Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kis bökkenő van a gondolatmeneteddel:
1. fentről nézed a mintát, holott az lent van kapcsolatban az úttal és ott a "V" alak is hátra nyitott pl.
2. akkora felületen nem érintkezik, hogy létezzen "befelé" , hanem mindig a két széle felé (bedöntve); egyenesen haladva pedig szintén a szélek felé préseli ki a vizet maga alól.
3. ha meglepődsz, szeretnéd, ha valamire lehetne fogni azon kívül, hogy nem a körülményeknek megfelelően vezettél?
4. nem arról beszélsz, hogy mi a gondod vizes úton, hanem addig nézegetted a gumit, míg "lett" egy "problémád": ha nincs gondod, kitalálsz egyet magadnak?
Hát nem összeg asszem 2v300 ft de vágjál szét 16 os autóbelsőt ha sikerül jó lessz az is.
Brian köszi a választ
csak most olvastam el,nem igazán voltam gép közelbe
de én nem találtam rajta semmi jelölést,na majd holnap tüzetesen megnézem
vagy teljesen vakond vagyok
Szerintem is,fogadjuk el a mérnökök ajánlását!
A napokban olvastam valahol pont erről.Ott olyat írtam,hogy a gumigyártók mostanság előszeretettel alkalmazzák azt,hogy az első gumi mintája ellentétes a hátsóéval.Ki van ez normálisan dolgozva :) tehát úgy kell feltenni ahogy a nyíl mutatja.Nem lesz gond.
Hello Skacok!
Ez nem hirdetés,csak egy kérdés.
Metzeler Sportec M1 gumi van fönn elöl a motoron és már egy ideje nézegetem és nem tetszik.Forgásirányosan van föltéve,de a mintája úgy mutat így,hogy esőben nem kiszorítja maga alól a vizet,hanem pont bevezeti a gumi alá...most akkor hogy van ez?jah és gyárilag ilyen...
Szerintetek megfordítsam és a "Rotation" nyíl hátrafelé mutasson,de a minta legyen jól,vagy jó így hülye vagyok...csak nehogy esőbe meglepődjek...
Ha esetleg volt már valakinek ilyennel dolga vagy ért hozzá legyen szíves segíteni!
Jah és pár kép,hogy könnyebb legyen elképzelni!
lehet rossz gumis de ez van a környékben......
motorgumit nem szerel teljes lelkesedéssel
mondhatni fintorog rendesen
mennyi lenne egy olyan védőgumi?
Pirelli Diablo Supercorsa SC1 2008. 32. heti gyártás, 5.000 Ft
1. kép: Metzeler Roadtec Z6 110-150 méretben. Párban 5.000 Ft
2. kép: Dunlop KR108 170/55 (pályázásra nem alkalmas) 6.000 Ft/db
3. kép: Dunlop KR133 115/70 méretben. 7.000 Ft
1. kép: Metzeler Racetec Slick K2 180/55 15.000 Ft/db
2. kép: Metzeler Racetec Slick K2 190/55 15.000 Ft/db (jobboldali elkelt)
3. kép: Metzeler Racetec Rain K1 190/60 méretben 9.000 Ft
Dunlop KR108 Slick 195/65 R17 méretekben, újonnan 2,8 mm. Az ár egyben (6db) 50.000 Ft vagy külön 10.000 Ft/db
1.: ELKELT!
2.: 2007. 34. heti gyártás, ABV02 7433 (soft/medium keverék)
3.: 2008. 10. heti gyártás, NTEC7503 (medium keverék)
4.: 2009. 1. heti gyártás, NTEC7704 (soft/medium)
5.: 2009. 4. heti gyártás, NTEC7712 (medium keverék)
6.: 2009. 6. heti gyártás, NTEC7704 (soft/medium keverék)
7.: 2008. 3. heti gyártás, NTEC7483 (medium/hard)
Érdeklődni a 0630/843-32-02 számon.
Kinek mi a sok : jól tárolva valóban 5 év ( persze ez nem azt jelenti, h 4,5 évesen aktuális felrakni, egy 15ezret elfutó túragumát )
Persze az itthoni hirtelen áresést is az okozza, hogy olasz/német boltok 18-24 hónaposan kiszórják a faszba a túltárolt gumikat, 30-50 ajróért - aki felvásárolja, itthon még jól el tudja adni őket.
én pl úgy tárolom, hogy max. 1-2 évig alátét a satupad vagy öltözőszekrény alatt és utána 1 telet a hóban.....amennyire tudom FG is hasonlóan bánik az új gumikkal....
Nálam pl lehet kapni oda védőgumit több méretben rossz gumishoz jársz.
2004. 47. heti a D208GP-m és még se közúton se pályán nem volt panaszom rá. Puha, mint a frissen kiköpött rágó, el is fogyott a minta 3000km alatt.
de itt se offoljunk
ullegyen
na megint elírtunk egymás mellett
Helyreáll az, csak egy kormányváltás kérdése
minden csak nézőpont kérdése. Én nem tudom, te hogyan tárolod, hisz nem ismerlek, és lentebb leírtam, milyen gumit keresek. Na jó, esetleg még 2008 végit...
gyorsabb voltál
rendben
nem mindenáron eladni akaromneked,csak érdekelt a véleményed
minden rendben
remélem helyreáll,aminek helyre kell állnia és nem lesz gond,honnan veszel és milyen gumit
thebeart keresem
monny el miért öreg a 2006-os és 07-es gumi?
nyilván tárolás kérdése
a gyártók 5 (öt) évet garantálnak
Gabi köszi, de én max 2009-es gumit vennék most, még nem cserés a hátsó egy darabig, lehet csak jövőre kerülnek fel. Ráadásul Brian-t is azért mondtam vissza, mert necces ez a hónap. Úgyhogy valami kihagyhatatlan ajánlatnak kéne lennie
hali
18as felninek mennyi a belső átmérője?
ahol a küllők kapcsolódnak
oda kellene gyártanom védőgumit csíkot ne kelljen a gumishoz mászkálni 2x
thx
Az előző gumám racetec k1 volt azért mondtam hogy kék . De most kimentem és megnéztem a supercorsan az sc 2 tényleg zöld . Ott a pont.