Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2006 és 2007

zsír új
új? Mikori?
Méret? Ár?
Thundercat-ra feltegyek szerintetek 170/60*17-es Brigston BT020-at a 160/60*17 helyett. Többnyire túrúzásra használom. Javaslat, tanács?
Eladó Dunlop Sport radial K510F (120/60) teljesen gyári állapotban és egy Metzler MEZ1-es (120/70 ZR 17) gumi 80% állapotban. Ha érdekel valakit valamelyik irjon emailt a : csoka72@gmail.com-ra
Nekem is van pirelli supercorsám eladó
Akcióóóóó! Rendet raktam, és találtam 1-2 gumit...115/120/125-ös elsők, 165/170/180-as hátsók. Dunlop, Michelin...

Ha esetleg mást is keresel... www.supermotoshop.hu
dunlop qualifier párban 120/190 zsír új 50 ezer

kell vkinek?
Köszi az infót!
Sziasztok! Eladó Pirelli Diablo Supercorsa Sc2! 180/55!
Szép állapotú. Profilmélység a képeken látható. Ár: 16e Ft.
Nekem volt egy 600rr-en street és endurans is a street elment 4000-ret de a ringen féktávon elmászik az eleje és minden elözmény nélkül hirtelen megindul a hátulja is .Utcán tökéletes ha forro az aszfalt. De ha jo tapadást akarsz rakjál fel Bristont Bt 16 002 003 vagy dunlop 209Gp 211GP ezek is elmennek anyit de az élmény más . Oda megy a motor ahova szeretnéd .
Pont 1 supercorsa-m van 12-ért, egész jó állapotban. Adatlapon az elérhetőség, fel is szereljük.
120/70es használt de jóállapotú, gyárilag mintás pályagumit keresek Diablo Supercorsa hátsó elé.
Helló!
Információim szerint a raceattack az kimondott sportgumi, ezért ez jobban is kopik.
A sportattackról személyes infóm nincs, viszont tartóságot tekintve biztos jobb választás.
Aki használt sportattackot néhány mondatot írjon róla, köszi.
Szia!

Continentalra gondoltam én is, bár csak a sport attack-ra.
Menyivel jobb a race, mint a sport?
Szia Csiga!
Az én gépemen is ilyen Bt-014-es volt gyárilag , sajnos nekem sem vált be (csuszkált, rideg, szóval nem híres).
Lett belőle Continental Raceattack soft előre medium hátra.
Na ez egy másik történet (puha, tapad, ragad) nagyon tetszik.
A BT-014 sajnos nem túl jól sikerült típus.
Thx and sorry.
Hívj fel és egyeztetünk!
No problem
Sziasztok!

Kis segítséget kérnék.
600-as Fazeremet tavaly vettem használtan. Elöl Dunlop gumija volt, de mivel eléggé kopott volt lecseréltem. Egy használt, de szinte 0 km-es BT 014-re. Na innentől érdekes a történet..
A régi gumival semmi bajom nem volt, fékezésre emelte a hátulját, soha nem csúszott meg kanyarban sem. A BT014-el már nincs bizodalmam a kanyarban sem, pedig nem vagyok versenyző, csak szeretek tempósabban kanyarogni. Olyan érzésem van vele, mintha kúszna.
Fékezéskor pedig csúszik. Már néhányszor megtréfált, de szerencsére nem történt baj, de szarul esik, hogy csúszkál az eleje.
Mit javasoltok helyette? Nem vagyok sebesség rekorder, csak kanyarogni szeretek, tervezem a kakucsring kipróbálását is.
Hátul egy teljesen új Diablo Corsával vettem, még az van fenn, az bejött nagyon.
Sziasztok!
Szeretnék kipróbálni egy Dunlop D211-et. Tudjátok hol lehet ilyent kapni? Sehol nem találok:( Használt is érdekel. Esetleg Brian ha olvasod és van ilyened válaszolj ide :)
Köszi!
új kenda cross gumik eladók !

Első 90/100*21 9500. -ft
hátsó 110/90*18 10500.-ft
Brian, bocs, de mégsem kell a gumi, kicsit besűrűsödtek a dolgok.