Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! A BT020 39100ft de ha ajánlhatom a Bt021-et újabb fejlesztés az 41760 picit több az ára de jobb mindenben!
Én sokkal inkább ajánlom (ha nem pályázásra kell elsősorban) a Metzeler Sportec M3-at.
Vagy ha már Pirelli, érdemes lehet kipróbálni a Diablo Rosso Corsa-t is.
Mindkettő jó pályára és közútra is.
Az M3-al anno 7.000km-t mentem (akkoriban még javarészt közúton), de volt benne 3-4 pályanap is.
Köszi a gyors választ.
Szép az MV-d.
Sportmotorra sport gumi kell. Szerintem. Az utcai gumik közül ajánlanám neked a pirelli diablo supercorsa-t vagy a dunlop d209-et vagy a d211-et. Egyik sem fog csalódást okozni. Ha véletlenül pályára tévedsz akkor sem.
Szevasztok mindenkinek:))
Fel kell gumiznum a mocimat'R1'első-hátso.
Milyen tipusu gumit rakjak rá szerintetek?
190*50/17.
Nem pályára kell!
Sziasztok
Van valakinek tapasztalata a Heidenau K72-es típusáról? Tudom, hogy nem egy premium márka, de régi használt Metzellerek vannak a mocin ( GS500-as Suzi) és nagyon csúszkálnak, az Mzmet a Heidenauval stabilabbnak éreztem. Sajna a boncteremben nem találtam róla tesztet, ezért érdeklődök. Köszi Üdv
az elérhetőségem az adatlapon.
Ha csak a hátsó kellene, akkor hogy néz ki az ára?
Tudod mit 06 20 886 4799, ha gondolod beszéljünk róla!
az első az kb 96% lehet a hátsó meg 95%.

Dunaújvárosban tudod megnézni.még a felniken van a guma.
Elérhetőséged? Pontosabban mennyi a nem sokat és hol lehet megkuksizni a gumát?
Köszi Henti
Ha tapadjon, akkor sportgumit vegyél
eladó:Metzeler Sportec M3(120\70-zr 17)első nem sokat futott.
160 as hátsó:nem sokat futott:
Kawasaki zx6r en volt.

Párban:20.000ft
köszönöm szépen a segítséget!
Köszi szépen, én is úgy gondoltam, hogy 160-ast fogok venni.
Elől már macadam volt, azt meg nem akarom még lecserélni, így veszek hátra is olyat, felőlem lehet túragumi vagy akármi, csak tapadjon:D
Jah, látom 70-es van, akkor nem szóltam:D
Legjobb ha a gyári méretnél maradsz, esetleg előre 120/60 helyett 120/70-et teszel, ezzel jobban kezelhető, és stabilabb. Macadam? Az túragumi, nem? Túrázni meg teljesen mindegy milyet teszel fel...
Szia! A race attac street, mint a neve is mutatja street, tehát utcai gumi, s nem racingolni való, bár nekem a sport attac is jól bírta. Nem hiném, hogy egy kátyú fel tudná szabnio, annyira nem puha, egy hajszállal puhább talán, mint a sport attac, a vágott slickhez, pedig köze nincs . Én most rakattam fel nerég, hogy mennyire bírja még nem tudom, de a pályabírást is meglesem majd . Biztos hogy utcára többet bír, mint a race attac comp. amiből ugye van több keverék is, de az tényleg pályagumi. Hirtelen ennyi, lehet Brian többet tud mondani.....
Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani,hogy a Continental Race Attack Street gumi mennyire tartós?(egy KTM 640as Supermotón lenne használva,nem egy RSV Mille féle nyomatékgyár nyüstölné)
Továbbá,hogy mennyire puha(pl komolyan úthibák okoznak e benne olyan sérüléseket,ami negatívan befolyásolná a tulajdonságait----megvágja egy kátyú..ilyesmire gondolok)
Egyáltalán mennyire utcai gumi ez?(vagy inkább mintával ellátott slick gumi)
Előre is kösz!
BUÉK!
Sziasztok!

Egy kawasaki zxr 400-as motorom van, és a gyári adatok 120/60 zr17-es első, és 160/60 zr17-es hátsó gumi méreteket adnak meg.
A 2009-es idényre vettem a motort, és a következőre már megérett a hátsó gumi cseréje, az első még viszonylag jó állapotban van.
Most elől egy Michelin Macadam 90R típusú gumi van 120/70 zr17-es mérettel, hátul egy Pirelli 170/60 zr17-es mérettel.
Azt szeretném kérdezni, hogy most milyen méretű gumit vegyek?
Válaszotokat (és megértéseteket tudatlanságomért) előre köszönöm!
BUÉK!
Nyugalom
brian számomra is lesz valami?
Jan. 4. után keress meg! Újat és használtat is tudok. BUÉK
Köszi az infót, de nem merek kockáztatni. BÚÉK mindenkinek !
Sziasztok! Tudnátok ajánlani valakit aki tudna első 16,5-es Dunlop slicket?
Na jah, itt Bráájen a gumigóré