Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ércsem. Igazából engem most csak hátsó érdekelne. Van egymagában valami jóféle 180/55ös sportgumid?
Szia Sanyi!
Felfigyeltem az adatlapodon a szerviz hirdetésedre és megkérdezném,hogy vállaltok 99-es Kawasaki zx-6r motorátnézést is?Ha kell esetleg karbiszinkron,szelepek ellenőrzése,vez.lánc ellenörzése?
Köszi!
Köszönöm Brian!Elgondolkodtató ajánlatok!
Hy Nori!

Van valami fejlemény a kérdésemmel kapcsolatban?
Nem rossz!
Akkor a te hirdetésedet láttam az apróban!Asszem írtam is mailt rá,majd kuksizd meg!
120 és 180
méret?
20 ért adom a párt
Kawadeni ez nem érdekelne ?
Hm mégis megkaptad elöbb a választ
Bocs hogy én válaszolok,de 30 és 28!
csak gondoltam meggyorsítom a választ
3-as Pirelli Dragon Supercorsa Pro30e, 4-es Continental RaceAttack 28e.
köszönöm megtisztelő válaszodat!
Szia Brian!
Utolsó kép 3as/4es pár - Pirelli Dragon/Conti Race milyen árban vannak?
Köszi!
csáó! nem érdekel vkit hátsó gumi?! 130-70 17-es 5eft/db!postai utánvétel is megodlható!
Küldtem e-mailt.
Nyugodtan megfordíthatod, személyes tapasztalat. Ha nem használsz gumimelegítőt, akkor 1-2 körig óvatosan!
25e és csak párban eladó.
25ezer van ráírva szerintem.
Egy jelölt forgásirányú SLICK gumit(Dunlop KR108) föl lehet rakni fordítva?Származhat e abból valamiféle gumikárosodás?Hallottam olyat,hogy akik pályán használják szokták forgatni,attól függően hogy melyik oldala kopik jobban/kevésbé...igaz lehet ez?
Hy brian! Az uccsó képen a Pilot Power érdekelne. Mennyi külön-külön és mennyi párban?
Sziasztok!

Használ/használt már valaki Bridgestone BT-090-es gumit?
Kimondottan Supermoto-ra való vagy érdemes más motorra is felrakni?
....miért is?
Keresek Dunlop Sportmax Gp racer D211 GP 200/55 slic gumit,lehetőség szerint használtat bár előny,ha nem agyonhasznált.....
Ha valaki tud esetleg jelezhetné
Köszönöm