Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt elfelejtettem, hogy alig használt, 2000 Ft. Simson-ra tökéletes. kb 5 km-t mentem vele.
eladó egy Heidenau K55, ilyen ami a képen van. A mérete 2 3/4-16
Tapadás terén ezekben maximálisan megbízhatsz (igaz nem kell többezer km-ben gondolkodni, de lehetőség szerint keményebb keveréket kell utcán használni):
Bridgestone BT-002, BT-003
Conti RaceAttack
Dunlop D209GP, D209GP-Racer, D211GP
Metzeler Racetec
Michelin Pilot Power, Power One
Pirelli Diablo és Dragon Supercorsa
webdavid!

Az isten áldjon meg!
Hy! Van itt egy gumitáblázat. Nem akarlak hülyének nézni, de nemtom mennyire vágod az angolt, szal segítek annyit, a hypersport sorban vannak az utcai sportgumik, eggyel felette utca&pálya, legfelül pedig a pályagumik. A választásban talán ez segít. Ha csak 1-2 pályanapra használnád a gumit, akkor egy több komponensű hypersport is bőven megteszi, pl Bt016 vagy Pilot Power 2ct, de Conti Sport Attackról is hallottam már, hogy egész jó pályán, persze nem rekorddöntögetésre.
Bár nem nekem szól a kérdés,Pirelli supercorsa elég jó guma,jól tapad pályán is
Esetleg tudnál ajánlani olyan gumit amihez lehet bízni tapadás terén te mint tapasztalt pilóta?Jelenleg Metzeler Sportec M-1 van fent természetesen párban!Jó-jó a tapadása de azért komolyabban nem merem ledönteni a gépet mivel kicsit olyan érzésem van mintha kúszna-mászna kifele a kanyarból!
köszönöm brian!
szívesen
Helló mi!?
zzrnorbi!
Köszönöm a segítséget!
Ciao
Érvek/ellenérvek:
Conti SportAttack olcsó , de a RaceAttack lényegesen jobban tapad.
M3 nagyon tartós , de - mint tudjuk - a tartósság a tapadás rovására megy.
Diablo Supercorsa brutál tapadású , de utcán kb. 3000 km-t megy csak el.
Pilot Power-t nem ismerem
Ha további infora van szükséged, keress meg! Itt elérsz.
Szevasztok srácok!
Segítsetek már kicsit!
Nem tudom eldönteni sehogy sem,hogy milyen gummákat vegyek a gépemre(Kawa 99es 6os)!
Gumik melyek szóbajönnek 120/70-180/55 méretben és párban:
1.Continental Sport Attack
2. Metzeler Sportec M3
3.Pirelli Diablo SuperCorsa
4.Michelin Pilot Power
Sportos utcai használatra és talán max. 1-2 pályanapra használnám!
Helló!
Látom figyelsz! Aki közúton nem hagy a gumiban tartalékot, az őrült! (aki meg hagy majrét, az meg béna kis fasz! :) Inkább a majrécsíkomat nézegetem a garázsban, mint az összetört roncsot faszán kirojtozott gumival! :)
háj! continentál contiforce-ról vkinek tapasztalata van?
OK, köszi, hogy szóltál
Párban 30e.
Én amikor az előző motorommal a gumit a szövetig koptattam az rögtön feladta a harcot. Ráadásul amikor épp egy Ladát próbáltam előzni... nem sikerült.
Nem szóltam ha túrázva lett
Szia!
Szerintem a Pöcsmotoros lesz a következő nevem, amilyen pöcsül megyek mostanában. Amúgy meg elbaszarintottam, mert lecseréltem egy alighasználtra, úgyhogy kezdhetem az egészet előlről :)
Na megyek inkább a nintendómra folyatom a nyálamat, az való nekem nem ilyen drága technika! :)
Pá!
Szeva Bálintka!
Ha megmondod mennyi a majrécsíkom, akkor megmondom, hogy tudod-e egyáltalán mi az :) Amúgy a gumi le lett túrázva 10.000 km ment bele az utolsó ezer már szöveten, úgyhogy tapadási gondjaim nem voltak! :)
Nem füstölöm a gumit nem vagyok állat, vagyis állat vagyok csak más módon! :)
Csá!
A gumifüstölés helyett inkább próbálkozhatnál egy kis kanyar vadászattal , kicsit nagy az a majrécsík..
köszönöm megkaptam!
Szia!
A pilot road pár mennyi lenne?
mi lett a gumis téma vége?
Akkor keresztelkedj át "folyosómotoros"-ra, ne álnéven nyomjad.