Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Ha van valakinek használt 120/70-es Sportec M-3 eladó, akkor keressen meg privátban. Köszi
1: 2 db Metzeler Racetec Slick K2 180/55 15.000 Ft/db
2: 2 db Metzeler Racetec Slick K2 190/55 15.000 Ft/db
3: Bridgestone BT-002 és BT-003 180/55 méretekben 12.000 Ft/db
Sziasztok ! Van egy pár használt gumim eladóba,és még más fajták is lesznek.
Ha nem túltárolt gumi akkor tényleg jó az ár!
Igazad van!Utána találtam én is rá és megis rendeltem.25.000-Huf.Szinte cukor egy elég jó gumiért.Ja és zsír új. Fehérvárrol azt írta a kereskedő a levelemre,hogy 45 a listaára ő oda tudja adni 39-ért. Az r17.hu-n alapból 38.000-. De azért a nagyon rendes vagyok habdumát elhintette.
Szevasztok!
Yamaha TZR 125 R-es gépre akarok gumikat venni. Valaki tudna adni tanácsotm hogy milyen gumit érdemes?
Köszi
ÜDV , bocs hogy beleszólok, van olcsobban is. iTT a fórumon, -apro-motorgumik- sport-junus 24.
hi freon
má föpattintottam egy szerintem pöpec leo vince gp pro-t aminek a hangja , most azon vagyok hogy egy elfogadható hanganyagot tuggyak videósitani ide,egyébként ki milyen guminyomásra esküszik irja má le.....
Szia Twin!
Ami szerintem garantáltan jó az a Dunlop D208 RR!Nekem is ez van és ép most kajtatok én is utána.Csak most elég húzós.Amúgy én is kb. a te stílusodban csapatok.Nálam kb.4000-et ment a gumi de előtte már ment 1-2000-t.Elég puha.Viszont fog mint a zőldfesték.
Üdv!
Ui.:az r17.hu-n most 38.000- pénz.(hátsó)
Twin,
a Qualifier csak kevés embernek működik... én sosem kaptam el. Ellenben van egy zsír új Two Brothers karbon kipufogóm a motorodra. Zsír új, dobozában...
Ő az :
brian, a D211-hez jó lesz a qualifier 2 elsőnek?
köszönöm
Mindegy milyen márkát teszel fel, csak illeszkedjen a hátsó kategóriájához. A PilotRoad egy sportos/túrás utcai gumi, nekem ugyan nincs ilyen elsőm, de van egy Pirelli Diablo elsőm, ami szintén ilyen felhasználásra "született".
Ezek közül bármelyiket ajánlom, mind a legtapadósabb típus:
Conti RaceAttack
Pirelli Diablo Supercorsa
Dunlop D209GP
Bridge BT-003
Bocs a dunlopot lehagytam
Szia,

Michelin PilotRoad2CT hátsóhoz milyen első gumit javasolsz, szerpentines -néha- 2:30 körüli pályanapos használathoz ? Öreg 600-as ZiZiRe lesz.
Van 120/70R17 Dunlop Gp 07-28heti uj eladó 25000Ft .Pirelli SC2 120-180 25000 pár .Bridgeston médium 120-190 30000 pár.Michelin 2Ct 500Km-futott 55000 pár .Ha valakit érdekel van uj slik is tudok képet küldeni.
szia brian
van egy bicajom ami gyárilag dunlop qualifierrel van forgalomba hozva,de ez a guma nem igazán akar müködni,én leengedtem,felfujtam,mindent megcsináltam akkor se jó ,lécci adjál tanácsot melyik az a gumi amelyik jó lenne,én még pályán nem voltam viszont uccán nagyon gyorsan járok a városon kivül.
a futómüvet naggyából beállitottam de még nem az igazi mert kellene egy gumi ami harmonizál a motorral,uccára kellene ami tapad mint a rágó de azért tart is legalább 5 6 ezret a bicaj ott van az adatlapomon
köszi elöre is
ja igen, fel is rakod?
Jó lesz ehhez nekem a Qualifier 2 elsőnek?
remélem nem kell olyan sokáig, vagy péntek vagy kedd lesz a fizu jövő héten. Tehát 7-7-ig. Köszi
oks
Tudok újat is, holnap hívj fel 14 óra körül.
Nekem új kellene Van?
Van nekem is "jóáron" egy pár (med+soft) és egy hátsó (medium/hard) D209GP
Nem lesz vele gond, a D209GP kiváló tapadású és ettől függetlenül meglepően tartós gumi, akár utcán is
Sztem 190/55 legyen, vagy - ha elfér a lengővillában (a régebbi motorokon sokkal több hely volt, mint manapság) - 200/55.
A 180-assal jobban gyorsulna, de a 6-os felnire jobb a "nagyobb" gumi. Első lánckerék csere (kb 2500 Ft) ?
Jelenleg a legjobb gumi a D211!