Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Leghamarabb holnap délelőtt tudom megnézni.
fegyigumi@freemail.hu
Az jó lenne főleg ha médium. Elsővel együtt mennyit szeretnél érte kapni?
Pirelli Diablo Superbike slick van 190/60-as méretben.
190/60ra gondoltam. Olyanod nincsen?
Kemény.
Helló mi!?

Segítség!

Rijekában milyen gumi használandó?
Ha vitamint veszel vagy a barátnőd vesz, majd hivatkozzatok rám vagy inkább meséld el, hogy egy versenymotoron láttad a logot
Nincs mit. Ha bármire szükséged van, keress!
190/55-re gondolsz? Mintás vagy slick? Egyébként mind2 van
Ha érd írj vagy hívj
sziasztok!Van egy gumiszett ami eladó... MITAS Crossgumikról van szó! Szinte hibátlan állapotű... Ára:20000 Ft
Ha érd írj vagy írj
NA AKKOR EZT MOST MINDENKI OLVASSA EL!

Szóval ahogy korábban írtam kinéztem az XJ-mre egy első és egy hátsó Continental ContiGO! gumit. Eddig ok.

Egy pesti gumisnál (egyelőre szándékosan nem írom melyik) tegnap e-mail -ben megrendeltem, ahogy a diszpécser hölgy kérte. Eddig ok.

Amit rendeltem:
Első:
110/80-17 M/C 57H TL
Hátsó:
130/70-18 M/C 63H TL

Elsőt 17 300 HUF, hátsó 20 900 HUF. Eddig is ok.

Ma elmentem érte. A csajszi megcsinálta számlát, majd kiatták a gumikat.

A hátsó ok, de az elsőn feltünt, hogy nem 57H, hanem 57S, amit kiadott a srác. Megnéztem a számlát és azon is 57S volt.
Visszamentem az ügyfélfogadóba, jeleztem a problémám. Gyorsan összefutott ott pár ember a cégtől, mondták, hogy csak sebbességhatárban van különbség. A H jelű 210 km/h-át bír, míg az S-es csak 180-at.
Kérdeztem nincs -e a H jelű, nem mintha 180 felett mennék, de eredetileg azt néztem ki.
Raktáron nem volt, a diszpécser körbetelefonálta a beszállítókat, senkinek sincs raktáron, sőt azt mondták neki, hogy bizonytalan, mikor lesz.
Kérdeztem mennyivel lenne több, mondja a csaj kb 2000 HUF-al lenne a H jelű több.
Mivel azt mondták semmi különbség nincs az H és S között csak a sebességhatár, így elhoztam.

Kíváncsiságból utánanéztem ennek az S jelűnek. A gumi cég honlapján, ahol eredetileg a H-t rendeltem 17 300 HUF-ért, ez az S jelű: 8 154 HUF!

Máshol 9-10 eFt körül van. Mivel 17.00-ig voltak nyitva már nem vették fel a telefont.

Szóval nem kicsit át lettem b.....a.
Nyílván tudták, hogy ez a gumi fele annyiba kerül, gondolták nem veszem észre, hogy H vagy S. Amikor rákérdeztem senki nem mondta, hogy ez kb. fele annyiba kerül, eladták H jelű árán.


Holnap hívom őket, kíváncsi leszek mit mondanak, visszaveszik-e, vagy a különbözetet odaadják-e?

Amúgy valaki mit erről az S - H jelűről? Jó lenne az S-es is? Nekem "túl olcsómnak" tűnik?

Szóval ez van srácok, lehet én vagyok tapasztalatlan, bár ez nem változtat a lényegen, mert ők tudatosan lehúztak!

Majd beszáolok a fejleményekről!

Sziasztok!
Szeva!

Köszi a választ! Befér szerinted a gyári DRZ SM lengőkarba a 165-ös guma? Továbbá tudnál róla pár képet csinálni? Meg van vágva amúgy? Mert nekem utcára kéne és ott nem előnyös a tükörminta. Esetleg egy mail címet adhatnál, ha publikus, és a részleteket mebeszéljk ott.
sziasztok van egy pár supercorsa pro páram
Köszi!
165/55R17 Dunlop KR108 Medium 10Kört ment 15000Ft a legjobb Szupermoto gumi Szerintem.
Brian!
Olvastam a tömör hírdetésed az apróban. Van valami 190/60as pályagumád? Lehet szettbe is.
Bálint87 !
Van egy pár db pilot powerem ha érdekel a teló számom a reglapon
háló-háló

van egy Suzuki DRZ 400 gyári SM-em, és hátsó gumát akarok cserélni. Gyárilag Dunlop Sportmax 208sm van rajta 140/70-es méretben. Én szeretnék vastagabbat, mert ezt koppig lefordulom, de az első gumin még mindig marad mit dönteni.

nekem jó lenne használt vágott slick is, 150-160-as méret körül, csak azt nem tudom, hogy milyen gumit érdemes rá venni? (gyártó, keménység)
Pályán sajnos ritkán járok, viszont utcán nap-mint-nap. Elöl még a gyári sportmax van fenn, ezt hagynám is, mert könnyen bemelegszik.

van valakinek egy jó tippje/tapasztalata?

Köszi

Esetleg valakinek jó árba eladó utcán még használható vágott slick?
Hi! Mondjatok már nekem egy gumist aki még motorgumit is szerel itt a IX-be vagy környékén. Na nem azért kérdem mert lusta vagyok keresni... de azért kérdem!
Azért kösz!
Tegnap vettem 2 hátsót, úgyhogy most a következő 200.000 - 300.000 km alatt nem lesz gondom!
Szia!
Nem is szoktam! dísznek kell bazdmeg ! Feltetetem a motorra azt megyek gyalog! Úgy mégtöbbet kibír Én már próbáltam!
Nincs