Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez tuti hogy jobban kinyomja a vizet maga alól
tedd el jó lesz eső guminak
Ehehehe.... eddig csak a folyosón használtam!
Az oldalát nem akarom szétcseszni! :)
A szobában még mehetsz körbe-körbe, az oldala még jó.
Helló mindenkinek!
Van fasza háccsó gumim, megkímélt állapotú, keveset használt, szinte új! :)
Csak komolytalan érdeklődők jelentkezzenek!
Elmegy ez még sokat! :)öhhhhh... :)
Csak párban az elejével együtt 25e.
az utolsó képen a 2-es számú (180/50, pilot power) mennyiért adod ?
Dunlop......
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy ha egy Slick gumit,amelyen jelölve van a forgásirány fordítva raktak fel(tehát a forgásirányt jelző nyíl a menetiránynak hátrafelé mutat) az gond lehet e?
Egy ilyen tök sima gumin mi célból van forgásirány jelölve?(a mintásokon egyértelmű számomra...)
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv
Akinek szüksége van kiváló állapotú sport-, pályagumira, az keressen meg!
Ezek a D211 -ek vannak. De akár rám is csöröghetsz.
Utánna már írtam hogy valószínűleg inkább egy 211 gp fog kelleni. 200/55 méret valami olyan amit nem sajnálnék kidobni ha nem fér be az eriggy alá. Vagy inkább csörögjek rád?
Banditra rakta egy ismerősöm, elment neki a kanyarban az eleje. Persze nem mindegy mennyire teszed le a motort, ő lapra teszi....
Nemcsak a pályagumi a jó természetesen, nekem sem az megy fel majd. De azért ne is bakelitet már....
XX-en használja egy srác előtte road attack volt neki,azt mondja ez jobb! Ja,és a r.a.-ra sem panaszkodott.
Bear-nek ami nem pályagumi az szar és nem lehet vele kanyarodni csak egyenesen menni...
Gyanítom a banditával nem sokat jársz pályanapokra...
SC0-ás 190/60 R17 Pirelli Diablo Superbike 2009, gondolom így, hogy nem SC2, már nem is érdekel Egyébként 8e, van első SC1 és SC2 is, azok 10e/db.
Szia!
Köszi de az elsőm még jó, kibír egy használt hátsót, és a következő garnitúra is megvan már !
Azért köszi! Csá!
Dunlopot használnak,de ezek nem kemény gumik,D211,209 Gp
A kemény gumin kívül!
Tipusra gondoltam!
VALAKIIII!

Segítség!

Rijekában milyen gumi használandó?
hallttam, láttam, szedtem össze miatta a motor darabjait. Egy csúszós szar, felejtsd el a kanyargást vele.
Sziasztok !
Michelin Pilot power 110/70,120/70,160/60
Pirelli Supercorsa Pro SC1 120/70, SC2 180/55
Eladók
Hali!

Segítség kellene. A conti motion-ról hallot valaki valamit is, esetleg van valakinek ilyen, mert árban olcsóbb mint a road attack és elvileg ez sem olyan rossz, vagy nem tudom tudnátok e valami hasonlót ajánlani ami sokat elmegy, túrázgatni kellene, pályára úgysem merészkedek.
ok rendben. de lehet hogy gp211 lesz belőle.
olyan bizonytalan vagyok, vagy mégse?
4000-ért bt014 első?
Van még 3 db. keress meg telefonon, vagy mail-ben!
seducertt@hotmail.com tel:voda520-4856
A BT002 elkelt, hátsók illetve túra első gumik (120/70/17) még vannak.