Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van használt jó állapotú D209-em......
Hello, tanácsot kérnék valakitől, hogy a 750-es GSX-R-re milyen gumit dobjak fel. Ami most fent van (de már vége van) az Dunlop D209 ami nagyon bejött. Jobban mint a Bridgestone BT-014 az nagyon csúszkált alattam, lassan melegedett és ahhoz képest nem is bírt sokat. Szóval kellene valami a kettő között. Tapadjon is meg azért bírjon is ki egy-pár ezer kilométert. A Dunlop 6ezernél megadta magát egykerék és gumiégetés nélkül. De a 6ezer km alatt nemvolt semmi táncolás. Nemtudom,hogy más márka, hogy tapad és hogy mennyit bír. Ehhez kéne pár tanács. Valaki dicsérte a Bridgestone BT-016-ot és a Pirelli Corsa-t...... Előre is köszi, széles utat......Üdv
Utcára, supermotora, vágott slickről érdekelnének vélemények, tapasztalatok. Köszi
Nehéz eldönteni,hogy mi a nekem való gumi....szeretek feküdni az íven,de az nem tetszik,hogy 3 max 4ezret megyek egy hátsó gumival.
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni?
90/80-17"-os motorgumit keresek az apriliámra.
Lehet használt is kb milyen árban vannak ezek?
Michelin Pilot Race H2

Extrém utcai használatra trvezték. Végülis egy utcai versenygumi.
Ha nyaggagtod a mocit akkor kell.
Ha nem akkor felesleges. És így választhatsz valami hosszabb élettartamút inkább.
Michelin Pilot Race H2
Ez jó gumi emberek?
Eddigi tapasztalatok D 208.....nem jött be
D 211.....valahogy ez sem szimpi
BT 002....nagyonis bejött
Akit esetleg érdekel Conti gumi, azok keressenek nyugodtan a

racingbazar@freemail.hu címen
A gumit nem tárolni kell, hanem feltenni :)
ha felnin van akkor állítva,ha nincs szerelve akkor fektetve,fénytől párától védve.ja hogy használt...akkor mind1
De legalább lapos és nem görbe ami a torkomra hajolva megfojtana......
Köszi akkor a mostani helye tökéletes ;)
így már értem az orrod formáját
eleinte én is így csináltam.....de mindig orra estem....azóta felkapcsolom a villanyt
állítva, száraz helyen, sötétben.Amúgy semmi extra.
Szerintem vedd meg a Bt016 -ot ujabb fejlesztés! Ha kell ár ird meg milyen méret és küldöm az árat
Sziasztok! Hogy kell szakszerűen tárolni egy motorgumit?
Sziasztok!
Mi a véleményetek a Metzeller M1 gumiról és a bridgestone BT 015 ről? melyiket érdemesebb venni?
Budapest környéke. Első: 30, hátsó: 40. Párban 65.
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a motoromon 110/80 R18 és 80/90 R21 méretek szerepelnek.
Egy webáruházban találtam a motoromról gumiméretek viszont 4.10 18 és 2.75 21 szerepel. Az egyik gumis is 4.10 18-ast mutatott. Ez valami átváltószám? Vagy hogyan kell számolni vele? Egyáltalán létezik, hogy a 4.10 és a 2.75 jó az enyémre?
Hali!
Helyileg hol található és külön a hátsó mennyi lenne?
Üdv.
Nekem meg perpillanat Sportattack elöl, Diablo hátul :D
Detto. Nekem power elöl, road hátul. Szépen elvannak együtt.
Jól beszélsz!
Nekem is elöl Sport Attack hátul meg Road Attack van fent...
Helló.
Valakinek slick?
1db 120/70/17 Dunlop Radial Kr 106 soft
1db 165/55/17 Dunlop radial Kr 108 médium
Racatec mintával 5mm mélységü a minták.
17000ft egyben! Posta okéok.