Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom, hogy a kérdés nem nekem szólt , de van egy SC2-es eladó Diablo Supercorsám. 8.000 pénzért adom. Utcán még elgurul, de nem új. A profilmélységet holnap meg tudom mondani.
Van 4mm mindenhol GSX-R 1000 volt 500Km-futott (lásd motorgumi apró Bristonnál)
Helló Brian!

Kizárólag supercorsa érdekel 180/55 gsxr 600am van k5!mi a kínálatod?mindig vanak nálad eladó gumik?

Köszi
Tiha
Üdv!

Keresek Michelin Pilot Power 2tc gumit 190/ 50 R17 méretben. Lehetőleg jó áron
Tudom, hogy a kérdés nem nekem szólt, de gondoltam írok. Nekem van, használt, 180-as BT-021.
Ha jól látom GSXR-ed van, arra én a helyedben - a BT-014-től - sportosabb gumit tennék fel! Pl: BT-002/003 -at, vagy Conti RaceAttack -ot, vagy Metzeler Rennsport -ot.
Szia!
BT 014 180/55 17 ? (Használt is érdekelne.)
elmentettelek
keresni foglak emiatt
köszi előre is
igen.
zsír újban?
Szia! 25500ft
szia
120/70 BT-002?
akkor holnap felteszem megint kvalifájer 8 néven
Akkor csak sima Qualifiert írtál. De ha ugyanaz akkor ugyanaz
veled már megbeszéltük,hogy öreg és nem kell
mikori? Mi a perszáma?
eladó zsír új Dunlop Qualifier II gumi 120/190 párban
50 ezer huf
Üdv mindenkinek. Van egy eladó első és egy hátsó kerék garnitúrám "06-os Kawasaki ZX10-hez. Kompletten eredeti gyári féktárcsákkal, hátsó fogaskerékkel, és Dunlop Sportmax Qalifier gumikkal. A féktárcsák a fogaskerék egyáltalán nem kopottak, a gumikról még a szőr sincs teljesen lekopva a futófelületen. Ha valakit érdekelne, a csokechris@gmail.com-on jelezze, és megpróbálunk rá megalkudni.
Üdv!
Valaki nem tudna nekem 90/80-17 és 110/80-17 es gumit ajánlani! Olyan keveset találok....! Aprilia Rs 50-re kellene!
Köszi előre is aki tud segíteni!
Kifejthetnéd a problémádat a stílussal kapcsolatban, hogy konkrétan hol és melyik szavakkal gázoltam a lelkedbe.
A PILOT ROAD2 gumák kb.80%-ak,úgy 3000-et futottak
Nem tudom kaptál -e választ. Nekem GSRem van, azon is BT14es gumi volt. Sikerült Jó áron Metzeler Rennsport gummákat szereznem rá, ég és föld a két gumi. Sejtettem, hogy jobb lesz, de ilyet a legvadabb álmomban sem gondoltam

Hagyd a francba a BT14-et, és tegyél fel előre-hátra valami fasza gumit. Hidd el, nem fogsz csalódni.

Ja, és ne új gumiba gondolkodj. Itt is nézz körbe "használtgumi" ügybe a fórumon, és egy pár új gumi árából veszel vagy 2-3 garnitúrát is
kell ha uj ,sérülésmentes és nem idősebb 3évnél, jo helyen tárolt
Halihó!
Ha nem kőkola, de kőguma, akkó nesztek !
Pilot Road2 párban 120/70-17
180/55-17
35.000.-
Eladó Bridgestone BT14 Batlax 120/90 első gumi 3000 km-t futott, kb. 3-4 mm-es bordázatmélységgel. 10.000 Ft
NAPPALI és PITYUSZ köszi szépen a hozzászólást!
Leslie:nem értem miért ilyen stílusban kell válaszolni,de TE tudod...
annyit azért még hozzátennék,hogy (volt annyi eszem) hogy a vizes gumit végigtoltam betonon és megnéztem milyen mintát hagy...
Mindegy,marad így...bízok a "kollegákba"