Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a PR2 is kocka lett, csak éppen fordítva mint kéne, ugyanis a szélei fogytak el a dolomitok után :) Ettől függetlenül ha lesz pénzem újra ilyet veszek.
Egy picit jobb annál, ha csak azt nézzük, hogy ha valaki keveset kanyarodik a PR2 akkor is csak nehezen lesz kocka míg a Z6 gyakorlatilag egyszeri 2-300km-es autópálya után láthatóan kocka lesz annak ellenére, hogy kevésbé csúszkál mint a Z6, azt hiszem bizonyítja. Ami Z6-ot levettem eddig mind kocka volt míg a lefutott PR2-k nem nagyon és aki 1X kipróbálta annak a különbség észrevehető a kanyarokban.
Ez egyértelmű.
kettőnk közül itt nekem van tisztességes gumim,nembeszóll!
jó az a pilot road 2...azt vehettél volna
nah csak te kellettél ide
nah de mindjart dobok is egy püt neked a motorozz.hu ra!
ez nem is kérdés kispajtás!
szerintem a z6 nak is odavágna pr2
A PR2-höz nem kell tudni angolul....szerintem a legjobb túragumi ami létezik(bár nem tudom mit írtak róla mert nem tudok angolul) viszont a rengeteg tapasztalat ezt bizonyítja!
De erre is vessetek pillantást! angolul tudni kell! ott vastagon feketén leirja a forumozo a gumi életét,éremes megnézni!
http://www.twtex.com/forums/sh...
most látom milyen mocid van... arra raádásul 160-as kell... az meg még ritkább lesz használtban mivel sajna már az új 600-as mocik is 180as gumival jönnek ki így ez a méret eléggé kihalt...
Nekem van egy 160as bt021-es ha érdekel. kicsit már megkockult én ezzel vettem a motorom de elég gyorsan kinőttem a gumi tudását. Kezdő döntögetésre biztos elég meg még van is a gumiban szerintem egy 6-7 ezer km. De max rakok fel képet meg mintamélységet ha érdekel és a jobban hozzáértők elmondják hogy mennyit mehet el.
Metzeller roadtec z6 sztem a legjobb gumi neked. A második generáció már kétkomponensű azzal biztos ki tudod magad élni, és a futásteljesítménye is elég meggyőző. Mivel ilyen jó gumi sajna használtban sztem nem nagyon fogsz találni...újonnan pedig sztem elég zsebbe nyúlós
Vagy ha nem conti, akkor mien gumit ajánlanbátok ebben a méretben, hasonló tulajdonságokkal?
Értem, köszi szépen! Még 1 kérdésem lenne, eddigi kutatásaim során nem találtam 130/70/17es méretben; létezik ilyen? (XT125X-re kellene)
Túrázni kiváló és nem is tapad rosszul, tempósabb túrákhoz és nagyon laza pályához(kakucs) a sport minden máshoz a race....egyébként én már mindenre csak racsingosat használok mert olcsóbb a sűrűbb gumicsere mint egy idomszett telójavítással.......mellesleg a mostani race attackom 2 hete a hargitán eléggé nyálkás útviszonyok közöt is langyos volt és kopaszra kopott felülettel sem csúszkált...igaz a tempó sem volt nagy, de azért amennyire lehetett mentünk....
Szerintem a Conti Road Attack se lenne rossz választás, nem személyes tapasztalat, igazából énis csak érdeklődök. Vélemények róla?
köszönöm a segítséged!széles utat!
nagyban függ a buxa mélységétől,
ha viszonylag tartós gumit akarsz, akkor sport-tura kategória
michelin pilot road 2, dunlop road smart, bt 021, metzeler z6,

de ha megnézed ezen az oldalon az apróba a kinálatot akkor fogsz találni dögivel,,,
hát én igazából szeretem a kanyarokat de még ne igazán tudok dönteni.viszont a barátnőmmel túrázni is szeretünk tehát olyan gumit keresnék ami mindkettőhöz jó.az idei szezonom volt az első ilyen nagy motorral, előtte 250-es etz-m volt.
most michelin macadam gumim van és ismerősök szerint az is akadályozott egy részt a döntögetésben.tehát összességben én egy jól döntögethető de pár száz kilométeres túrákhoz is jó gumit keresnék.mit tudsz esetleg ajánlani?
DE ez is attol függ milyen stílusban vezetsz, mert ha csapatod neki, hajtod, szereted a jo kis szerpentineket akkor én nem tenném fel,

de ha meg ráülsz a motorra és elmész 3-4-10e km eres túrára akkor meg tökéletes,

kérdés ki mire akarja használja ,,,

multkor láttam egy kawa 636 on, hát elég rosszul mutatott
köszönöm a válaszod.akkor ez tárgytalan.és esetleg milyen gumit tudnátok ajánlani?még nem igen vagyok otthon ebben a témában.
kemény túra gumi, elégé csúszós
szevasztok!
tudnátok segíteni egy kérdésben? Nem ismeri vki a Bridgestone Battlax Bt020 típusú gumit? Ha ismeritek írjátok le tapasztalaitokat, nekem egy 600as FZR-em van és arra jó lenne e?
Válaszotokat előre is Köszönöm!
Széles utat mindenkinek!
mért veszed le rolla?