
Csak hátra kellene pacsker, a tavasszal tőlled vásárolt M1 elől jól birja! Melyiket ajállod aza M1-hez
Ha nem sikerül záros időn belül a Metz, valószinüleg az lesz! Köszi a gyors választ
Tőlled szivesen veszek gumát, korrekt emberke vagy!
Sajnos nincs ilyenem
Van viszont Pirelli és Conti 160-asban.
Az előző hszem leginkább neked szól!
Kételkedsz a szavamban?
Amúgy köszi
A Dunlop évente és évközben is módosítja a kódokat=keverékeket - akár többször is - ezért lenne egyszer felesleges, másodszor terjedelmes leírni mindent.
Titteletem!
Bevásárolnék egy db Metzeller 160-as sportec M3-at, leginkább új érdekelne! Novemberbe sikerült egy 180-ast 35 pírért szerezni, annyiért gondolom a 160-as se több!
Várom a felyleményeket!
Köszi, Henti!
Brian, ha tényleg igaz amit magadról írtál, akkor tényleg terjedelmes lenne leírni a kódokat. ... egyébként gratula hozzá, egész "lassan" mész , boxutcát nem kerülöm meg a pancsin annyi idő alatt erős zöld csopotros vagyok még