Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amit kérdezel elég nehéz válaszolni mert m indenkinek más az igénye és a TUDÁSA!És a puding próbája az evés. Én gyakorlatilag az összes tipussal motoroztam és mondjuk a Bridgestont nem tartottam valami különlegesen jó guminak a többi közül én mindig is a Dünlopra tettem le a voksomat és csak utána a bridgestonra és ezek után a többi.De amióta Beszállitók ide óda és a Gp-be is , azóta összekapták magukat rendesen. Ha a brigit választod extra km-hez jutsz ez nem mellékes a mai árakat nézve. Papolhatnék neked hogy igy tapad ugy fordul stb stb ja meg 5 év gari van hozzá talán ennyi szól mellette elsöre .Ha kipróbálod és beválik nagy a valószinüsége hogy nem veszel másikat.
Persze használt , legkésőbb április 13-án kiderül, hogy muzsikál a conto race is... Brian, lehet több is lesz majd...de majd kiderül
tvasszal mr biztos gumicsre lesz elöl is... A spotmax gp nem épp túragumi, de a Dunlop marad... d211gp
Szia,
nálad mennyi a bt016?
és hasonló kategóriájú gumikkal összehasonlítva(gondolok itt:Michelin Pilot Power 2ct, Metzeler Sportec M3,kissé más kategória de talán:Pirelli Diablo) mi az amiben a Bridgestone esetleg többet/kevesebbet tud?
Sportgumik között biztos hogy az elejében van .Én tavaly meglepöen sokat adtam el belöle sokan pályán is megvoltak vele elégedve mondjuk kezdö haladó szinten
főleg hogy(csak pár dolgot olvastam róla,még nem próbáltam) elég jó tapadással és kezelhetőséggel bír...
szerintem az elég jónak számít egy sportgumi esetében,nem?
főleg ha nem egy gumizabáló gépre raknám föl...
Visszajelzések alapján 5000-10000km csuklotól függöen
a bridgestone bt016 mennyi az élettartama?
Dunlop nekem csak egyszer volt fent egy d208rr de valamiért nekem életveszélyesen működött. Az egyetlen jó tulajdonsága az volt hogy a hátsó gyorsan bemelegedett de ez mellett csak rosszat tudok róla elmondani. Viszont a bt003 az istenkirály gumi az biztos. félelmetes tapadás nagyon jól irányítható és még a kissebb csúszásokat is meg lehet fogni vele. nekem az oldaldekli elemelte az elejét kakucson és még abból sem lett perec simán betapadt a gumi kb 15cm kifelé csúszás után, se csapkodás se rántás csak mentem tovább fékcsíkos gatyával
Igen kinek a pap kinek a né . Nekem 1400-es Zizim van és ezen próbáltam én csak jót tudok róla mondani ami még nagyon tetszett túragumiban a Dünlop Roodsmart . Na én ebben a kettöben találtam meg a hosszú élet kulcsát.Ha viszont az élettartam nem fontos Brigi Bt016, BT003
Tesa újat szoktál venni vagy használtat? A pilot az vadi újonnan került fel, 2500km van benne, de már most kopottabb mint az R6-on 4000km után a használt.....még 1000km és csere
hé kisöcsi ne vegyél 200ast . csak egyenesen akarsz menni?a 200as nagyon szar kanyarban,kérdezz meg bárkit ,csak 190es és a Diablo corsa III. az jó választás nekem is az van fent,és fasza .
michelin pilot road 2 is nagyon jó gumma sokak szerint. szerpentint is bírja és állítólag lehetetlen lekockítani... persze lehet ez csak urban legend nem használtam még ilyet így nem saját tapasztalatból mondom
Sziasztok!
Erről a hátsóról mi a véleményetek? A front gumim ilyen, az nagyon tetszik, hátul viszont a pilot powerrel továbbra sem tudok megbékélni....a tavasz gumicserével kezdődik és ha már az első ilyen, gondoltam jöhetne a hátsóból is, meg kipróbálom a 200-as gyári méretet.
ja igen nem mondanám hogy hamar bemelegszik és azt is inkább csak +20 fok fölött ott egész használható
hali!
nekem van bt021em....
azért azt nem mondanám hogy olyan pöpec gumi...
lehet vele haladni de sztem elég könnyen elveszíti a tapadását, mondjuk lehet azért érezni hogy csúszik nem egy abszolut túra gumi de nem is tapad túl jól nekem nem vált be, elejét hátulját sikerült vele megcsúsztatni a mocinak. Mellesleg pár száz(2*200) km autópálya kicsit meg is kockította, pedig nem egy erőgépem van és egyedül mentem átlag 130-al egy komolyabb hajtás volt egy amg mercivel akadtam össze(mondjuk lenyomott mint a bélyeget ) akkor 1-2 percig 200fölött voltam..
Akkor a Bt021-et hamar felmelegszik jól tapad tartós és szépen lehet vele fordulni
BT21, azzal láttam már gixert karcolni, a 20-as állítólag elég tartós, de cserébe nem tapad.
Inkább ami jól bírja.
Milyet szeretnél túrásat ami sokat bir vagy valami jó ragadósat?
Na gyerekek hogy válasszak?
Szevasz! Van raktáon BT020 az ára 39100ft de ha ajánlhatom a BT021-et az jobb mindenben az 41760ft