Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

120/70.....
Bridgestone Bt14 3000 km-t futott első gumi eladó 10.000 Ft
Szerintem Michelin Pilot road2 2ct gumit vegyél a közepe kemény a széle puha, ha mégis kanyar felé tévednél. Az fjr-en ez van jól bírja és még nem sikerült megcsúsztatni, pedig gyakran leér a bukócső meg a lábtartó is hajlik felfelé rendesen.... 75.000 körül van párban. Ha olcsót akarsz akkor érdeklődj Brian-nél hátha van neki pályáról ledobott gumi azok is elmennek sokat, tapadnak és olcsóak. 35.000-ért kb. van neki párban ami elég olyan 6000 km-re ha azt veszed hogy cserébe tapad is és 2 garnitúra 70.000, majdnem ugyanott vagy....a döntés a tiéd.
Bridgestone bt-015 párban 20.000.-Ft. A gumi Szombathelyen van.
Kb 2000 km van a gumikban, szóval nagyon sokat elmegy még.
Helló Brian!
Van a készletedben Rijekára használható gumi?(Dunlop D211 vagy 209 Gp)Soft vagy Medium!
Ciao
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Suzuki GSX 650 F-em van. A gyári Bridgestone gumikba beletekertem 14000 km-t. Gumicsere előtt állok és nagyon nem tudom, hogy mit rakjak fel. Alföldi gyerek vagyok, ezért a kanyarokat keresni kell. Pályán nem megyek. Valami hasonló futásteljesítményű gumiban gondolkozok. Előre is köszönöm a segítségeket!
Üdv!

VeeRubber gumival van valakinek valami tapasztalata?
Brian pirelli diablo corsa III elsöhöz milyen hátsót érdemes feltenni ha nem tudok ugyanilyet szerválni?
HOLNAPIG ELADÓ!
170/55ös DUNLOP KR108 vágott slick szép állapotban,vágás óta nem ment egy métert sem,a képeken látható minőségben.Elsősorban pályára ajánlom.Én nem tudtam fölrakatni,ezért eladnám.
Ha érdekel még ma jelentkezz mert holnap visszaküldöm a gumisnak ha nem jelentkezik rá senki...
Ára:15.000HUF
Első és/vagy hátsó? 190/55 vagy 200/55?
Pl: Dunlop D209GP-Racer (2-es pár)
Michelin Pilot Road2, 2CT, 180/55: 15e,
Conti RaceAttack Medium, 190/55: 18e.
Michelin Pilot Intermediate 18/67 (=180/55): 20e.
Helló Brian!

Van raktáron Rijakában használható gumid? (Dunlop D211,209 Gp)Soft vagy Medium!
Ciao
holnap beszélünk...
kőőőő ?
az jó.....
olyat is tudok
támpontot nem adok......most race attack van fent és jó.....vmi hasonló kéne...mégis adtam...
vmi távpont ? márka ?
Darage !
Hát ahogy gondolod,remélem lesz mindig pirellim
Akár ezek is, de konkrétan most 1db 190/55-ös hátsó.....
Hát valszeg az lesz , most göngyölítek fel valami másodállást, mert ennyi gumát amit elhasználok már nem tudom finanszírozni . Remélhetőleg 1-2 hét és lesz zsé , majd egyeztetünk hogy mi legyen a hogylegen...
tsanyi !
Mekkora kellene ?
persze........ráadásul ha az olajat+szűrőt tőlem veszed akkor a csere ingyenes...ha szelepeket is szeretnél ellenőriztetni akkor ott kéne hagyni 1 éjre a gépet, de a többi az megvárható idő alatt megvan...
Hy Daraga !
Semmi fejlemény a hard gumikkal,túl újak még lehet vagy nem kedveltek annyira.Inkább használj puhát mert lehet hogy a sc3 már csúszni fog
Deni írtam mailt !