Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi! Jahh, jól látod Én is sokáig nézelődtem, aztán ennél lyukadtam ki. Igazából PP 2CT-t akartam, de ez fele annyiból kijött... Így végül ez lett. Tavasszal bekoptatjuk, aztán kiderül milyen lesz.
De te minek akarsz másikat? Kaptál múltkor egy szettet nem? Az nem jó?
Hali!
Tudnál/tudnátok valamit ajánlani 120/60 + 160/60 -17 -es ben SPORT - túra kategóriában? (Többnyire túrák, évente 3-4 Kawás esti gurulás).
Hello
Látom már te túlvagy a gummavásárláson.
Nekem még lövésem sincs még mindig milyet vegyek.
Oks, thx. Csak kicsit fura, hogy ebbe ennyire kevés kell, de akkor ennyi lesz benne és kész Köszi neked is somarace!
Ne félj az alacsony nyomástól, a D211 az ilyen és kész. Utcára hidegen 1,6-ot rakj bele és jó lesz hidd el.
Akik tőlem ilyet vittek, azoknak ezt tanácsoltam, nekik bevált. Nézd, pályára max. 1,6 kell bele melegen, utcán mások a viszonyok és ha figyelembe veszem, hogy 2személlyel is használni akarod, akkor az az érték jó lesz. Egyébként pedig feltétlenül melegítsd az első 5-10 km-en, vagy inkább úgy fogalmazok, hogy csodát csak a felmelegedés után várj!
Nézegettem, olvasgattam ezekről a gumikról is, nem dicsérik annyira. Hasonló lehet a VeeRubber-hez meg a Heidenau-hoz. Mitast próbáltuk a KX-en, nem jött be.
Szia! Nekem van raktáron, 130/70-17 (T seb.index) Mitas, elég sokat eladtam a környékre GS500-ra, ER5-re, nem panaszkodtak, az árához képest jó kis gumi. 12500Ft. (Posta nem gond)
Hmm, köszi
Hát az a 2 bar előre még ok, de ha jól értem akkor hátulra hidegen nem kell bele több csak kb. 1.6-1.7 bar?
Most épp 140/70-es van fent, de ez sem az igazi.
Pedig a /70 váltómérete a /80
Formailag meg olyan amilyen
meg is találtam. Nekem 1 túlfújt lufi jut róla eszembe.
Mit jelent az "elég érdekesen nézett ki" ?
/70-es kellene. Volt valakinek /80-as gumija itt a fórumon és elég érdekesen nézett ki.
130/80 x17 Metzeler
130/70-17-es gumi érdekelne jó áron. Aki tud az kérem jelezze. Köszönöm.
Köszi a visszajelzést Örülök, hogy minden tetszik (mondjuk másként nem is lehetne )

Versenypályára való hiteles adataim vannak, íme:
Első: hideg/meleg (bar)
D211GP: 2,0/2,3
Hátsó: hideg/meleg (bar)
D211GP Ntec: 1,2/1,5-1,6

A visszajelzések alapján utcán is ezeket használd, annyi változással, hogy hátul növelheted, melegen! 1,9-2,0 bar-ig.
Jahh, és ha már itt vagyunk, mondj már pls valami nyomásértéket, hogy mennyire érdemes fújni, hogy jó legyen Utca, 1 és 2 személy.
Megjött a gumi Brian! Minden f@sza, köszi szépen mindent még egyszer!
Google a barátod...
Pirelli Diablo Corsa 3-ből gyártanak 160as méretű hátsó gumit? Supermotyóra kéne...
Road2-m volt idén. Jövőre megy fel a 021. Majd meglátjuk. Eddig a Road 2 viszi a pálmát toronymagasan, mivel előtte is volt már néhány.
Tavasszal beszámolok a részletekről :)
És köszi a választ előre is...